2021-10-18   00:31:10
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Resultater for GTI Cup 2019

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Resultat Lb 38 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider
Resultat Lb 38 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider 
 
  Stvne navn  GTI Cup    Udskriftsdato  29 september 2019   
  Stvne by      Udskriftstidspunkt  17:22   
  Arrangr  GTI Swim         
  Bassin  25m         
  Stvne dato  28 september 2019         
 
 
Lb 38, 50m Rygsvmning Damer, Finaler rg. 1901-2003 
 
Plac.  Navn  Fdt  Point  FINA          Opnet  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Elisabeth Sabroe Ebbesen  2002    673          29.29   
  Gentofte Svmme Klub  29.54                 
Karoline Barrett  2002    660          29.47   
  Greve Svmmeklub  28.24                 
Zara Wendel  2002    592          30.56   
  Holbk Svmme Klub  29.80                 
Caroline P. Mathiesen  2001    521          31.89   
  Solrd Svmmeklub  30.40                 
Ulrikke Juul Seborg  2003    505          32.22   
  Helsingr Svmmeklub  32.04                 
Katja Skovdal Lorentzen  2003    454          33.38   
  Solrd Svmmeklub  31.30                 
Tanja H Nielsen  1996    449          33.52   
  Svmmeklubben SHS Stevns  34.66                 
Sophia Christensen  2003    435          33.87   
  Kge Svmmeklub  34.97                 
Sofia Levisen  2002    378          35.50   
  Solrd Svmmeklub  34.61                 
10  Jasmin Danielsen  2001    130          50.59   
  Swim Team Taastrup - VATCPH  46.67                 
Johanne Jonstrup Liisberg  2003              DNS   
  Holbk Svmme Klub  34.07                 
Monique Bang From  2002              DNS   
  Svmmeklubben SHS Stevns  37.33                 
 
Lb 38, 50m Rygsvmning Damer, Finaler rg. 2004-2005 
 
Plac.  Navn  Fdt  Point  FINA          Opnet  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Sofie Bruun Hvring  2004    569          30.96   
  VAT Copenhagen-MK31  31.89                 
Linnea Hietala  2004    536          31.59   
  Helsingr Svmmeklub  30.17                 
Kajsa Salomonsen  2005    516          32.00   
  VAT Copenhagen-MK31  32.47                 
Elisabeth Them Jensen  2004    427          34.08   
  Kge Svmmeklub  33.53                 
Josefine Krumbak  2004    420          34.27   
  Kge Svmmeklub  33.46                 
Caroline Sgaard Pedersen  2005    416          34.38   
  Helsingr Svmmeklub  35.90                 
Filippa Eiler  2005    373          35.64   
  VAT Copenhagen-MK31  36.21                 
Cecilie Rasmussen  2005    362          36.01   
  Svmmeklubben SHS Stevns  38.04                 
Anna Mundt Karup  2005    349          36.44   
  Holbk Svmme Klub  38.40                 
10  Amanda F. Christiansen  2005    345          36.59   
  Vordingborg Svmme Klub  37.27                 
11  Nora Kejser  2004    336          36.91   
  VAT Copenhagen-MK31  36.84                 
12  Elisabeth Roskr  2004    331          37.10   
  VAT Copenhagen-MK31  36.57                 
13  Ida Sophie Hinsch Olsen  2004    259          40.25   
  Helsingr Svmmeklub  36.29                 
Olivia Mai Gustafson  2005              DNS   
  Kge Svmmeklub  34.71                 
 
Lb 38, 50m Rygsvmning Damer, Finaler rg. 2006-2006 
 
Plac.  Navn  Fdt  Point  FINA          Opnet  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Siv Reimer  2006    495          32.43   
  Svmmeklubben Kvik, Kastrup  33.89                 
Molly Namensen  2006    417          34.34   
  Svmmeklubben Kvik, Kastrup  36.49                 
Nynne Zandra Opperfelt  2006    402          34.78   
  Solrd Svmmeklub  35.68                 
Nicole Damhj Andersen  2006    377          35.51   
  Solrd Svmmeklub  35.38                 
Maja Zastrojevic  2006    367          35.84   
  VAT Copenhagen-MK31  35.49                 
Hannah Rrbech  2006    315          37.70   
  Swim Team Taastrup - VATCPH  38.15                 
Emma Spang  2006    258          40.31   
  Solrd Svmmeklub  39.78                 
Maja Hansen  2006    234          41.63   
  Swim Team Taastrup - VATCPH  41.72                 
 
Lb 38, 50m Rygsvmning Damer, Finaler rg. 2007-2007 
 
Plac.  Navn  Fdt  Point  FINA          Opnet  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Isabell Hansen  2007    367          35.83   
  Swim Team Taastrup - VATCPH  36.83                 
Ea Lund Havgaard  2007    345          36.57   
  Helsingr Svmmeklub  38.42                 
Maya Jacobsen  2007    341          36.74   
  VAT Copenhagen-MK31  37.69                 
Ulrikke Skjth-Rasmussen  2007    338          36.84   
  Helsingr Svmmeklub  36.50                 
Caroline Bjerre  2007    265          39.96   
  VAT Copenhagen-MK31  42.04                 
Kamilla Elisabeth Thorsen  2007    243          41.13   
  Helsingr Svmmeklub  40.12                 
Freja Rosenlund Menn  2007    235          41.58   
  VAT Copenhagen-MK31  42.95                 
Emma Kestenholz  2007    225          42.16   
  VAT Copenhagen-MK31  42.07                 
Amalie Mller  2007    205          43.49   
  Swim Team Taastrup - VATCPH  42.77                 
10  Regitze Wojtaszewski  2007    195          44.23   
  VAT Copenhagen-MK31  44.90                 
11  Maria Agnes Jakobsen  2007    169          46.40   
  Swim Team Taastrup - VATCPH  48.31                 
 
Lb 38, 50m Rygsvmning Damer, Finaler rg. 2008-2020 
 
Plac.  Navn  Fdt  Point  FINA          Opnet  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Olivia Mllgaard  2008    335          36.96   
  Swim Team Taastrup - VATCPH  37.84                 
Nynne Bugge  2008    252          40.61   
  Swim Team Taastrup - VATCPH  42.17                 
Filippa Redestam  2008    233          41.71   
  Helsingr Svmmeklub  47.92                 
Frida Kirkegaard  2010    196          44.15   
  Tune I.F. Svmmeafdeling  46.42                 
Ellen Bregnholt Larsen  2008    162          47.04   
  Swim Team Taastrup - VATCPH  48.02                 
Thilde Ethelberg  2009    160          47.19   
  Helsingr Svmmeklub  45.98                 
Mie Neergaard  2010    151          48.11   
  Tune I.F. Svmmeafdeling  54.26                 
Thea T. Mortensen  2008    137          49.75   
  Helsingr Svmmeklub  47.42                 
Emma Sgaard Pedersen  2010    131          50.43   
  Helsingr Svmmeklub  54.54                 
10  Jasmin Eriksen  2008    128          50.82   
  Helsingr Svmmeklub  50.70                 
11  Caroline Engsbro  2010    124          51.41   
  Greve Svmmeklub  53.57                 
12  Maja F. E. Kamper  2008    120          51.92   
  Swim Team Taastrup - VATCPH  56.23                 
13  Karoline Toft Jacobsen  2009    114          52.91   
  Helsingr Svmmeklub  53.03                 
14  Nicoline Johnson  2008    108          53.85   
  Svmmeklubben SHS Stevns  58.47                 
15  Andrea Borg  2008    106          54.14   
  Helsingr Svmmeklub  56.12                 
16  Freja Kruchow  2008    98          55.63   
  Greve Svmmeklub  56.65                 
17  Karla Korsgaard Gudme  2009    98          55.65   
  Helsingr Svmmeklub  1:04.54                 
18  Sara Gaudesen  2010    91          57.04   
  Helsingr Svmmeklub  59.18                 
19  Fride Nielsen  2009    86          58.01   
  Helsingr Svmmeklub                   
20  Mathilde Lk Borg  2010    86          58.09   
  Helsingr Svmmeklub  1:03.32                 
21  Ronja B Hansen  2010    83          58.81   
  Greve Svmmeklub  58.43                 
22  Christine Gam-Jrgensen  2010    77          1:00.18   
  Greve Svmmeklub                   
23  Alma Madrid Poulsen  2011    73          1:01.27   
  Tune I.F. Svmmeafdeling                   
24  Johanne Mller Hansen  2010    73          1:01.41   
  Holbk Svmme Klub  59.20                 
25  Vilma Rosendahl Veggerby  2010    70          1:02.19   
  Greve Svmmeklub                   
26  Maia Hansen  2010    61          1:04.89   
  Tune I.F. Svmmeafdeling                   
27  Josefine Nyamadi  2010    60          1:05.54   
  Greve Svmmeklub                   
28  Emma Due Olsen  2011    57          1:06.40   
  Holbk Svmme Klub  1:10.85                 
29  Mathilde Josefine Holm  2010    48          1:10.63   
  Ishj Svmme Klub                   
Sahra Warberg  2008              DNS   
  Svmmeklubben SHS Stevns                   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  29 september 2019 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  17:22 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner