Results for UGP2 2019-2020, Stockholm - Torvalla
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Stockholms Simförbund |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Jan 25, 2020 to Jan 26, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 2, 100m Fjärilsim Herrar Klass A - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Oliver Erneholm |
2003 |
Spårvägen Simförening |
+0.47 |
|
59.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Andreas Wallén |
2002 |
Spårvägen Simförening |
+0.66 |
|
59.55 |
+0.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Rasmus Hanson |
2003 |
Spårvägen Simförening |
+0.65 |
|
1:00.25 |
+1.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Albin Eriksson |
2003 |
Simklubben Neptun |
+0.72 |
|
1:02.88 |
+3.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Jesper Granath |
2002 |
Wisby Simsällskap |
+0.61 |
|
1:03.33 |
+4.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Nils Backlund |
2002 |
Spårvägen Simförening |
+0.69 |
|
1:03.79 |
+4.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Linus Thörn |
2002 |
Simklubben Neptun |
+0.75 |
|
1:05.43 |
+6.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Aryan Munshi |
2002 |
Stockholmspolisens IF SF |
+0.70 |
|
1:09.71 |
+10.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Casper Runfjäll |
2002 |
Södertälje Simsällskap |
+0.70 |
|
1:12.13 |
+12.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Max Eriksson |
2003 |
Gustavsbergs Simsällskap |
+0.74 |
|
1:12.87 |
+13.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Joel Aggefors |
2003 |
Gustavsbergs Simsällskap |
+0.74 |
|
1:17.02 |
+17.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jakob Rasmuson |
2003 |
Simklubben Neptun |
+0.62 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-01-25 10:00:10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 2, 100m Fjärilsim Herrar Klass B - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Emil Gunnarsson |
2004 |
Södertörns Simsällskap |
+0.66 |
|
1:02.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Axel Lewander |
2004 |
Stockholmspolisens IF SF |
+0.65 |
|
1:03.36 |
+1.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Elias Lyth |
2004 |
Wisby Simsällskap |
+0.72 |
|
1:04.78 |
+2.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Simon Brunn |
2004 |
Tyresö Simsällskap |
+0.65 |
|
1:07.67 |
+5.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-01-25 10:00:10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 2, 100m Fjärilsim Herrar Klass C - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Theo Djuphammar |
2005 |
Simklubben Neptun |
+0.66 |
|
1:03.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Oliver Albinzon |
2005 |
Simklubben Neptun |
+0.48 |
|
1:04.77 |
+1.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
David Holmberg |
2005 |
Spårvägen Simförening |
+0.52 |
|
1:05.72 |
+2.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Carl Malm |
2005 |
Spårvägen Simförening |
+0.68 |
|
1:06.15 |
+2.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Melvin Rinaldo |
2005 |
Gustavsbergs Simsällskap |
+0.83 |
|
1:06.64 |
+3.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ferdinand Bang |
2005 |
Simklubben Neptun |
+0.64 |
|
1:07.87 |
+4.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Oscar Flores |
2005 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
+0.74 |
|
1:08.49 |
+5.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Alan Eriksson |
2005 |
Spårvägen Simförening |
+0.76 |
|
1:08.72 |
+5.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Anton Graner |
2005 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
+0.76 |
|
1:09.77 |
+6.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Uno Härmark |
2005 |
Simklubben Neptun |
+0.69 |
|
1:09.87 |
+6.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
David Berggren |
2005 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
+0.74 |
|
1:10.01 |
+6.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Philip Palmqvist |
2005 |
Simklubben Neptun |
+0.75 |
|
1:10.80 |
+7.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Jack Sjöberg |
2005 |
Wisby Simsällskap |
+0.56 |
|
1:11.71 |
+8.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Max Ringbom |
2005 |
Tyresö Simsällskap |
+0.76 |
|
1:18.09 |
+14.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Arvid Engqvist |
2005 |
Södertälje Simsällskap |
+0.67 |
|
1:19.18 |
+15.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Mathias Steffansson |
2005 |
Gustavsbergs Simsällskap |
+0.71 |
|
1:21.65 |
+18.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Joakim Johansson |
2005 |
Södertälje Simsällskap |
+0.51 |
|
1:25.04 |
+21.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Neo Carlberg |
2005 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
+0.50 |
|
1:26.72 |
+23.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Vidar Hagstad Västberg |
2005 |
Hellas Simklubb |
+0.80 |
|
1:34.21 |
+30.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-01-25 10:00:10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 2, 100m Fjärilsim Herrar Klass D - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
William Erneholm |
2006 |
Spårvägen Simförening |
+0.67 |
|
1:06.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jonatan Eriksson |
2006 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
+0.55 |
|
1:10.16 |
+3.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Anton Jöngren |
2006 |
Spårvägen Simförening |
+0.54 |
|
1:12.18 |
+5.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Oliver Geaney |
2006 |
Spårvägen Simförening |
+0.68 |
|
1:17.04 |
+10.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Casper Drozdz |
2006 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
+0.73 |
|
1:18.92 |
+12.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Niklas Nygren |
2006 |
Södertörns Simsällskap |
+0.72 |
|
1:19.10 |
+12.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Leo Näreskog |
2006 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
+0.64 |
|
1:21.04 |
+14.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Christopher Brown |
2006 |
Södertörns Simsällskap |
+0.68 |
|
1:23.70 |
+16.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Hugo Patrikson |
2006 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
+0.77 |
|
1:24.38 |
+17.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Sam Asaad |
2006 |
Stockholmspolisens IF SF |
+0.78 |
|
1:26.44 |
+19.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Nathanael Alexandersson |
2006 |
Spårvägen Simförening |
+0.61 |
|
1:31.05 |
+24.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Liam Lehtonen Hebert |
2006 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-01-25 10:00:10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 2, 100m Fjärilsim Herrar Klass E - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nicola Pavlovic Cano |
2007 |
Södertörns Simsällskap |
+0.54 |
|
1:08.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Felix Tetli |
2007 |
Södertälje Simsällskap |
+0.57 |
|
1:10.70 |
+2.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Hugo Östling |
2007 |
Spårvägen Simförening |
+0.89 |
|
1:21.56 |
+13.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Julius Dorch Juliusson |
2007 |
Södertörns Simsällskap |
+0.77 |
|
1:22.30 |
+14.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Alexander Bouchet |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
+0.45 |
|
1:25.22 |
+16.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Gustaf Färnqvist |
2007 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
+0.69 |
|
1:26.03 |
+17.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Vidar Karlström |
2007 |
Spårvägen Simförening |
+0.69 |
|
1:32.29 |
+23.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Marco Blix Grimaldi |
2007 |
Simklubben Neptun |
+0.52 |
|
1:34.41 |
+26.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Japheth Shewa |
2007 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-01-25 10:00:10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-01-25 10:02:06 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Södertörns Simsällskap |
|
|
|
|
|
|