2022-12-10   03:55:05
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Santa Claus uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit)
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit) 
 
  Kilpailu  Santaclaus uinnit    Tulostuspivmr  26 lokakuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Rovaniemi    Tulostusaika  10:24   
  Jrjestj  Swimming Club Rovaniemi         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  26 lokakuu 2019         
 
 
Laji 4, 25m VU P-10,12,14,16,M, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Reetu Jauhojrvi  2009  Swimming Club Rovaniemi            16.94   
Aleksandr Sakaluk  2010  Kovdor            17.55   
Iivari Tihinen  2009  Kemin Tyven Uimarit            18.49   
Aatu Riskil  2009  Rovaniemen Uimaseura            22.61   
Aleksi Ruotsalainen  2010  Rovaniemen Uimaseura            24.78   
Aleksi Kallioinen  2009  Kemin Tyven Uimarit            25.35   
                     
 
Laji 4, 25m VU P-10,12,14,16,M, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Aatu Pesonen  2007  Kuusamon Er-Veikot            16.20   
Kim Salonen  2008  Oulun Lohet            16.38   
Henri Heiskanen  2007  Kemin Uimaseura            16.39   
Veeti Riskil  2007  Rovaniemen Uimaseura            16.43   
Tuomas Nissinen  2008  Kemin Tyven Uimarit            16.46   
Rasmus Kinnunen  2007  Kemin Tyven Uimarit            16.77   
Petrus Bergman  2007  Oulun Lohet            16.83   
Eemeli Tihinen  2008  Kemin Tyven Uimarit            17.12   
Jonne Rantakeisu  2008  Oulun Lohet            18.09   
                     
 
Laji 4, 25m VU P-10,12,14,16,M, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Torsti Saarela  2006  Vieskan Uimarit            13.73   
Weeti Niemi  2006  Swimming Club Rovaniemi            14.62   
Elmeri Kaihua  2006  Swimming Club Rovaniemi            14.93   
                     
 
Laji 4, 25m VU P-10,12,14,16,M, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Tudor Ratiu  2003  Swimming Club Rovaniemi            13.06   
Juho Tarvainen  2004  Kuusamon Er-Veikot            14.03   
                     
 
Laji 4, 25m VU P-10,12,14,16,M, Loppukilpailut 17 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Topi Lukkarinen  2000  Swimming Club Rovaniemi            11.96   
Ville Korpilhde  2002  Swimming Club Rovaniemi            12.36   
Aleksanteri Angelva  2001  Swimming Club Rovaniemi            13.36   
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspivmr  26 lokakuu 2019 
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi  Tulostusaika  10:24 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner