2021-10-28   18:43:38
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Resultater for Danbolig SunSwim 2019

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit 1

Resultat Lb 32 (Finaler) - Officiel
Resultat Lb 32 (Finaler) - Officiel 
 
  Stvne navn  Danbolig SunSwim 2019    Udskriftsdato  27 maj 2019   
  Stvne by  Solrd    Udskriftstidspunkt  15:18   
  Arrangr  Solrd Svmmeklub         
  Bassin  25m         
  Stvne dato  25 maj 2019         
 
 
Lb 32, 4X50m Medley Herrer, Finaler 
Sponsor: Audi Amager 
 
 
Plac.  Navn  Fdt  Klub    50m        Opnet  Status 











 
Haslev 3  2004  Haslev Svmmeklub            1:58.44   
  Holger Flytkjr-Hansen  2004      29.92        29.92   
  Frederik Kongstad Hansen  2001                 
  Viktor Eibye  2001                 
  Albert U. Thystrup  2003      1:58.44        1:58.44   
                     
Sunswim 1  2004  Solrd Svmmeklub            1:58.45   
  Theodor L Munch-Jensen  2002      28.61        28.61   
  Benjamin Koch Andersen  2004                 
  Mathias Petersen  1999                 
  Morten Kilhof  2000      1:58.45        1:58.45   
                     
Vikinger 1  2003  Roskilde Svmning            2:00.05   
  Pelle Colmorten  2004      35.50        35.50   
  Carl-Emil Echardt  2005                 
  Malte Hagbarth Jrgensen  2005                 
  Mads Holger From  2004      2:00.05        2:00.05   
                     
Red Panties Vsk  2003  Vordingborg Svmme Klub            2:06.87   
  Magnus Juul Hansen  2003      30.39        30.39   
  Gustav B. Frederiksen  2004                 
  Rasmus Capion  2005                 
  William Larsen  2006      2:06.87        2:06.87   
                     
Race Pace Club  2006  Swim Team Taastrup - VATCPH            2:18.12   
  William F. Pilgaard  2006      37.32        37.32   
  Simon Hejbroch  2006                 
  Peter K. M. Petersen  2006                 
  Emil Olsen  2006      2:18.12        2:18.12   
                     
Haslev 4  2004  Haslev Svmmeklub            2:23.93   
  Jonas P. Dahrup  2004      38.20        38.20   
  Laurits Thfner  2004                 
  Thor Trngren  2006                 
  Victor Compen  2003      2:23.93        2:23.93   
                     
Kge Kids Drenge  2004  Kge Svmmeklub            2:24.06   
  Lucas Mller Larsen  2005      32.67        32.67   
  Hjalte Mller  2007                 
  Oliver Schultz  2004                 
  Malthe Sommer  2009      2:24.06        2:24.06   
                     
Vikinger 4  2007  Roskilde Svmning            2:29.87   
  Kalle Rasmussen  2008                 
  William Echardt  2008                 
  Tobias Munke  2008                 
  Viktor Lange  2007      2:29.87        2:29.87   
                     
Vikinger 3  2003  Roskilde Svmning            2:50.47   
  William Ammitzbll  2006      45.83        45.83   
  Morten Hemmingsen  2006                 
  Frederik sterlund  2006                 
  Mads Borch  2006      2:50.47        2:50.47   
                     
Vikinger 2  2003  Roskilde Svmning            DSQ  SW6.2 ej rygv e vend 
                     
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  27 maj 2019 
Licens til Solrd Svmmeklub  Udskriftstidspunkt  15:18 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner