2021-10-19   20:24:42
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Resultat för Malmö TYR Invitational

Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

Resultat Gren 3 (Finaler) - Per ldersgrupp med mellantider
Resultat Gren 3 (Finaler) - Per ldersgrupp med mellantider 
 
  Tvling  Malm TYR invitational    Utskriftsdatum  02 februari 2020   
  Tvlingsort  Malm    Utskriftstid  10:01   
  Arrangr  Malm Kappsimningsklubb         
  Bassng  50m         
  Tvlingsdatum  02 februari 2020         
 
 
Gren 3, 50m Brstsim Damer, Finaler 17 r och ldre 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening            Tid  Status 











 
Hanna Bergman  2001  Simklubben Poseidon            34.79   
Olga Schubert  2000  Sjbo Simsllskap            35.50   
Johanna Andersson  2002  Malm Kappsimningsklubb            35.74   
Elly Palm  2001  Helsingborgs Simsllskap            37.17   
Isabella Lagnerup  2000  Simklubben Sydsim            37.42   
Sara Kjellns  2002  Helsingborgs Simsllskap            37.46   
Isabelle Sering  2002  Trelleborg Sim            37.83   
Mollie Morfelt  2003  Malm Kappsimningsklubb            37.86   
Moa Jrnegren  2003  Simklubben Triton            38.28   
10  Olivia Hansson  2003  Kiviks Simklubb            38.70   
11  Kristina Kulcsar  2001  Malm Kappsimningsklubb            38.75   
12  Agnes Gustafson  2003  Malm Kappsimningsklubb            39.63   
13  Hanna Pettersson  2003  Helsingborgs Simsllskap            40.32   
14  Michaela Ruzic  2003  S71            41.25   
15  Julia Stenstrm  2002  Simklubben Triton            41.28   
16  Emilia Eek  2001  Simklubben Sydsim            41.29   
17  Edina Kvakic  2003  Simklubben Ran            42.06   
18  Linnea Nimander  2002  Simklubben Ran            42.21   
19  Hanna Bjrnsdotter  2002  Ystads Simsllskap            45.27   
Isabella Frykholm  2001  Simklubben Ran            DNS   
                     
 
Gren 3, 50m Brstsim Damer, Finaler 15 - 16 r 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening            Tid  Status 











 
Alva Landlv  2005  Helsingborgs Simsllskap            34.40   
Tea Winblad  2004  Malm Kappsimningsklubb            34.41   
Vilma Andersson  2004  Trelleborg Sim            36.62   
Amanda Persson  2005  Malm Kappsimningsklubb            36.63   
Julia Olsson  2004  Kiviks Simklubb            37.22   
Zinna Bengtsson Nimander  2005  Simklubben Triton            37.57   
Nora Olsson  2005  Malm Kappsimningsklubb            37.91   
Linnea Liljenfors  2004  Malm Kappsimningsklubb            38.34   
Emma Ramic  2004  Simklubben Triton            38.39   
10  Maya Wallstrm  2004  Vellinge-Nsets Simklubb            38.52   
11  Irma Nilsson  2004  Ystads Simsllskap            38.65   
12  Sofia Frisk  2005  Helsingborgs Simsllskap            38.77   
13  Emilia Kryger  2004  Sjbo Simsllskap            38.98   
14  Linn Martinsson  2004  Ystads Simsllskap            39.37   
15  Lina Plantin  2005  Simklubben Triton            39.38   
16  Rebecka Ungureanu  2004  S71            40.05   
17  Tova Kjellberg  2004  Trelleborg Sim            40.11   
18  Beatrice Ask  2005  Malm Kappsimningsklubb            40.59   
19  Jenny Nilsson  2005  Simklubben Triton            41.17   
20  Jacquline Rengbrandt  2005  Trelleborg Sim            41.35   
21  Alva Larsson  2004  Simklubben Ran            41.44   
22  Nellie Emilsson  2005  Ystads Simsllskap            41.48   
23  Elena Seitzberg  2005  Simklubben Ran            41.93   
24  Lina Malmgren  2004  Simklubben Ran            42.27   
25  Alice Devinder  2004  Vellinge-Nsets Simklubb            42.42   
26  Jennie Christiansen  2004  Simklubben Sydsim            42.93   
27  Nellie Siland  2005  Simklubben Triton            43.90   
28  Celie Rosn  2005  Trelleborg Sim            44.89   
29  Emilia Sandstrm  2004  Simklubben Sydsim            45.58   
30  Frida Isaksson  2005  Simklubben Sydsim            46.72   
31  Anna Melgar  2004  Ystads Simsllskap            49.72   
Sanna Westerberg  2004  Trelleborg Sim            DNS   
                     
 
Gren 3, 50m Brstsim Damer, Finaler 14 r och yngre 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening            Tid  Status 











 
Tea Stark Friis  2006  Ystads Simsllskap            37.32   
Agnes Alm  2006  S71            37.91   
Alicia Ekelund  2007  Malm Kappsimningsklubb            38.36   
Veronika Ruzic  2006  S71            39.27   
Isabella Hua  2007  Ringsj Simklubb            40.78   
Liv Stalbohm  2007  Simklubben Triton            40.81   
Charlotte Krger  2007  Malm Kappsimningsklubb            41.48   
Julia Erkselius  2006  Simklubben Triton            41.76   
Lisa Harde  2006  Simklubben Ran            41.79   
10  Lovisa Fast  2006  S71            42.20   
11  Alexandra Engstrm  2006  Simklubben Ran            42.97   
11  Anna Jrgensen  2007  Simklubben Triton            42.97   
13  Alice Strmberg  2007  Ystads Simsllskap            44.81   
14  Freja Hrstedt  2007  Trelleborg Sim            45.87   
15  Amelia Johansson Lindkvist  2006  Simklubben Ran            46.09   
16  Wilma Sonesson  2007  Simklubben Ran            47.08   
17  Tindra Karlsson  2006  Ystads Simsllskap            48.75   
18  Molly Emilsson  2008  Ystads Simsllskap            49.45   
Hannah Nilsson  2006  Ystads Simsllskap            DNS   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  02 februari 2020 
Licensierad till: Malm Kappsimningsklubb  Utskriftstid  10:01 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner