2021-07-31   18:28:34
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Kokko-Jeppis Games 2019

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  Kokko-Jeppis Games 2019    Tulostuspivmr  23 marraskuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Kokkola-Pietarsaari    Tulostusaika  16:25   
  Jrjestj  KUS-GSS, JS-PU         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  23 marraskuu 2019         
 
 
Laji 11, 100m Selkuinti Naiset, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Albertiina Kotkaniemi  2008    285  39.82        1:23.85   
  Seinjoen Uimarit -58 ry  1:19.00                 
                     
Selma Laukkanen  2008    250  42.24        1:27.61   
  Alavuden Urheilijat  1:31.87                 
                     
Nana Murtomki  2008    241  43.20        1:28.75   
  Seinjoen Uimarit -58 ry  1:30.29                 
                     
Iida-Carita Niskanen  2008    207  45.10        1:33.29   
  Vieskan Uimarit  1:34.70                 
                     
Aada Vataja  2008    199  46.03        1:34.53   
  Seinjoen Uimarit -58 ry  1:37.20                 
                     
Kerttu Ylinen  2009    185  46.50        1:36.85   
  Seinjoen Uimarit -58 ry  1:47.21                 
                     
Aino Jms  2008    181  46.95        1:37.57   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls  1:47.88                 
                     
Liina Ylinen  2008    180  49.06        1:37.65   
  Seinjoen Uimarit -58 ry  1:40.96                 
                     
Neea Junttila  2009    179  48.14        1:37.98   
  Vieskan Uimarit  1:48.60                 
                     
10  Noora Haikola  2011    172  49.72        1:39.18   
  Kempeleen Pyrint  1:39.33                 
                     
11  Sinja-Minnea Riekko  2008    164  49.07        1:40.72   
  Swimming Jyvskyl  1:41.71                 
                     
12  Elsa Khri  2008    157  49.62        1:42.22   
  Swimming Jyvskyl  1:39.68                 
                     
13  Emma Hakkarainen  2008    156  47.63        1:42.54   
  Kempeleen Pyrint                   
                     
14  Siiri Karhulahti  2009    156  49.38        1:42.55   
  Kokkolan Uimaseura  1:51.24                 
                     
15  Fanny Laiho  2010    151  51.89        1:43.54   
  Seinjoen Uimarit -58 ry  1:47.44                 
                     
16  Ada-Sofia Juntunen  2008    147  49.63        1:44.48   
  Kempeleen Pyrint  1:42.10                 
                     
17  Anna Korpi  2008    126  54.81        1:50.16   
  Ilmajoen Kisailijat  1:55.40                 
                     
18  Minea Kangas  2009    111  56.81        1:54.85   
  Seinjoen Uimarit -58 ry  1:51.90                 
                     
19  Iita Poikkimki  2010    103  58.28        1:57.50   
  Vieskan Uimarit                   
                     
Mona Maria Amanda Sarja  2009              DSQ   
  Vieskan Uimarit  1:48.96                 
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
                     
 
Laji 11, 100m Selkuinti Naiset, Loppukilpailut 12 - 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Tiia Mielonen  2006    445  34.19        1:12.32   
  Nivalan Saukot  1:12.53                 
                     
Ellen Williamsson  2006    350  38.16        1:18.33   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls  1:18.03                 
                     
Angelica Helena Kristiina Krki  2006    314  40.33        1:21.22   
  Kempeleen Pyrint  1:21.14                 
                     
Elli Hakola  2006    310  40.41        1:21.59   
  Kempeleen Pyrint  1:26.56                 
                     
Saimi Ruuska  2006    302  39.53        1:22.26   
  Swimming Jyvskyl  1:19.01                 
                     
Saaga Khknen  2006    302  39.67        1:22.28   
  Vieskan Uimarit  1:17.90                 
                     
Aava Nykki  2007    299  40.78        1:22.59   
  Kempeleen Pyrint  1:21.98                 
                     
Sini Saari  2007    248  42.70        1:27.80   
  Vieskan Uimarit  1:24.66                 
                     
Tiia Reini  2007    239  43.87        1:28.98   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls  1:24.06                 
                     
10  Arina Karasonova  2007    196  47.59        1:35.05   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls  1:33.38                 
                     
11  Emilia Kalliokoski  2007    184  46.48        1:37.01   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls                   
                     
12  Minea Kynns  2007    162  47.66        1:41.23   
  Kokkolan Uimaseura  1:50.45                 
                     
13  Sara Krki  2007    123  55.15        1:51.05   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls                   
                     
Emma Koskela  2007              DSQ   
  Vieskan Uimarit  2:12.76                 
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
                     
Nelly Korvakangas  2006              DSQ   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
                     
 
Laji 11, 100m Selkuinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Henna Moilanen  2004    468  34.62        1:11.12   
  Oulun Lohet  1:11.71                 
                     
Tuulia Harju  2005    451  34.38        1:11.98   
  Kokkolan Uimaseura  1:09.10                 
                     
Jutta Mrt  2005    391  36.62        1:15.48   
  Kemin Tyven Uimarit  1:15.70                 
                     
Pirita Hautala  2004    386  37.06        1:15.81   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls  1:14.58                 
                     
Siiri Tiilikka  2004    379  37.07        1:16.30   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls  1:14.66                 
                     
Elizaveta Salmela  2005    364  37.63        1:17.34   
  Vieskan Uimarit  1:17.53                 
                     
Emma Louise Lng  2004    341  38.27        1:18.98   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls  1:20.87                 
                     
Inger Isaksen  2005    319  39.05        1:20.82   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls  1:17.99                 
                     
Minttu Huhtahaara  2005    301  39.64        1:22.39   
  Swimming Jyvskyl  1:26.41                 
                     
10  Ella Sillanp  2005    299  40.33        1:22.54   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls  1:24.29                 
                     
11  Roosa Rinta-Aho  2004    286  41.46        1:23.79   
  Alavuden Urheilijat  1:29.54                 
                     
12  Noora Kekola  2004    269  40.97        1:25.47   
  Seinjoen Uimarit -58 ry  1:19.55                 
                     
13  Elina Koskela  2005    117  53.36        1:52.65   
  Vieskan Uimarit  2:03.12                 
                     
Veera Varsanp  2004              DSQ  75 
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls  1:14.50                 
  SW 6.4 Knns ei alkanut heti vatsalleen kntymisen jlkeen               
                     
 
Laji 11, 100m Selkuinti Naiset, Loppukilpailut 16 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Milla Laiteenmki  2001    571  32.58        1:06.56   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls  1:07.62                 
                     
Emma Nieminen  1996    569  32.57        1:06.64   
  Swimming Jyvskyl  1:05.92                 
                     
Henna Haipus  2001    546  32.75        1:07.54   
  Oulun Lohet  1:09.70                 
                     
Viivi Merisalo  2002    482  33.81        1:10.43   
  Swimming Jyvskyl  1:06.58                 
                     
Martta Ruuska  2003    426  35.61        1:13.39   
  Swimming Jyvskyl  1:12.48                 
                     
Emilia Hrknen  2001    371  38.14        1:16.82   
  Kokkolan Uimaseura  1:16.23                 
                     
Aino Jerohin  2003    343  38.60        1:18.83   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls  1:19.81                 
                     
Emma Mangeloja  2003    331  38.55        1:19.80   
  Swimming Jyvskyl  1:15.82                 
                     
Anna Klutas  2002    256  41.86        1:26.88   
  Seinjoen Uimarit -58 ry  1:26.44                 
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.14  Tulostuspivmr  23 marraskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Kokkolan Uimaseura  Tulostusaika  16:25 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner