2021-10-28   20:13:07
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Resultater for Danbolig SunSwim 2019

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit 1

Resultat Lb 15 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider
Resultat Lb 15 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider 
 
  Stvne navn  Danbolig SunSwim 2019    Udskriftsdato  25 maj 2019   
  Stvne by  Solrd    Udskriftstidspunkt  14:17   
  Arrangr  Solrd Svmmeklub         
  Bassin  25m         
  Stvne dato  25 maj 2019         
 
 
Lb 15, 50m Frisvmning Damer, Finaler rg. 2006-2007 
Sponsor: Audi Amager 
 
 
Plac.  Navn  Fdt  Klub            Opnet  Status 











 
Arendse Arrild Lyngfeldt  2006  Hillerd Svmmeklub            29.76   
Mathilde Holm Villadsen  2006  Solrd Svmmeklub            30.12   
Anne-Marie T. Kristensen  2007  Kge Svmmeklub            31.25   
Rebecca Ella Madsen  2006  Swim Team Taastrup - VATCPH            31.57   
Mejse Jakobsen  2007  Kge Svmmeklub            31.98   
Charlotte Hjortshj  2006  Solrd Svmmeklub            32.08   
Daniella Anderson  2006  Solrd Svmmeklub            32.43   
Mille-Mai Krog  2007  Vordingborg Svmme Klub            32.48   
Signe Schnabelrauch  2006  Swim Team Taastrup - VATCPH            32.64   
10  Rosa Cornelia Barrise  2006  Swim Team Taastrup - VATCPH            32.95   
11  Rebekka Roed  2007  Kge Svmmeklub            33.59   
12  Hanna Rrbech  2006  Swim Team Taastrup - VATCPH            33.66   
13  Laura Friis Justesen  2006  Vordingborg Svmme Klub            34.07   
14  Emma Spang  2006  Solrd Svmmeklub            34.50   
15  Sophie Nielsen  2006  Odsherred Svmmeklub            34.55   
16  Helena Honore  2007  Herlev Svmning            35.21   
17  Malou Danefred Nielsen  2007  Vordingborg Svmme Klub            35.29   
18  Nicoline B. Cederlund  2007  Frederikssund Svmmeklub            37.04   
19  Nicoline Bohn Jacobsen  2006  Haslev Svmmeklub            37.15   
20  Julia Vincentz  2007  Roskilde Svmning            37.44   
21  Natalie Dang N. Larsen  2006  Vordingborg Svmme Klub            37.66   
22  Yasmin Thrane Kristensen  2006  Haslev Svmmeklub            38.68   
                     
 
Lb 15, 50m Frisvmning Damer, Finaler rg. 2008-2008 
Sponsor: Audi Amager 
 
 
Plac.  Navn  Fdt  Klub            Opnet  Status 











 
Olivia Mllgaard  2008  Swim Team Taastrup - VATCPH            32.33   
Sarah Hjulgaard Eriksen  2008  Roskilde Svmning            35.39   
Lrke Jensen  2008  Kalundborg SK            36.36   
Ana Bogdanovic  2008  Herlev Svmning            37.41   
Caroline Fobian Hvidberg  2008  Kalundborg SK            37.53   
Emilie Lyngfeldt Boholm  2008  Haslev Svmmeklub            37.84   
Mathilde Rygaard Hansen  2008  Solrd Svmmeklub            39.01   
Filippa Tvistholm Jrgens  2008  Solrd Svmmeklub            39.86   
Sophie Harff Laursen  2008  Solrd Svmmeklub            39.86   
10  Alberte Sol Nilsson  2008  Odsherred Svmmeklub            42.33   
11  Madeleine Schou  2008  Haslev Svmmeklub            47.16   
                     
 
Lb 15, 50m Frisvmning Damer, Finaler rg. 2009-2009 
Sponsor: Audi Amager 
 
 
Plac.  Navn  Fdt  Klub            Opnet  Status 











 
Eleonora Marsner  2009  Herlev Svmning            37.24   
Eva de Maeyer  2009  Roskilde Svmning            39.84   
Nikoline Joy Gringer  2009  Herlev Svmning            40.36   
Milla Engsted Larsen  2009  Haslev Svmmeklub            43.26   
Elisabeth Toft Kristensen  2009  Kge Svmmeklub            45.79   
Liva Holst Klarskov  2009  Roskilde Svmning            45.94   
Karoline Hauch  2009  Roskilde Svmning            46.07   
Isabella Hjortgaard Larse  2009  Solrd Svmmeklub            47.40   
Dicte Rnman  2009  Solrd Svmmeklub            47.77   
10  Emma Mahs  2009  Solrd Svmmeklub            50.11   
11  Caroline Ploug Hyer  2009  Kge Svmmeklub            52.30   
12  Mathilde Bonde  2009  Kge Svmmeklub            52.40   
13  Rosa Borch  2009  Roskilde Svmning            56.15   
14  Hannah Borgstrm  2009  Kge Svmmeklub            56.82   
15  Ella Borre Skyt  2009  Roskilde Svmning            1:06.88   
16  Kristine Porsborg Blach  2009  Kalundborg SK            1:10.01   
17  Lrke Lind-Jensen  2009  Roskilde Svmning            1:15.42   
                     
 
Lb 15, 50m Frisvmning Damer, Finaler rg. 2010-2019 
Sponsor: Audi Amager 
 
 
Plac.  Navn  Fdt  Klub            Opnet  Status 











 
Nora Stlsgrd  2010  Kge Svmmeklub            40.13   
Marie Borch  2011  Roskilde Svmning            43.26   
Frida Koch  2010  Kge Svmmeklub            44.87   
Josefine Frigast la Cour  2010  Kge Svmmeklub            46.75   
Andrea Vig Lauritsen  2010  Kge Svmmeklub            47.27   
Josephine Wesselhoff  2010  Vordingborg Svmme Klub            47.79   
Laura Steen Petersen  2010  Kge Svmmeklub            54.08   
Freya Rasmussen  2010  Herlev Svmning            54.94   
Amalia Mantzouri  2010  Solrd Svmmeklub            DNS   
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  25 maj 2019 
Licens til Solrd Svmmeklub  Udskriftstidspunkt  14:17 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner