2021-10-19   01:13:49
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset UiTaCup

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  Uita Cup    Tulostuspivmr  31 maaliskuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  19:10   
  Jrjestj  Uinti Tampere         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  31 maaliskuu 2019         
 
 
Laji 12, 50m RU P-14, P-12, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Sakari Rossi  2008    113          52.20   
  Uinti Tampere                   
Matias Suutala  2008    112          52.26   
  Uinti Tampere  52.40                 
Alexandro Sivenius  2007    112          52.34   
  Uinti Tampere                   
Eero Olli  2008    102          54.04   
  Uinti Tampere  55.46                 
Tobias Lydn  2008    101          54.11   
  Uinti Tampere  54.56                 
Jesse Uutela  2008    100          54.26   
  Uinti Tampere  55.24                 
Topias Tuomi  2007    97          54.87   
  Uinti Tampere  53.56                 
Elias Eironen  2008    94          55.53   
  Uinti Tampere  1:00.79                 
Eeli Lehtinen  2009    91          56.10   
  Uinti Tampere                   
10  Vilho Siikala  2008    76          59.58   
  Uinti Tampere  1:01.79                 
11  Pontus Pyykk  2011    72          1:00.63   
  Uinti Tampere  1:00.33                 
12  Alex Isotalo  2009    70          1:01.00   
  Uinti Tampere  1:04.93                 
13  Vladimir Chubiev  2007    69          1:01.39   
  Uinti Tampere                   
14  Hugo Rossi  2008    59          1:04.72   
  Uinti Tampere  1:03.09                 
15  Oskari Jalonen  2008    53          1:07.12   
  Uinti Tampere  1:17.30                 
Adam Bazhyna  2010              DSQ   
  Uinti Tampere  59.43                 
  SW 8.3 Eriaikainen jalkaliike               
Eliel Grnroos  2009              DSQ   
  Uinti Tampere  54.42                 
  SW 8.3 Eriaikainen jalkaliike               
Kasper Irmola  2009              DSQ   
  Uinti Tampere  56.35                 
  SW 10.8 Kielletty varuste tai vartalon teippaus               
Ossi Nevalainen  2008              DSQ   
  Uinti Tampere  53.97                 
  SW 7.2 Eriaikaisia ksiliikkeit               
 
Laji 12, 50m RU P-14, P-12, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Alex Lehtola  2005    181          44.57   
  Uinti Tampere  40.44                 
 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspivmr  31 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  19:10 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner