2021-12-05   16:16:54
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Resultater for RSK International

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Finaler

Resultat Lb 13 (Finaler) - Officiel
Resultat Lb 13 (Finaler) - Officiel 
 
  Stvne navn  RSK International 2019    Udskriftsdato  16 november 2019   
  Stvne by  Ringe    Udskriftstidspunkt  21:30   
  Arrangr  Ringe Svmme-Klub (RSK)         
  Bassin  25m         
  Stvne dato  16 november 2019         
 
 
Lb 13, 4X50m Medley Damer, Finaler 
 
Plac.  Navn  Fdt  Klub    50m        Opnet  Status 











 
Rsk Damer 2  1999  Ringe Svmme Klub            2:12.04   
  Mathilde Hvidberg  2007      33.95        33.95   
  Maria Mortensen  1999      37.33        1:11.28   
  Trine Johansen  2002      31.56        1:42.84   
  Christine Mols  2006      29.20        2:12.04   
                     
Waspo Nordhorn 1  Waspo Nordhorn            2:12.26   
  Pauline Marker  2002      34.82        34.82   
  Hanna Duhn  2001      36.35        1:11.17   
  Marloes Ekkelboom  1997      31.12        1:42.29   
  Svenja Niehaus  2004      29.97        2:12.26   
                     
H2Odense Piger 2  2005  H2Odense            2:19.83   
  Mejse Vinther-Okholm  2006      35.19        35.19   
  Mille A. B. Buch  2006      42.98        1:18.17   
  Mathilde Stilund  2005      32.09        1:50.26   
  Agnete Habermann  2005      29.57        2:19.83   
                     
Mormors Bande  1997  Munkebo Svmme- og Kondiklub            2:20.03   
  Nikoline Thygesen  2005      35.18        35.18   
  Naya Blyn  2004      42.54        1:17.72   
  Janni Martinussen  2001      31.62        1:49.34   
  Rasmine Johansen  2005      30.69        2:20.03   
                     
Tommerup Piger  2005  Tommerup Svmme Klub            2:28.87   
  Rikke Bruun-Petersen  2005      35.64        35.64   
  Sofia Mortensen  2007      47.80        1:23.44   
  Karoline Jrgensen  2007      35.32        1:58.76   
  Anne Bruun-Petersen  2007      30.11        2:28.87   
                     
Frem Piger 1  2006  Frem Odense            2:33.30   
  Sava Mathilde Simonsen  2008      39.98        39.98   
  Anna Mathilde Kruse  2006      44.56        1:24.54   
  Liva Vangsgaard  2006      36.72        2:01.26   
  Victoria Juul Larsen  2006      32.04        2:33.30   
                     
Frem Piger 2  2006  Frem Odense            2:34.26   
  Helena Bett Andersen  2007      40.70        40.70   
  Marie Hartmann Johansen  2007      43.51        1:24.21   
  Maya K. Alstrup-Lopez  2007      38.72        2:02.93   
  Lisa Bjergmann Jensen  2007      31.33        2:34.26   
                     
Svendborg Piger  Svendborg Svmme Klub            2:36.02   
  Monique Thorbech Hansen  2007      40.92        40.92   
  Lrke Dyrebjerg Huusfeldt  2006      45.25        1:26.17   
  Felia Busk  2000      35.67        2:01.84   
  Ella Krogager Jensen  2008      34.18        2:36.02   
                     
Spice Girls  1997  Munkebo Svmme- og Kondiklub            2:48.26   
  Sofie Holm Rasmussen  2004      40.89        40.89   
  Anna Drk  2004      46.15        1:27.04   
  Celina Klse  2006      43.46        2:10.50   
  Ea Thomsen  2001      37.76        2:48.26   
                     
Agerskov 1  Agerskov Ungdomsskole            DSQ  Tyvstart 
  Emma Lundorff Johannsen  2003      37.21        37.21   
  Ellen Marie Wiege  2003      49.43        1:26.64   
                     
H2Odense Piger  2005  H2Odense            DSQ  Tyvstart 
  Sandy Ngoc Hoang Tran  2005      31.85        31.85   
                     
Rsk Damer 1  2003  Ringe Svmme Klub            DSQ  Neddykket v 15m 
  Thilde Rosen Lundsfryd  2004      32.10        32.10   
  Olivia Hemmelff  2006      36.14        1:08.24   
  Anna Rnn  2005      30.15        1:38.39   
                     
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  16 november 2019 
Licens til Ringe Svmme Klub  Udskriftstidspunkt  21:30 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner