Results for Åbergs Microsim 2020
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Bålsta simhall |
Arrangör: |
Bålsta Simklubb |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 20 sep 2020 till den 20 sep 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 50m Frisim Damer 10 och yngre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Aprilia Sjöberg |
2010 |
Bålsta Simklubb |
-.-- |
124 |
45.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Elisabeth Veszeli |
2011 |
Bålsta Simklubb |
-.-- |
69 |
55.86 |
+9.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Matilda Gülich |
2010 |
Bålsta Simklubb |
-.-- |
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-09-20 09:39:57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 50m Frisim Damer 11-12 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Beatrice Möller |
2008 |
Bålsta Simklubb |
-.-- |
208 |
38.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Elise Lagerberg |
2009 |
Bålsta Simklubb |
-.-- |
208 |
38.67 |
+0.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Tuva Skanelid |
2008 |
Bålsta Simklubb |
-.-- |
201 |
39.13 |
+0.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sanna Faraj |
2008 |
Bålsta Simklubb |
-.-- |
144 |
43.72 |
+5.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Selma Kiesbye |
2009 |
Bålsta Simklubb |
-.-- |
89 |
51.34 |
+12.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Illona Nyman |
2009 |
Bålsta Simklubb |
-.-- |
76 |
54.00 |
+15.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-09-20 09:39:57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 50m Frisim Damer 13-14 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ebba Rosenberg |
2007 |
Bålsta Simklubb |
-.-- |
351 |
32.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ellinor Lillefors |
2007 |
Bålsta Simklubb |
-.-- |
260 |
35.92 |
+3.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Melinda Boisard |
2007 |
Bålsta Simklubb |
-.-- |
251 |
36.34 |
+3.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Saga Söderberg Allerhed |
2007 |
Bålsta Simklubb |
-.-- |
159 |
42.27 |
+9.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-09-20 09:39:57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 50m Frisim Damer 15-16 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Alma Norgren |
2004 |
Bålsta Simklubb |
-.-- |
483 |
29.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Emilia Torgén |
2005 |
Bålsta Simklubb |
-.-- |
411 |
30.82 |
+1.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-09-20 09:39:57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-20 09:40:01 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Bålsta Simklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|