2021-12-04   00:07:54
Izberi tekmovanje:

Izberi jezik:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Results for Cetus GP Perhosuinti

Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.

Del tekmovanja 1

Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  Cetus GP 5 pu    Tulostuspivmr  07 huhtikuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  19:15   
  Jrjestj  Cetus         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  08 huhtikuu 2018         
 
 
Laji 3, 50m Perhosuinti KUK tytt, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Ylva Holmberg  2009    142          46.63   
  Cetus Espoo                   
Luna Lauhava-Kriinen  2009    117          49.74   
  Cetus Espoo                   
Shreshta Balajee  2008    106          51.49   
  Cetus Espoo                   
Kristina Lindroos  2008    104          51.69   
  Cetus Espoo                   
Jenna Rantanen  2008    95          53.26   
  Cetus Espoo                   
Emma Grnberg  2010    94          53.51   
  Cetus Espoo                   
Keneli Marybel Maranik  2010    78          56.99   
  Cetus Espoo  28.85                 
Sonja Aho  2008    75          57.57   
  Cetus Espoo                   
Elsa Idman  2009    69          59.18   
  Cetus Espoo                   
10  Kaisli Ruha  2010    68          59.59   
  Cetus Espoo                   
11  Neela Juvonen  2009    68          59.64   
  Cetus Espoo                   
12  Luisa Zurban  2008    62          1:01.32   
  Cetus Espoo                   
13  Noora Lausala  2008    62          1:01.40   
  Cetus Espoo                   
14  Aura Goodacre  2009    51          1:05.52   
  Cetus Espoo                   
Adela Sundberg  2008              DSQ   
  Cetus Espoo                   
  SW 8.2 Ksien palautus ei tapahtunut veden pinnan ylpuolella               
Elle Pekkarinen  2008              DSQ   
  Cetus Espoo                   
  SW 8.2 Ksien palautus ei tapahtunut veden pinnan ylpuolella               
Ines Valero De La Iglesia  2010              DSQ   
  Cetus Espoo  34.82                 
  SW 8.3 Eriaikainen ksien palautus               
Isabel Merilinen  2009              DSQ   
  Cetus Espoo  30.38                 
  SW 8.3 Eriaikainen ksien palautus               
Lila Eskola  2009              DSQ  Knns 
  Cetus Espoo                   
  SW 8.4 Yhden kden /kdet pllekkin / eriaikainen kosketus seinn knnksess / maaliin tullessa               
Seera Kanerva  2010              DSQ   
  Cetus Espoo                   
  SW 8.4 Yhden kden /kdet pllekkin / eriaikainen kosketus seinn knnksess / maaliin tullessa               
Venny Snellman  2009              DSQ   
  Cetus Espoo                   
  SW 8.3 Eriaikainen jalkaliike               
 
Laji 3, 50m Perhosuinti KUK tytt, Loppukilpailut 11 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Aada Salovaara  2007    117          49.76   
  Cetus Espoo                   
Anjelica Sood  2007    117          49.76   
  Cetus Espoo                   
Alicia Cennet Gltekin  2007    104          51.76   
  Cetus Espoo                   
 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspivmr  07 huhtikuu 2019 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  19:15 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner