2021-08-04   10:45:54
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Resultater for Regionmidtjylland Mesterskaberne 2019

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Lørdag 09.30

Resultat Lb 19 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider
Resultat Lb 19 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider 
 
  Stvne navn  Regionsmesterskab Midtjylland    Udskriftsdato  26 oktober 2019   
  Stvne by  Struer    Udskriftstidspunkt  18:59   
  Arrangr  Region Midtjylland og Struer Svmmeklub         
  Bassin  25m         
  Stvne dato  26 oktober 2019         
 
 
Lb 19, 4X50m Frisvmning Mix, Finaler rg. 2007-2020 
 
Plac.  Navn  Fdt  Klub    50m        Opnet  Status 











 
Agf Mix 1  2007  Agfs Svmmeafdeling            2:06.70   
  Isabella Nrgaard  2007      31.34        31.34   
  Malthe Glent-Thule  2007      29.20        1:00.54   
  Johanne Schleimann  2007                 
  Thor Jakobsen  2007      2:06.70        2:06.70   
                     
Aarhus Swim Mix 1  2007  Aarhus Swim            2:08.54   
  Frida Damm Thorsell  2007      31.42        31.42   
  Ida-Marie J. C. Hansen  2007      32.08        1:03.50   
  Mads Rddik Thgersen  2007      31.31        1:34.81   
  Vilfred Beedholm-Ebsen  2007      33.73        2:08.54   
                     
Viborg Mix 1  2007  Viborg Svmme Klub            2:12.38   
  Natasha Do Jespersen  2007      32.83        32.83   
  Jacob Varming  2007      33.17        1:06.00   
  Ida-Marie K. Pind  2007      34.69        1:40.69   
  Lucas Lund Rasmussen  2007      31.69        2:12.38   
                     
Bsk  2007  Brdstrup Svmmeklub            2:17.21   
  Malthe Le Fevre  2008      33.72        33.72   
  Simone Trekr Klausen  2007      34.80        1:08.52   
  Sille Augustesen  2008      33.69        1:42.21   
  Magne Andersen  2007      35.00        2:17.21   
                     
Hsc 2  2007  Holstebro Svmme Club            2:18.12   
  Sidsel Tang Christensen  2007      33.79        33.79   
  Frederik N Jensen  2007                 
  Andrea Kramer Liboriussen  2007      1:42.19        1:42.19   
  Jonas Golczyk Jensen  2007      35.93        2:18.12   
                     
Agf Mix 2  2007  Agfs Svmmeafdeling            2:27.54   
  Karl-Emil Porsgaard Bayer  2007      36.57        36.57   
  Peter Suder Lassen  2007      36.32        1:12.89   
  Marie Pilegaard Kfer  2008      35.84        1:48.73   
  Ea Juhl Thallaug  2008      38.81        2:27.54   
                     
Viborg Mix 2  2007  Viborg Svmme Klub            2:28.23   
  Caroline Christensen Obel  2007      36.73        36.73   
  Christoffer Nonbo Laigaard  2007      39.90        1:16.63   
  Alberte Martiny Srensen  2007      33.56        1:50.19   
  Simon Vennekilde  2008      38.04        2:28.23   
                     
Sksv Mix 2  2007  Skanderborg Svmmeklub            2:29.81   
  Emil Askov Mller Peterse  2007      35.20        35.20   
  Carla Vangsaae  2007      39.99        1:15.19   
  Lrke Scheffmann  2007      37.42        1:52.61   
  Marius Lund Bendixen  2007      37.20        2:29.81   
                     
Anders Disciple  2007  Herning Svmmeklub            2:38.69   
  Felix Yung K Gotfredsen  2008      43.87        43.87   
  Martin Kjr Thorsen  2008      41.58        1:25.45   
  Freya Jensen  2009      36.85        2:02.30   
  Regitze Timm Siggard  2007      36.39        2:38.69   
                     
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.12  Udskriftsdato  26 oktober 2019 
Licens til Struer Svmmeklub  Udskriftstidspunkt  18:59 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner