Results for Tampereen Avoimet Mestaruusuinnit 2019
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 2 (Alkuerät) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Avoimet Mestaruusuinnit 2019 | Tulostuspäivämäärä | 05 toukokuu 2019 | |||
Kilpailun paikkakunta | Tampere | Tulostusaika | 11:43 | |||
Järjestäjä | Tampereen Uinnin Tuki Ry | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 04 toukokuu 2019 |
Laji 2, 4X50m VUV Naiset (SM), Alkuerät 0 v ja vanhemmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Kampuksen Plaani 1 | 1994 | 771 | 1:45.32 | ||||||
Kampuksen Plaani | 1:47.14 | |||||||||
Selma Soininen | 1999 | 27.05 | 27.05 | |||||||
Susanne Hirvonen | 1997 | 26.34 | 53.39 | |||||||
Mimosa Jallow | 1994 | 25.28 | 1:18.67 | |||||||
Sonja Pentti | 1999 | 26.65 | 1:45.32 | |||||||
2 | Helsingfors Simsällskap | 1993 | 744 | 1:46.56 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | 1:47.92 | |||||||||
Laura Kurki | 1994 | 26.75 | 26.75 | |||||||
Kaisla Kollanus | 1993 | 26.43 | 53.18 | |||||||
Laura Lahtinen | 2003 | 26.13 | 1:19.31 | |||||||
Vilma Oura | 2001 | 27.25 | 1:46.56 | |||||||
3 | Cetus Espoo I | 1999 | 719 | 1:47.81 | ||||||
Cetus Espoo | 1:48.54 | |||||||||
Sini Koivu | 1999 | 27.47 | 27.47 | |||||||
Ronja Riihinen | 2000 | 26.65 | 54.12 | |||||||
Peppi Siirtola | 2002 | 26.50 | 1:20.62 | |||||||
Sohvi Nenonen | 1999 | 27.19 | 1:47.81 | |||||||
4 | Uita 1 | 1995 | 708 | 1:48.35 | ||||||
Uinti Tampere | 1:48.81 | |||||||||
Hanna Hammar | 1998 | 27.45 | 27.45 | |||||||
Kanerva Kinnunen | 2004 | 27.80 | 55.25 | |||||||
Fanny Grönvall | 2000 | 26.47 | 1:21.72 | |||||||
Nea Norismaa | 1995 | 26.63 | 1:48.35 | |||||||
5 | Åsk 1 | 2000 | 702 | 1:48.65 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 1:48.68 | |||||||||
Ida Konkka | 2000 | 26.62 | 26.62 | |||||||
Sini Silvennoinen | 2002 | 26.32 | 52.94 | |||||||
Oona Laakso | 2002 | 28.12 | 1:21.06 | |||||||
Minka Halava | 2001 | 27.59 | 1:48.65 | |||||||
6 | Tatu Tampere Ry 1 | 1992 | 680 | 1:49.84 | ||||||
TaTu Tampere | 1:49.59 | |||||||||
Ida Hulkko | 1998 | 27.82 | 27.82 | |||||||
Aino Puomila | 1992 | 27.41 | 55.23 | |||||||
Amanda Suihkonen | 1995 | 26.93 | 1:22.16 | |||||||
Ella Lammi | 1998 | 27.68 | 1:49.84 | |||||||
7 | Oulun Uinti 1 | 1999 | 668 | 1:50.49 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | 1:51.15 | |||||||||
Petra Ansaranta | 2004 | 27.56 | 27.56 | |||||||
Minja Lukkari | 2003 | 28.34 | 55.90 | |||||||
Iida-Maria Laine | 2001 | 27.99 | 1:23.89 | |||||||
Reetta Kanervo | 1999 | 26.60 | 1:50.49 | |||||||
8 | Cetus Espoo Ii | 1995 | 658 | 1:51.06 | ||||||
Cetus Espoo | 1:51.80 | |||||||||
Laura Kellberg | 2003 | 28.27 | 28.27 | |||||||
Tanja Ruohoniemi | 1995 | 27.63 | 55.90 | |||||||
Ida Slöör | 2001 | 28.04 | 1:23.94 | |||||||
Lyydia Kalenius | 2000 | 27.12 | 1:51.06 | |||||||
9 | Uita 2 | 1999 | 651 | 1:51.42 | ||||||
Uinti Tampere | 1:53.27 | |||||||||
Frida Ekman | 2004 | 28.36 | 28.36 | |||||||
Siiri Arjanmaa | 2004 | 27.64 | 56.00 | |||||||
Mila Manner | 2001 | 27.69 | 1:23.69 | |||||||
Roosa Mäkinen | 1999 | 27.73 | 1:51.42 | |||||||
10 | Joensuun Uimaseura 1 | 1995 | 635 | 1:52.34 | ||||||
Joensuun Uimaseura | 1:54.53 | |||||||||
Melinda Moilanen | 2000 | 28.73 | 28.73 | |||||||
Veera Venäläinen | 1995 | 26.82 | 55.55 | |||||||
Aino Mononen | 2001 | 29.06 | 1:24.61 | |||||||
Maria Korkalainen | 2005 | 27.73 | 1:52.34 | |||||||
11 | Oulun Uinti 2 | 2002 | 629 | 1:52.74 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | 1:54.97 | |||||||||
Petra Heikkinen | 2002 | 28.31 | 28.31 | |||||||
Reeta Ollonen | 2006 | 27.94 | 56.25 | |||||||
Lotta Moilanen | 2006 | 28.26 | 1:24.51 | |||||||
Madeleine Hiltunen | 2003 | 28.23 | 1:52.74 | |||||||
12 | Nurmijärven Uinti 1 | 1997 | 623 | 1:53.07 | ||||||
Nurmijärven Uinti | 1:55.77 | |||||||||
Alina Katajisto | 1998 | 28.56 | 28.56 | |||||||
Claudia Åvist | 1997 | 28.22 | 56.78 | |||||||
Aino Koskelo | 2005 | 28.70 | 1:25.48 | |||||||
Alina Antila | 2004 | 27.59 | 1:53.07 | |||||||
13 | Uita 3 | 1999 | 621 | 1:53.21 | ||||||
Uinti Tampere | 1:54.61 | |||||||||
Heini Hammar | 1999 | 28.63 | 28.63 | |||||||
Emma von Dickoff | 2002 | 27.48 | 56.11 | |||||||
Armi Auvinen | 2000 | 28.32 | 1:24.43 | |||||||
Enni Lahtinen | 2002 | 28.78 | 1:53.21 | |||||||
14 | Pus | 1999 | 618 | 1:53.39 | ||||||
Porin Uimaseura | 1:54.29 | |||||||||
Anniina Murto | 2001 | 27.98 | 27.98 | |||||||
Janina Ollikainen | 2000 | 28.76 | 56.74 | |||||||
Heta Koivuluoma | 1999 | 28.52 | 1:25.26 | |||||||
Heta Känkänen | 2001 | 28.13 | 1:53.39 | |||||||
15 | Cetus Espoo Iii | 1999 | 615 | 1:53.54 | ||||||
Cetus Espoo | 1:54.14 | |||||||||
Siri Auvinen | 2002 | 28.35 | 28.35 | |||||||
Charlotte Ingberg | 2002 | 29.81 | 58.16 | |||||||
Aino Otava | 1999 | 27.39 | 1:25.55 | |||||||
Tuuli Pippuri | 2005 | 27.99 | 1:53.54 | |||||||
16 | Kampuksen Plaani 2 | 1997 | 589 | 1:55.19 | ||||||
Kampuksen Plaani | 1:57.00 | |||||||||
Jenni Moisio | 2002 | 27.30 | 27.30 | |||||||
Vivian Heräjärvi | 2001 | 28.94 | 56.24 | |||||||
Ella Uusitalo | 2003 | 29.04 | 1:25.28 | |||||||
Saana Järvinen | 2003 | 29.91 | 1:55.19 | |||||||
17 | Oulun Lohet | 2001 | 587 | 1:55.31 | ||||||
Oulun Lohet | 1:58.90 | |||||||||
Inka Elamaa | 2004 | 28.98 | 28.98 | |||||||
Roosa Kärkkäinen | 2003 | 28.63 | 57.61 | |||||||
Pauliina Lohilahti | 2002 | 28.13 | 1:25.74 | |||||||
Emma Pajuluoma | 2001 | 29.57 | 1:55.31 | |||||||
18 | Uita 4 | 2004 | 577 | 1:56.02 | ||||||
Uinti Tampere | 1:57.70 | |||||||||
Adeliina Kaarlenkaski | 2004 | 29.12 | 29.12 | |||||||
Aino Välimaa | 2006 | 28.53 | 57.65 | |||||||
Emmi Manninen | 2004 | 29.27 | 1:26.92 | |||||||
Noora Kylmämetsä | 2004 | 29.10 | 1:56.02 | |||||||
19 | Riihimäen Uimaseura Naiset 1 | 2001 | 564 | 1:56.87 | ||||||
Riihimäen Uimaseura | 1:59.56 | |||||||||
Maija Hinkkala | 2005 | 29.62 | 29.62 | |||||||
Mikaela Kulmala | 2001 | 28.42 | 58.04 | |||||||
Annukka Pihkamäki | 2004 | 29.64 | 1:27.68 | |||||||
Aida Pasma | 2003 | 29.19 | 1:56.87 | |||||||
20 | Joensuun Uimaseura 2 | 2002 | 530 | 1:59.36 | ||||||
Joensuun Uimaseura | 2:00.60 | |||||||||
Oona Parviainen | 2002 | 29.92 | 29.92 | |||||||
Elina Gavrilov | 2004 | 29.83 | 59.75 | |||||||
Vilhelmiina Wegelius | 2002 | 29.66 | 1:29.41 | |||||||
Minna Kinnunen | 2003 | 29.95 | 1:59.36 | |||||||
21 | Kampuksen Plaani 3 | 1999 | 497 | 2:01.92 | ||||||
Kampuksen Plaani | 2:01.98 | |||||||||
Anni-Maria Laakso | 2003 | 30.18 | 30.18 | |||||||
Jessika Lampinen | 2006 | 30.51 | 1:00.69 | |||||||
Inna Pajuluoma | 1999 | 30.72 | 1:31.41 | |||||||
Karoliina Hirvelä | 2006 | 30.51 | 2:01.92 | |||||||
- | Uinti Hyvinkää | 2002 | DSQ | |||||||
Uinti Hyvinkää | 2:01.27 | |||||||||
Saana Yritys | 2003 | 28.54 | 28.54 | |||||||
Aino Kontiainen | 2002 | 30.33 | 58.87 | |||||||
Taiga Yritys | 2003 | 30.51 | 1:29.38 | |||||||
SW 10.11 Vaihtorikko | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 | Tulostuspäivämäärä | 05 toukokuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat | Tulostusaika | 11:43 |