2021-08-03   12:33:15
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Resultater for Arena Lyngby Open 2020 Stadion

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Fredag

Resultat Lb 10 (Finaler) - Pr. aldersgruppe uden mellemtider
Resultat Lb 10 (Finaler) - Pr. aldersgruppe uden mellemtider 
 
  Stvne navn  Arena Lyngby Open 2019 Stadion    Udskriftsdato  17 januar 2020   
  Stvne by  Lyngby    Udskriftstidspunkt  20:44   
  Arrangr  Lyngby Svmmeklub         
  Bassin  50m         
  Stvne dato  17 januar 2020         
 
 
Lb 10, 400m Frisvmning Herrer, Finaler rg. 1921-2001 
 
Plac.  Navn  Fdt  Klub            Opnet  Status 











 
Philip Krogh Brnnicke  2000  VAT Copenhagen            4:22.38   
Karl Hydn Liljegren  2001  Malm Kappsimningsklubb            4:23.16   
Linus Holmdahl  2001  Team West            4:23.92   
Primus Olsson  2000  Malm Kappsimningsklubb            4:28.56   
Alexander Rendlev  2001  VAT Copenhagen            4:32.00   
Anders Ludvigsson  2000  Malm Kappsimningsklubb            4:37.82   
                     
 
Lb 10, 400m Frisvmning Herrer, Finaler rg. 2002-2004 
 
Plac.  Navn  Fdt  Klub            Opnet  Status 











 
Christopher H. Brown  2002  Holbk Svmme Klub            4:15.04   
Oliver Steenberg  2002  Gladsaxe Svmmeklub            4:16.88   
Oscar Isberg  2004  GTI            4:18.10   
Lasse Darlem Brandt  2003  Svmmeklubben Triton Ballerup            4:18.66   
Silas Storm Nielsen  2002  Holbk Svmme Klub            4:20.14   
Gabriel Elmedyb  2004  Herlev Svmning            4:20.39   
Valdemar Brns  2003  Hovedstadens Svmmeklub            4:21.60   
Marcus Sktt Haslev  2002  Hovedstadens Svmmeklub            4:22.53   
Carl Krabbe Heldgaard  2004  Gladsaxe Svmmeklub            4:27.02   
10  Noah Bred  2003  Gladsaxe Svmmeklub            4:28.25   
11  Nickolas Kofoed Thestrup  2003  GTI            4:29.75   
12  Kasper Aagaard Jeppesen  2003  Lyngby Svmmeklub            4:30.21   
13  Oliver Lystlund  2003  Holbk Svmme Klub            4:30.73   
14  Sebastian Greisen  2004  Hovedstadens Svmmeklub            4:31.95   
15  William Studsgaard  2004  Svmmeklubben Triton Ballerup            4:32.16   
16  Phillip Niemann Madsen  2004  Lyngby Svmmeklub            4:33.41   
17  Oskar Gustafson  2002  Team West            4:36.80   
18  Xander Pontoppidan  2003  Hvidovre Svmme Klub            4:39.05   
19  Hektor Kvarnlf  2004  Team West            4:39.10   
20  Bertram Grn Brandelev  2004  Svmmeklubben Triton Ballerup            4:41.66   
21  Nicolai D. B. Hansen  2004  GTI            4:42.60   
22  Alexander Johansson  2004  Team West            4:43.02   
23  Alexander Cueto Rasmussen  2004  VAT Copenhagen            4:44.35   
24  Mats Krger  2004  Farum Svmmeklub            4:44.96   
25  Zilas Aarestrup  2003  Gladsaxe Svmmeklub            4:45.63   
26  Louie Hermansen  2004  VAT Copenhagen-MK31            4:49.12   
27  Jonathan Frjd  2004  Malm Kappsimningsklubb            4:49.67   
28  Marius Kjr Hoelgaard  2004  Hvidovre Svmme Klub            4:50.44   
29  Malte Hjalholt  2003  VAT Copenhagen            4:53.31   
30  Kalle Gerner Knudsen  2004  VAT Copenhagen            4:54.21   
31  Bertram T. Aunsholm  2004  Hvidovre Svmme Klub            4:54.24   
32  Mikkel Nielsen  2004  Holbk Svmme Klub            4:59.87   
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  17 januar 2020 
Licens til Lyngby Svmmeklub  Udskriftstidspunkt  20:44 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner