2022-05-24   16:34:08
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Resultater for Høststævne

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit 1

Resultat Lb 18 (Finaler) - Officiel
Resultat Lb 18 (Finaler) - Officiel 
 
  Stvne navn  Hststvne    Udskriftsdato  05 oktober 2019   
  Stvne by  Vallensbk    Udskriftstidspunkt  13:33   
  Arrangr  VI39         
  Bassin  25m         
  Stvne dato  05 oktober 2019         
 
 
Lb 18, 4X50m Frisvmning Herrer, Finaler 
Snedker- & Tmrerfirmaet Morten Christensen 
PNT Tryk 
Slagter Karl-Johan 
EDC Mglerne 
 
 
Plac.  Navn  Fdt  Klub    50m        Opnet  Status 











 
Velocity Brothers  2006  Vallensbk IF Af 1939            1:56.56   
  Jonathan Rasmussen  2006      31.76        31.76   
  Sean Petersen  2006                 
  Frederik Vestergaard  2006                 
  Anders Gaard  2006      1:56.56        1:56.56   
                     
10.000 Volt  2007  Vallensbk IF Af 1939            2:10.99   
  William Hvid  2007      32.70        32.70   
  Oscar Vinge-Maigaard  2007                 
  Valdemar Mller-Ern  2008                 
  Mathias Johansen  2007      2:10.99        2:10.99   
                     
Sunswim Drenge  2007  Solrd Svmmeklub            2:29.71   
  Frederik Vedtofte  2009      39.59        39.59   
  Oscaar Opperfeldt  2008                 
  Nick Nielsen  2008                 
  Vincent Borup Schrer  2006      2:29.71        2:29.71   
                     
Lyn Og Torden  2007  Vallensbk IF Af 1939            2:33.93   
  Kalle Grydgaard  2009      43.93        43.93   
  Emil Mandsberg  2008                 
  Nikolaj Nielsen  2007                 
  Frederik Kindberg  2008      2:33.93        2:33.93   
                     
Stt Drenge 1  2007  Swim Team Taastrup - VATCPH            2:44.47   
  Karl-Emil Klinggrd Niels  2007      41.69        41.69   
  Mads Friis Andersen  2009                 
  Lukas Hitlev  2007                 
  Toke Hjalholt  2007      2:44.47        2:44.47   
                     
Mini Soldater  2009  Vallensbk IF Af 1939            3:11.00   
  Valdemar Hvid  2010      46.61        46.61   
  Jonas Schmidt Larsen  2009                 
  Peter Gude Tang Bregnsholm  2010                 
  Felix Erlendsson  2010      3:11.00        3:11.00   
                     
Stt Drenge 2  2008  Swim Team Taastrup - VATCPH            DSQ  Tyvstart 2. skifte 
  Asger Gregersen  2008      40.54        40.54   
  Maximilian Oxenbll  2010                 
                     
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  05 oktober 2019 
Licens til Vallensbk IF Af 1939  Udskriftstidspunkt  13:33 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner