Results for GTI Cup 2019
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Resultat Lb 34 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider
Resultat Lb 34 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
|
|
Stvne navn |
GTI Cup |
|
Udskriftsdato |
29 september 2019 |
|
|
Stvne by |
|
|
Udskriftstidspunkt |
16:16 |
|
|
Arrangr |
GTI Swim |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stvne dato |
28 september 2019 |
|
|
|
|
|
|
Lb 34, 200m Rygsvmning Damer, Finaler rg. 1901-2003 |
|
Lb 34, 200m Rygsvmning Damer, Finaler rg. 2004-2005 |
|
Plac. |
Navn |
Fdt |
Point |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Opnet |
Status |
|
Klub |
Anmtid |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Caroline Trjgaard |
2005 |
|
528 |
34.61 |
1:12.26 |
1:51.18 |
|
2:27.43 |
|
|
Helsingr Svmmeklub |
2:28.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Linnea Hietala |
2004 |
|
495 |
36.23 |
1:13.87 |
1:52.03 |
|
2:30.65 |
|
|
Helsingr Svmmeklub |
2:25.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Elisabeth Them Jensen |
2004 |
|
430 |
36.43 |
1:16.64 |
1:57.28 |
|
2:37.88 |
|
|
Kge Svmmeklub |
2:37.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Nora Kejser |
2004 |
|
380 |
39.45 |
1:21.13 |
2:03.33 |
|
2:44.58 |
|
|
VAT Copenhagen-MK31 |
2:45.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Amanda F. Christiansen |
2005 |
|
332 |
40.04 |
1:24.16 |
2:09.39 |
|
2:52.16 |
|
|
Vordingborg Svmme Klub |
2:52.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Filippa Martinsen |
2005 |
|
326 |
40.18 |
1:23.93 |
2:09.15 |
|
2:53.22 |
|
|
Helsingr Svmmeklub |
2:57.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lb 34, 200m Rygsvmning Damer, Finaler rg. 2006-2006 |
|
Plac. |
Navn |
Fdt |
Point |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Opnet |
Status |
|
Klub |
Anmtid |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Siv Reimer |
2006 |
|
473 |
35.33 |
1:13.41 |
1:53.61 |
|
2:32.93 |
|
|
Svmmeklubben Kvik, Kastrup |
2:37.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Mathilde Holm Villadsen |
2006 |
|
442 |
37.39 |
1:16.84 |
1:57.09 |
|
2:36.44 |
|
|
Solrd Svmmeklub |
2:32.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Jaqueline Haack |
2006 |
|
438 |
36.70 |
1:16.34 |
1:57.04 |
|
2:36.88 |
|
|
Solrd Svmmeklub |
2:43.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Nynne Zandra Opperfelt |
2006 |
|
426 |
36.52 |
1:17.10 |
1:58.08 |
|
2:38.42 |
|
|
Solrd Svmmeklub |
2:40.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Alma Lind Babin |
2006 |
|
414 |
38.32 |
1:19.61 |
1:59.63 |
|
2:39.88 |
|
|
Lyngby Svmmeklub |
2:41.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Maja Zastrojevic |
2006 |
|
399 |
37.94 |
1:19.26 |
2:00.84 |
|
2:41.83 |
|
|
VAT Copenhagen-MK31 |
2:43.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Nicole Damhj Andersen |
2006 |
|
363 |
39.42 |
1:21.63 |
2:05.24 |
|
2:47.14 |
|
|
Solrd Svmmeklub |
2:42.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Sabrina Meldgaard Pej |
2006 |
|
360 |
40.14 |
1:22.33 |
2:05.73 |
|
2:47.52 |
|
|
Greve Svmmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Nina Katrine N. Nissen |
2006 |
|
342 |
39.96 |
1:24.04 |
2:07.96 |
|
2:50.40 |
|
|
Lyngby Svmmeklub |
2:54.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Sofie Anker Nielsen |
2006 |
|
324 |
40.96 |
1:25.61 |
2:10.63 |
|
2:53.59 |
|
|
Helsingr Svmmeklub |
2:55.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Aya Malling |
2006 |
|
323 |
40.42 |
1:24.22 |
2:09.01 |
|
2:53.74 |
|
|
VAT Copenhagen-MK31 |
2:57.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Emma Haagen |
2006 |
|
305 |
42.01 |
1:26.97 |
2:12.80 |
|
2:57.02 |
|
|
Swim Team Taastrup - VATCPH |
3:00.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Natalie Dang N. Larsen |
2006 |
|
270 |
42.27 |
1:30.55 |
2:18.90 |
|
3:04.36 |
|
|
Vordingborg Svmme Klub |
3:01.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Emma Spang |
2006 |
|
269 |
43.33 |
1:30.49 |
2:18.53 |
|
3:04.64 |
|
|
Solrd Svmmeklub |
3:07.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lb 34, 200m Rygsvmning Damer, Finaler rg. 2007-2007 |
|
Plac. |
Navn |
Fdt |
Point |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Opnet |
Status |
|
Klub |
Anmtid |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Martine Damborg |
2007 |
|
511 |
34.87 |
1:12.57 |
1:51.80 |
|
2:29.07 |
|
|
Svmmeklubben Kvik, Kastrup |
2:34.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Frida Caroline Knudsen |
2007 |
|
479 |
35.82 |
1:14.71 |
1:54.56 |
|
2:32.35 |
|
|
Greve Svmmeklub |
2:38.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Sofie Ravn Herche |
2007 |
|
457 |
36.30 |
1:15.06 |
1:55.13 |
|
2:34.75 |
|
|
Svmmeklubben Kvik, Kastrup |
2:37.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Nadia Walle |
2007 |
|
372 |
38.61 |
1:20.77 |
2:04.02 |
|
2:45.73 |
|
|
VAT Copenhagen-MK31 |
2:50.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Rebecca Bell |
2007 |
|
324 |
40.89 |
1:25.88 |
2:10.19 |
|
2:53.42 |
|
|
Lyngby Svmmeklub |
2:52.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Silje Egeberg Nordhald |
2007 |
|
314 |
41.03 |
1:25.75 |
2:11.23 |
|
2:55.32 |
|
|
Vordingborg Svmme Klub |
2:59.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Mille-Mai Krog |
2007 |
|
286 |
42.34 |
1:28.28 |
2:16.38 |
|
3:00.87 |
|
|
Vordingborg Svmme Klub |
2:53.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Ingeborg Fleron Qvant |
2007 |
|
280 |
1:30.65 |
3:02.06 |
|
|
3:02.06 |
|
|
Svmmeklubben Kvik, Kastrup |
3:08.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Jasmin Freja Hansen nal |
2007 |
|
249 |
45.16 |
1:33.73 |
2:22.73 |
|
3:09.28 |
|
|
Swim Team Taastrup - VATCPH |
3:16.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lb 34, 200m Rygsvmning Damer, Finaler rg. 2008-2020 |
|
Plac. |
Navn |
Fdt |
Point |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Opnet |
Status |
|
Klub |
Anmtid |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Olivia Mllgaard |
2008 |
|
326 |
41.84 |
1:26.40 |
2:11.70 |
|
2:53.11 |
|
|
Swim Team Taastrup - VATCPH |
2:52.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
29 september 2019 |
Licens til GTI |
Udskriftstidspunkt |
16:16 |
|