2021-10-26   12:45:23
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Results for Hvidovre Medley Cup 4

Below are all results from the competition shown by session.

Lørdag

Resultat Lb 25 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider
Resultat Lb 25 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider 
 
  Stvne navn  Hvidovre Medley Cup 2    Udskriftsdato  27 april 2019   
  Stvne by  Hvidovre    Udskriftstidspunkt  14:40   
  Arrangr  Hvidovre Svmmeklub         
  Bassin  25m         
  Stvne dato  27 april 2019         
 
 
Lb 25, 100m Frisvmning Damer, Finaler 11 r 
 
Plac.  Navn  Fdt  Point  FINA  50m        Opnet  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Wilma E L Raagefelt  2008              1:13.44   
  Hvidovre Svmmeklub  1:17.60                 
                     
Anna Sofie Skov  2008              1:13.45   
  Hvidovre Svmmeklub  1:16.31                 
                     
Wilma Berg  2008              1:13.78   
  Lyngby Svmmeklub  1:16.49                 
                     
Ida Mathiesen  2008              1:16.65   
  Lyngby Svmmeklub  1:23.17                 
                     
Caroline Toftelund Larsen  2008              1:17.65   
  Lyngby Svmmeklub  1:22.78                 
                     
Wilma Adelhardt Madsen  2008              1:25.53   
  Lyngby Svmmeklub  1:21.82                 
                     
Amalie Olsen  2008              1:27.78   
  Hvidovre Svmmeklub  1:32.34                 
                     
Mathilde Rygaard Hansen  2008              1:28.69   
  Solrd Svmmeklub  1:32.91                 
                     
Laura Sandgreen  2008              1:46.52   
  Hvidovre Svmmeklub  1:44.28                 
                     
 
Lb 25, 100m Frisvmning Damer, Finaler 10 r 
 
Plac.  Navn  Fdt  Point  FINA  50m        Opnet  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Aime Overby Traberg  2009              1:21.34   
  Hovedstadens Svmmeklub  1:25.73                 
                     
Mikkeline Larsen  2009              1:26.25   
  Hvidovre Svmmeklub  1:31.70                 
                     
Ella Strange  2009              1:32.39   
  Hvidovre Svmmeklub  1:46.96                 
                     
Laura Storm Frimann  2009              1:35.40  MD1 
  Slagelse Svmmeklub  1:35.11                 
                     
Signe Skelvig  2009              1:36.08   
  Slagelse Svmmeklub  1:42.73                 
                     
Freya Ploug Mattson  2009              1:37.31   
  Lyngby Svmmeklub  1:47.53                 
                     
Kamille Drejer Mikkelsen  2009              1:37.50   
  Lyngby Svmmeklub  1:44.82                 
                     
Liva Toldwoss Aunsholm  2009              1:42.63   
  Hvidovre Svmmeklub  1:36.84                 
                     
Emma Mahs  2009              1:55.63   
  Solrd Svmmeklub  1:59.75                 
                     
10  Bettina M. V. Olsen  2009              1:56.15   
  Svmmeklubben Triton Ballerup  2:03.90                 
                     
Sara Ljusheva  2009              DNS   
  Lyngby Svmmeklub  1:40.88                 
                     
 
Lb 25, 100m Frisvmning Damer, Finaler 9 r 
 
Plac.  Navn  Fdt  Point  FINA  50m        Opnet  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Asta Lukowski  2010              1:29.33   
  Hovedstadens Svmmeklub  1:26.32                 
                     
Maria Holstein Arnesen  2010              1:35.40  MD2 
  Lyngby Svmmeklub  1:36.95                 
                     
Alberte F Petersen  2010              1:36.60   
  Hvidovre Svmmeklub  1:36.94                 
                     
Cirkeline Feldt-Srensen  2010              1:37.45   
  Lyngby Svmmeklub  1:56.42                 
                     
Nicoline Agergaard  2010              1:38.97   
  Hvidovre Svmmeklub  1:40.32                 
                     
Marie Ditlev Bihlet  2010              1:40.38   
  Hovedstadens Svmmeklub  1:43.02                 
                     
Elisabeth Thastum  2010              1:40.94   
  Hovedstadens Svmmeklub  1:42.88                 
                     
Ida Hansen  2010              1:41.47   
  Hovedstadens Svmmeklub  1:47.51                 
                     
Caroline Marie Rosenmejer  2010              1:49.26   
  Hovedstadens Svmmeklub  2:06.81                 
                     
10  Leonora Sarauw Lundsgaard  2010              1:55.77   
  Hovedstadens Svmmeklub  2:04.95                 
                     
11  Andrea Glasius Tischer  2010              1:58.89   
  Hovedstadens Svmmeklub  2:18.14                 
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  27 april 2019 
Licens til Hvidovre Svmme Klub  Udskriftstidspunkt  14:40 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner