2022-05-24   16:55:33
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Resultater for Høststævne

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit 1

Resultat Lb 10 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider
Resultat Lb 10 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider 
 
  Stvne navn  Hststvne    Udskriftsdato  05 oktober 2019   
  Stvne by  Vallensbk    Udskriftstidspunkt  12:19   
  Arrangr  VI39         
  Bassin  25m         
  Stvne dato  05 oktober 2019         
 
 
Lb 10, 100m Rygsvmning Herrer, Finaler rg. 2006-2006 
JH Transport 
JH Transport 
JH Transport 
JH Transport 
 
 
Plac.  Navn  Fdt  Klub    50m        Opnet  Status 











 
Sean Petersen  2006  Vallensbk IF Af 1939            1:06.77   
William F. Pilgaard  2006  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:14.19   
Simon Hejbroch  2006  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:15.00   
Vincent Borup Schrer  2006  Solrd Svmmeklub            1:15.05   
Frederik Vestergaard  2006  Vallensbk IF Af 1939            1:20.39   
Jonathan Rasmussen  2006  Vallensbk IF Af 1939            1:26.54   
                     
 
Lb 10, 100m Rygsvmning Herrer, Finaler rg. 2007-2007 
JH Transport 
JH Transport 
JH Transport 
JH Transport 
 
 
Plac.  Navn  Fdt  Klub    50m        Opnet  Status 











 
William Hvid  2007  Vallensbk IF Af 1939            1:19.50   
Mathias Johansen  2007  Vallensbk IF Af 1939            1:23.38   
Jonas Lykke Hergaard  2007  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:25.26   
Karl-Emil Klinggrd Niels  2007  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:48.01   
Lukas Hitlev  2007  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:48.89   
Marinus Leisvig  2007  Vallensbk IF Af 1939            DNS   
                     
 
Lb 10, 100m Rygsvmning Herrer, Finaler rg. 2008-2008 
JH Transport 
JH Transport 
JH Transport 
JH Transport 
 
 
Plac.  Navn  Fdt  Klub    50m        Opnet  Status 











 
Emil Mandsberg  2008  Vallensbk IF Af 1939            1:27.79   
William Bugge  2008  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:29.86   
Asger Gregersen  2008  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:48.01   
Filip Usiewicz  2008  Swim Team Taastrup - VATCPH            2:00.13   
                     
 
Lb 10, 100m Rygsvmning Herrer, Finaler rg. 2009-2020 
JH Transport 
JH Transport 
JH Transport 
JH Transport 
 
 
Plac.  Navn  Fdt  Klub    50m        Opnet  Status 











 
Jakob Hansen  2009  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:44.90   
Frederik Vedtofte  2009  Solrd Svmmeklub            1:45.03   
Maximilian Oxenbll  2010  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:46.68   
Mads Friis Andersen  2009  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:48.41   
Peter Gude Tang Bregnsholm  2010  Vallensbk IF Af 1939            1:51.32   
Filip Nielsen  2010  Albertslund IF            1:52.71   
Valdemar Hvid  2010  Vallensbk IF Af 1939            1:57.64   
Oliver Thsing Skourup  2010  Solrd Svmmeklub            2:01.83   
Felix Erlendsson  2010  Vallensbk IF Af 1939            2:06.10   
10  Otto Weber Folmann  2009  Swim Team Taastrup - VATCPH            2:08.02   
11  Erik Kingo Hansen  2009  Swim Team Taastrup - VATCPH            2:08.81   
12  Jonas Schmidt Larsen  2009  Vallensbk IF Af 1939            2:25.70   
13  Magnus Eckhardt  2010  Swim Team Taastrup - VATCPH            2:32.30   
Bjrn Olesen  2010  Vallensbk IF Af 1939            DNS   
Peter Elias Kjerckeb Holm  2009  Vallensbk IF Af 1939            DNS   
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  05 oktober 2019 
Licens til Vallensbk IF Af 1939  Udskriftstidspunkt  12:19 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner