2021-12-09   11:28:42
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Lappiuinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit)
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit) 
 
  Kilpailu  Lappiuinnit    Tulostuspivmr  11 toukokuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Rovaniemi    Tulostusaika  10:39   
  Jrjestj  Swimming Club Rovaniemi         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  11 toukokuu 2019         
 
 
Laji 3, 50m VU T9,11,13,15,N, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Siiri-Unelma Hentil  2010  Kemin Tyven Uimarit            48.66   
                     
 
Laji 3, 50m VU T9,11,13,15,N, Loppukilpailut 10 - 11 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Polina Miheeva  2008  Kovdor            31.61   
Olivia Riekki  2008  Oulun Uinti 1906            34.71   
Nadezhda Uss  2008  APATITY            35.89   
Enni Lytz  2008  Swimming Club Rovaniemi            37.48   
Iida-Carita Niskanen  2008  Vieskan Uimarit            38.28   
Kaia Mathisen  2008  Alta Svmmeklubb            38.36   
Saana Kalasniemi  2009  Kemin Uimaseura            38.37   
Tanja Korshunova  2008  Kirkenes Svmmeklubb            41.25   
Birgitte Henriksen  2008  Karasjok Svmmeklubb            45.22   
10  Elise Henriksen  2008  Karasjok Svmmeklubb            55.34   
11  Aurora Eivik  2009  Kirkenes Svmmeklubb            1:07.08   
Oda Bye Evensen  2008  Alta Svmmeklubb            DSQ   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki               
                     
 
Laji 3, 50m VU T9,11,13,15,N, Loppukilpailut 12 - 13 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Anastasiia Evdokimova  2007  Poliarnye Zori            29.93   
Anna Kortesalmi  2006  Rovaniemen Uimaseura            31.58   
Saaga Khknen  2006  Vieskan Uimarit            32.15   
Sandra Maria Balto  2007  Karasjok Svmmeklubb            32.42   
Sofia Palojrvi  2007  Swimming Club Rovaniemi            32.47   
Julia Myreng  2006  Bsk Svmming            33.02   
Oona Lipponen  2006  Kemin Uimaseura            33.25   
Milla Seppl  2007  Kemin Uimaseura            33.39   
Ellerine Tellefsen  2006  Kirkenes Svmmeklubb            33.95   
10  Aino Kauppinen  2006  Kemin Uimaseura            34.13   
11  Ida K Agersen  2006  Kirkenes Svmmeklubb            34.29   
11  Sara Lappalainen  2007  Swimming Club Rovaniemi            34.29   
13  Elsa Pelkonen  2007  Vieskan Uimarit            34.44   
14  Saara Nissinen  2006  Kemin Tyven Uimarit            36.38   
15  Emilia Leivo  2006  Kuusamon Er-Veikot            36.43   
16  Szantal Szylobryt  2006  Bsk Svmming            36.53   
17  Elsa Herrala  2007  Vieskan Uimarit            36.61   
18  Peppi Tapio  2006  Rovaniemen Uimaseura            36.63   
19  Aurora Pettersen  2006  Bsk Svmming            36.83   
20  Hilma Koskiniemi  2007  Rovaniemen Uimaseura            37.07   
21  Lea-Tekzine Rsberg  2006  Alta Svmmeklubb            37.16   
22  Susann Andersen  2007  Kirkenes Svmmeklubb            37.26   
23  Kiia rvs  2007  Swimming Club Rovaniemi            37.81   
24  Aada Vanhanarkaus  2007  Swimming Club Rovaniemi            37.87   
25  Saaga Beets  2007  Swimming Club Rovaniemi            37.92   
26  Julie Lovise Thorkildsen  2006  Alta Svmmeklubb            38.03   
27  Lilja Polojrvi  2006  Swimming Club Rovaniemi            39.98   
28  Andrea Guttormsen  2007  Alta Svmmeklubb            41.89   
                     
 
Laji 3, 50m VU T9,11,13,15,N, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Anni Ranta-Valkama  2004  Swimming Club Rovaniemi            28.68   
Maiju Huttunen  2005  Swimming Club Rovaniemi            28.98   
Riina Niemi  2005  Swimming Club Rovaniemi            29.28   
Alisa Hansen  2004  Kirkenes Svmmeklubb            29.99   
Inka Lytz  2004  Swimming Club Rovaniemi            30.09   
Julianne Haug Rojas  2004  Kirkenes Svmmeklubb            30.10   
Elle Karlsen  2004  Kirkenes Svmmeklubb            30.72   
Hanna-Maria Korpilhde  2004  Rovaniemen Uimaseura            30.77   
Linda Hansen  2004  Kirkenes Svmmeklubb            30.87   
10  Saana Lauhava  2005  Swimming Club Rovaniemi            31.10   
11  Miina Johanne Johansen  2004  Kirkenes Svmmeklubb            31.50   
12  Saana Nsi  2004  Kemin Uimaseura            31.82   
13  Maria Kaarlejrvi  2004  Swimming Club Rovaniemi            31.92   
14  Sani Ntynki  2005  Swimming Club Rovaniemi            32.17   
15  Sunna Svendsen  2005  Karasjok Svmmeklubb            32.84   
16  Mina Nesje  2004  Kirkenes Svmmeklubb            32.98   
17  Reetta Piira  2004  Swimming Club Rovaniemi            33.13   
18  Selja Lahti  2005  Swimming Club Rovaniemi            33.92   
19  Wenla Niemi  2004  Swimming Club Rovaniemi            34.07   
20  Elise Pedersen  2005  Kirkenes Svmmeklubb            34.32   
21  Hannah Ryeng  2005  Kirkenes Svmmeklubb            35.07   
22  Raita Virtanen  2005  Kemijrven Kaiku            36.68   
23  Kaja Lunde  2004  Kirkenes Svmmeklubb            41.20   
                     
 
Laji 3, 50m VU T9,11,13,15,N, Loppukilpailut 16 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Anastasia Golikova  1997  APATITY            27.80   
Ronja Ntynki  2002  Swimming Club Rovaniemi            28.08   
Sini Niemi  1993  Tornion Uimaseura            28.44   
Henna Hkk  2003  Oulun Uinti 1906            29.10   
Siiri Keisu  2003  Haukiputaan Heitto            30.99   
Emmi Palo  2003  Kemin Uimaseura            35.15   
Sini Lassila  2003  Swimming Club Rovaniemi            DNS   
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspivmr  11 toukokuu 2019 
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi  Tulostusaika  10:39 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner