2021-12-06   13:20:22
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Lappiuinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit)
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit) 
 
  Kilpailu  Lappiuinnit    Tulostuspivmr  11 toukokuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Rovaniemi    Tulostusaika  12:44   
  Jrjestj  Swimming Club Rovaniemi         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  11 toukokuu 2019         
 
 
Laji 10, 100m SKU P12,14,16,M, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Yan Fedorov  2007  APATITY    38.87        1:20.03   
Danil Alensky  2008  APATITY    39.70        1:23.39   
Pavel Bykov  2007  APATITY    42.09        1:25.29   
Gleb Shumilov  2007  APATITY    45.60        1:36.00   
Wassim Rayan  2007  Alta Svmmeklubb    46.05        1:39.46   
Aaron Rantsi  2009  Kemin Uimaseura    48.20        1:40.52   
Jonas Mortelmans Somby  2007  Karasjok Svmmeklubb    46.91        1:42.56   
Erlend Frisk Olsen  2008  Alta Svmmeklubb    52.39        1:46.94   
Eero Ranta-Valkama  2009  Swimming Club Rovaniemi            DSQ   
  SW 8.3 Eriaikainen jalkaliike               
Johan Johansen  2007  Kirkenes Svmmeklubb            DSQ   
  SW 8.2 Ksien palautus ei tapahtunut veden pinnan ylpuolella               
Lev Glushenkov  2007  APATITY            DSQ   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki               
Reetu Jauhojrvi  2009  Swimming Club Rovaniemi            DSQ   
  SW 6.3 Uintia vatsallaan               
                     
 
Laji 10, 100m SKU P12,14,16,M, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Artem Klishin  2006  APATITY    34.24        1:12.16   
Egor Arsentiev  2006  APATITY    35.38        1:13.59   
Ilya Uss  2006  APATITY    36.92        1:18.24   
Matvey Sarypin  2006  APATITY    40.97        1:26.03   
Elmeri Kaihua  2006  Swimming Club Rovaniemi    40.34        1:27.54   
Raitis Rudzitis  2005  Kirkenes Svmmeklubb    41.04        1:27.65   
Askil Gundersen  2006  Alta Svmmeklubb    1:00.43        1:59.37   
Ilya Kozhukhov  2005  APATITY            DSQ   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki               
Otto Karslen  2006  Kirkenes Svmmeklubb            DSQ   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki               
                     
 
Laji 10, 100m SKU P12,14,16,M, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Nikita Chirkunov  2003  APATITY    30.94        1:06.11   
Kasper Lytz  2003  Swimming Club Rovaniemi    30.34        1:06.70   
Juho Tarvainen  2004  Kuusamon Er-Veikot    37.62        1:21.44   
                     
 
Laji 10, 100m SKU P12,14,16,M, Loppukilpailut 17 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Riku Ylikrpp  1998  Kemin Uimaseura    26.82        1:00.05   
Kirill Volisov  2001  APATITY    29.10        1:01.37   
Topi Lukkarinen  2000  Swimming Club Rovaniemi    28.90        1:03.48   
Kirill Polikanov  2002  Poliarnye Zori    30.56        1:05.78   
Henrik Siltari  2002  Kemin Uimaseura    31.72        1:05.90   
Maxim Avramenko  2002  APATITY    33.67        1:09.85   
Valtteri Setl  2002  Swimming Club Rovaniemi    32.66        1:13.03   
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspivmr  11 toukokuu 2019 
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi  Tulostusaika  12:44 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner