Tulokset Finnish Open Grand Prix
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Sunnuntai-ilta
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heat results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Finnish Open Grand Prix 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Lappeenrannan uimahalli |
Organizer: |
|
|
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Oct 19, 2019 to Oct 20, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 39, 50m Vapaauinti Miehet - A Final |
|
|
SE |
21.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ari-Pekka Liukkonen |
1989 |
Cetus Espoo |
-.-- |
800 |
21.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Anton Herrala |
1993 |
TaTu Tampere |
-.-- |
737 |
22.42 |
+0.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Kalle Mäkinen |
2002 |
Vanders |
-.-- |
702 |
22.79 |
+0.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Niko Mäkelä |
1998 |
Riihimäen Uimaseura |
-.-- |
670 |
23.15 |
+1.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Teemu Vuorela |
1994 |
Swimming Jyväskylä |
-.-- |
656 |
23.31 |
+1.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Tuomas Kiviluoma |
1993 |
Cetus Espoo |
-.-- |
616 |
23.80 |
+1.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Joel Knaapi |
2001 |
Cetus Espoo |
-.-- |
600 |
24.01 |
+2.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Eemil Varho |
1997 |
Uinti Tampere |
-.-- |
566 |
24.49 |
+2.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 20.10.2019 18:09:25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 39, 50m Vapaauinti Miehet - B Final |
|
|
SE |
21.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mikael Laakso |
1997 |
Kouvolan Uimarit |
-.-- |
602 |
23.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Eemil Kylmä |
2001 |
Cetus Espoo |
-.-- |
575 |
24.35 |
+0.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ruslan Samrin |
2001 |
Simmis Wanda |
-.-- |
553 |
24.68 |
+0.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Daniel Rinne |
2002 |
Cetus Espoo |
-.-- |
550 |
24.72 |
+0.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Niko Korhonen |
1993 |
Swimming Club Vuokatti |
-.-- |
550 |
24.72 |
+0.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Juha Kollin |
1993 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsäll |
-.-- |
547 |
24.76 |
+0.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Miro Merinen |
2003 |
Simmis Wanda |
-.-- |
545 |
24.79 |
+0.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Johannes Lindroos |
1996 |
Aurajoen Uinti |
-.-- |
519 |
25.21 |
+1.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 20.10.2019 18:09:25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-20 18:10:00 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|