2021-12-02   21:03:09
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Resultater for Region Syd Turnering 2

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

04-01-2020

Resultat Lb 6 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider
Resultat Lb 6 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider 
 
  Stvne navn  Region Syd Turnering 2    Udskriftsdato  04 januar 2020   
  Stvne by  Esbjerg    Udskriftstidspunkt  12:17   
  Arrangr  Region Syddanmark & Esbjerg Svmmeklub         
  Bassin  25m         
  Stvne dato  04 januar 2020         
 
 
Lb 6, 50m Frisvmning Damer, Finaler rg. 0-2002 
 
Plac.  Navn  Fdt  Klub            Opnet  Status 











 
Emma Jrgensen  2001  Esbjerg Svmmeklub            28.56   
Signe Schwartz  2002  Vejle Svmmeklub            31.39   
Luna Marcher  2002  Blvandshuk Svmmeklub            41.50   
                     
 
Lb 6, 50m Frisvmning Damer, Finaler rg. 2003-2005 
 
Plac.  Navn  Fdt  Klub            Opnet  Status 











 
Amalie Staghj Andersen  2004  Esbjerg Svmmeklub            28.41   
Amanda Busk Olesen  2005  Esbjerg Svmmeklub            29.05   
Stephanie de Bruijn  2005  Svmmeklubben Grindsted            30.17   
Anna Bjerrum Mller  2004  Esbjerg Svmmeklub            30.51   
Sandy Ngoc Hoang Tran  2005  H2Odense            31.16   
Astrid Gregersen  2005  Esbjerg Svmmeklub            31.43   
Mathilde Hedekr Mischorr  2005  Esbjerg Svmmeklub            31.45   
Lizette Nikolajsen  2003  Esbjerg Svmmeklub            31.90   
Marie Nrskov Andersen  2005  Blvandshuk Svmmeklub            33.84   
10  Nanna W Povlsen  2005  Errits Gymnastik Og IF            34.72   
11  Emily Schjelderup Pederse  2004  Blvandshuk Svmmeklub            35.88   
12  Lrke Jepsen  2005  Vejen Svmmeklub            40.91   
13  Sola Marcher  2004  Blvandshuk Svmmeklub            47.98   
Victoria Klinkby  2004  Vejle Svmmeklub            DNS   
                     
 
Lb 6, 50m Frisvmning Damer, Finaler rg. 2006-2008 
 
Plac.  Navn  Fdt  Klub            Opnet  Status 











 
Cecilie Baltzer Pedersen  2006  Esbjerg Svmmeklub            31.02   
Mille Holmberg  2006  Vejle Svmmeklub            32.87   
Karoline Poder Kristensen  2007  Vejen Svmmeklub            33.80   
Marie Thorup  2006  Esbjerg Svmmeklub            33.84   
Kristiane Kathrine Mukasa  2008  Blvandshuk Svmmeklub            34.07   
Line Bach-Henriksen  2007  Esbjerg Svmmeklub            35.14   
Olivia Macartney  2008  Esbjerg Svmmeklub            35.29   
Rosa Ella Kjems  2008  Esbjerg Svmmeklub            35.46   
Kira Wolter  2007  Vejle Svmmeklub            35.67   
10  Mathilde Sofie Karmar  2008  Esbjerg Svmmeklub            36.03   
11  Mikkeline Fugleberg  2007  Blvandshuk Svmmeklub            36.26   
12  Alista Maslobojeva  2007  Vejle Svmmeklub            36.45   
13  Sofia Bjrnkjr Nielsen  2008  Vejle Svmmeklub            36.58   
14  Lejla Lagumdzija  2006  Vejen Svmmeklub            36.65   
15  Ea Gram Mller  2006  Vejle Svmmeklub            36.83   
16  Sofie Barack Se  2008  Esbjerg Svmmeklub            36.86   
17  Alberte Andersen  2008  Vejle Svmmeklub            37.06   
18  Lise Serritzlew-Kristense  2006  Blvandshuk Svmmeklub            37.12   
19  Anne Sthr  2008  Vejle Svmmeklub            37.23   
20  Lea Timmermand  2008  Esbjerg Svmmeklub            37.47   
21  Elisabeth Quiring  2006  Vejen Svmmeklub            37.60   
22  Emilia Daa Andersen  2008  Vejle Svmmeklub            37.65   
23  Asta Sofia Lauridsen  2008  Vejle Svmmeklub            37.72   
24  Cathrine Boisen  2008  Esbjerg Svmmeklub            37.83   
25  Anne Srensen  2008  Svmmeklubben Grindsted            38.64   
26  Emilie Jensen  2007  Vejen Svmmeklub            39.04   
27  Mie Elliot Krog-Meyer  2007  Esbjerg Svmmeklub            39.41   
28  Rosa Algren  2007  Vejen Svmmeklub            40.11   
29  Sara Schlander  2008  Esbjerg Svmmeklub            40.21   
30  Kamma K Bundsgaard  2007  Vejen Svmmeklub            41.03   
31  Naya Davidsen  2008  Esbjerg Svmmeklub            41.28   
32  Kristine Walle Poulsen  2007  Errits Gymnastik Og IF            42.82   
33  Lisbeth Seidler Madsen  2007  Vejle Svmmeklub            43.33   
34  Johanne Falkenby Skytte  2008  Esbjerg Svmmeklub            43.92   
35  Josefine Bay  2008  Esbjerg Svmmeklub            44.47   
36  Rebekka From  2008  Vejle Svmmeklub            44.99   
37  Signe Sgaard  2007  Svmmeklubben Grindsted            47.31   
38  Clara Darville  2008  Vejle Svmmeklub            50.12   
39  Hannah Egeberg Lauridesn  2008  Svmmeklubben Grindsted            50.81   
Andrea Hjbjerg  2007  Vejle Svmmeklub            DNS   
Carla Vindbjerg  2008  Esbjerg Svmmeklub            DNS   
Christina Dracea Horsbl  2007  Esbjerg Svmmeklub            DNS   
Astrid Hansen  2006  Vejle Svmmeklub            DSQ  Tyvstart 
                     
 
Lb 6, 50m Frisvmning Damer, Finaler rg. 2009-2010 
 
Plac.  Navn  Fdt  Klub            Opnet  Status 











 
Caroline Slbech Larsen  2009  Esbjerg Svmmeklub            34.16   
Isabel Qvist Jensen  2009  Vejle Svmmeklub            34.43   
Filuka Lolk Frederiksen  2009  Esbjerg Svmmeklub            38.42   
Isabelle Weber  2009  Esbjerg Svmmeklub            38.58   
Dicte Underbjerg  2010  Esbjerg Svmmeklub            38.78   
Mille Nrskov Kaltoft  2009  Esbjerg Svmmeklub            39.35   
Bell Mller-Jacobsen  2010  Esbjerg Svmmeklub            40.81   
Evalina Jordt-Edwards  2010  Esbjerg Svmmeklub            41.02   
Mie Bech Bgedal  2010  Esbjerg Svmmeklub            41.33   
10  Helene Seidler Madsen  2009  Vejle Svmmeklub            41.78   
11  Meiko Nakatani  2010  Vejle Svmmeklub            42.58   
12  Alberte Hansen  2009  Esbjerg Svmmeklub            43.40   
13  Olivia Bkkegrd Svendsen  2009  Vejle Svmmeklub            44.58   
14  Thea Aggerholm  2009  Esbjerg Svmmeklub            44.69   
15  Signe Sejr Bentsen  2010  Esbjerg Svmmeklub            45.39   
16  Kaya Bull-Srensen  2009  Vejle Svmmeklub            45.77   
17  Gry Skou Mortensen  2009  DeltaSwim            46.15   
18  Frida Agerskov  2009  Esbjerg Svmmeklub            46.43   
19  Liv Rong Hansen  2010  Esbjerg Svmmeklub            47.12   
20  Filippa Victoria Pascu  2009  Svmmeklubben Grindsted            47.15   
21  Gabriele Garbacenka  2009  DeltaSwim            48.17   
22  Caroline Trolle Pedersen  2009  DeltaSwim            48.22   
23  SIF Bruhn  2010  DeltaSwim            48.41   
24  Maja Bach-Henriksen  2010  Esbjerg Svmmeklub            48.63   
25  Malou Bjerre  2010  Vejle Svmmeklub            49.10   
26  Julie Hirup  2009  DeltaSwim            51.07   
27  Sofie Jerlv  2009  DeltaSwim            1:01.17   
Amalie Haals Jensen  2009  Esbjerg Svmmeklub            DNS   
Sasha Lee T Srensen  2010  Esbjerg Svmmeklub            DNS   
Liv Veisberg Christensen  2010  Vejen Svmmeklub            DSQ  ej hovedspring v sta 
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  04 januar 2020 
Licens til Esbjerg Svmmeklub  Udskriftstidspunkt  12:17 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner