Results for Manse Cup
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Tampereen Uinnin Tuki |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
joulu 14, 2019 to joulu 14, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 3, 50m Vapaauinti Miehet 10 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Adam Bazhyna |
2010 |
Uinti Tampere |
|
|
37.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Maxim Zuravljov |
2009 |
TaTu Tampere |
+0.74 |
|
38.81 |
+0.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Alex Isotalo |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
42.06 |
+4.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Atte Katajisto |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
43.59 |
+5.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Daniel Kuidunen |
2009 |
Uinti Tampere |
+1.18 |
|
45.32 |
+7.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Lauri Toivola |
2010 |
Uinti Tampere |
+0.89 |
|
49.06 |
+11.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Markus Cook |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
51.11 |
+13.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Pontus Pyykkö |
2011 |
Uinti Tampere |
|
|
54.45 |
+16.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Joakim Tienhaara |
2011 |
TaTu Tampere |
+0.67 |
|
1:01.64 |
+23.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Rasmus Kautto |
2009 |
TaTu Tampere |
|
|
DSQ |
|
|
4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 14.12.2019 15.02.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 3, 50m Vapaauinti Miehet 11-12 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Valtteri Pellinen |
2007 |
Uinti Tampere |
+0.68 |
|
28.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Veeti Puustinen |
2007 |
Uinti Tampere |
+0.87 |
|
33.43 |
+4.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Sakari Rossi |
2008 |
Uinti Tampere |
+0.67 |
|
34.09 |
+5.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Topi Äikäs |
2007 |
Uinti Tampere |
+0.69 |
|
35.44 |
+6.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Tobias Lydén |
2008 |
Uinti Tampere |
+0.75 |
|
36.51 |
+7.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Daniil Tirronen |
2008 |
TaTu Tampere |
|
|
37.24 |
+8.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Nikita Zuravljov |
2008 |
TaTu Tampere |
+0.78 |
|
37.43 |
+8.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Joa Siltakoski |
2007 |
TaTu Tampere |
+0.99 |
|
43.20 |
+14.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Lasse Jokiniemi |
2007 |
Uinti Tampere |
|
|
43.90 |
+15.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Joonatan Niemi |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
45.56 |
+16.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Leo Tähtinen |
2008 |
Uinti Tampere |
+0.92 |
|
46.97 |
+18.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Oskari Jalonen |
2008 |
Uinti Tampere |
+0.72 |
|
48.16 |
+19.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Otso Lehtinen |
2007 |
TaTu Tampere |
+0.83 |
|
DSQ |
|
|
10.8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 14.12.2019 15.02.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 3, 50m Vapaauinti Miehet 13 and older - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Joona Saloniemi |
2004 |
TaTu Tampere |
+0.74 |
|
27.06 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Niklas Töyrylä |
2006 |
Uinti Tampere |
+0.88 |
|
32.98 |
+5.92 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Rafael Mouna |
2006 |
Uinti Tampere |
+0.67 |
|
38.87 |
+11.81 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Alex Hamilton |
2006 |
TaTu Tampere |
|
|
43.52 |
+16.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 14.12.2019 15.02.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-12-14 15.10.38 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Uinti Tampere |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|