Resultater for Lappiuinnit
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit 1
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Lappiuinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
11 toukokuu 2019 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
12:44 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
11 toukokuu 2019 |
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 100m SKU P12,14,16,M, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Yan Fedorov |
2007 |
APATITY |
|
38.87 |
|
|
|
1:20.03 |
|
2 |
Danil Alensky |
2008 |
APATITY |
|
39.70 |
|
|
|
1:23.39 |
|
3 |
Pavel Bykov |
2007 |
APATITY |
|
42.09 |
|
|
|
1:25.29 |
|
4 |
Gleb Shumilov |
2007 |
APATITY |
|
45.60 |
|
|
|
1:36.00 |
|
5 |
Wassim Rayan |
2007 |
Alta Svømmeklubb |
|
46.05 |
|
|
|
1:39.46 |
|
6 |
Aaron Rantsi |
2009 |
Kemin Uimaseura |
|
48.20 |
|
|
|
1:40.52 |
|
7 |
Jonas Mortelmans Somby |
2007 |
Karasjok Svømmeklubb |
|
46.91 |
|
|
|
1:42.56 |
|
8 |
Erlend Frisk Olsen |
2008 |
Alta Svømmeklubb |
|
52.39 |
|
|
|
1:46.94 |
|
- |
Eero Ranta-Valkama |
2009 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 8.3 Eriaikainen jalkaliike |
|
|
|
|
|
|
|
- |
Johan Johansen |
2007 |
Kirkenes Svømmeklubb |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 8.2 Käsien palautus ei tapahtunut veden pinnan yläpuolella |
|
|
|
|
|
|
|
- |
Lev Glushenkov |
2007 |
APATITY |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
|
|
|
- |
Reetu Jauhojärvi |
2009 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 6.3 Uintia vatsallaan |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 100m SKU P12,14,16,M, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Artem Klishin |
2006 |
APATITY |
|
34.24 |
|
|
|
1:12.16 |
|
2 |
Egor Arsentiev |
2006 |
APATITY |
|
35.38 |
|
|
|
1:13.59 |
|
3 |
Ilya Uss |
2006 |
APATITY |
|
36.92 |
|
|
|
1:18.24 |
|
4 |
Matvey Sarypin |
2006 |
APATITY |
|
40.97 |
|
|
|
1:26.03 |
|
5 |
Elmeri Kaihua |
2006 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
40.34 |
|
|
|
1:27.54 |
|
6 |
Raitis Rudzitis |
2005 |
Kirkenes Svømmeklubb |
|
41.04 |
|
|
|
1:27.65 |
|
7 |
Askil Gundersen |
2006 |
Alta Svømmeklubb |
|
1:00.43 |
|
|
|
1:59.37 |
|
- |
Ilya Kozhukhov |
2005 |
APATITY |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
|
|
|
- |
Otto Karslen |
2006 |
Kirkenes Svømmeklubb |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 100m SKU P12,14,16,M, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Nikita Chirkunov |
2003 |
APATITY |
|
30.94 |
|
|
|
1:06.11 |
|
2 |
Kasper Lytz |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
30.34 |
|
|
|
1:06.70 |
|
3 |
Juho Tarvainen |
2004 |
Kuusamon Erä-Veikot |
|
37.62 |
|
|
|
1:21.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 100m SKU P12,14,16,M, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Riku Ylikärppä |
1998 |
Kemin Uimaseura |
|
26.82 |
|
|
|
1:00.05 |
|
2 |
Kirill Volisov |
2001 |
APATITY |
|
29.10 |
|
|
|
1:01.37 |
|
3 |
Topi Lukkarinen |
2000 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
28.90 |
|
|
|
1:03.48 |
|
4 |
Kirill Polikanov |
2002 |
Poliarnye Zori |
|
30.56 |
|
|
|
1:05.78 |
|
5 |
Henrik Siltari |
2002 |
Kemin Uimaseura |
|
31.72 |
|
|
|
1:05.90 |
|
6 |
Maxim Avramenko |
2002 |
APATITY |
|
33.67 |
|
|
|
1:09.85 |
|
7 |
Valtteri Setälä |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
32.66 |
|
|
|
1:13.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
11 toukokuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
12:44 |
|