2021-08-02   11:43:22
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Manse-Uinnit 2020

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Results
Manse Uinnit 2020
Place: Organizer: Uinti Tampere
Pool: 50m Competition Date: maalis 7, 2020 to maalis 7, 2020
Event 16, 200m VU N, T13, T11 11 and younger - Finaali
Sponsor: Unikie
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Elina Malinen 2009 Riihimäen Uimaseura +0.66 2:35.23
50m: 35.81
100m: 1:16.28
(40.47)
150m: 1:56.96
(40.68)
200m: 2:35.23
(38.27)
2 Helmi Hinkka 2009 Uimaseura Kangasalan Kuohu +0.86 2:36.03 +0.80
50m: 35.94
100m: 1:16.46
(40.52)
150m: 1:58.23
(41.77)
200m: 2:36.03
(37.80)
3 Elsa Constable 2009 Aurajoen Uinti Ry 2:44.62 +9.39
50m: 36.58
100m: 1:18.91
(42.33)
150m: 2:02.42
(43.51)
200m: 2:44.62
(42.20)
4 Siiri Attola 2009 Riihimäen Uimaseura +1.01 2:50.71 +15.48
50m: 37.28
100m: 1:20.75
(43.47)
150m: 2:06.95
(46.20)
200m: 2:50.71
(43.76)
5 Amelie Halkosaari 2009 Aurajoen Uinti Ry +0.76 3:05.51 +30.28
50m: 40.73
100m: 1:28.33
(47.60)
150m: 2:17.94
(49.61)
200m: 3:05.51
(47.57)
6 Helmi Rantala 2010 Åbo Simklubb 3:07.76 +32.53
50m: 40.81
100m: 1:30.03
(49.22)
150m: 2:20.36
(50.33)
200m: 3:07.76
(47.40)
7 Lotta Uusikartano 2009 Åbo Simklubb +0.72 3:10.38 +35.15
50m: 43.48
100m: 1:33.80
(50.32)
150m: 2:24.74
(50.94)
200m: 3:10.38
(45.64)
8 Vilma Keski-Korsu 2009 Åbo Simklubb 3:13.21 +37.98
50m: 44.17
100m: 1:32.85
(48.68)
150m: 2:24.20
(51.35)
200m: 3:13.21
(49.01)
9 Hanna-Mari Kuisma 2009 Nurmijärven Uinti +0.78 3:13.70 +38.47
50m: 44.58
100m: 1:35.12
(50.54)
150m: 2:25.43
(50.31)
200m: 3:13.70
(48.27)
10 Siiri Raunio 2010 Uimaseura Kangasalan Kuohu 3:21.32 +46.09
50m: 42.63
100m: 1:34.85
(52.22)
150m: 2:30.13
(55.28)
200m: 3:21.32
(51.19)
11 Ilona Antila 2010 Nurmijärven Uinti +0.83 3:29.48 +54.25
50m: 48.32
100m: 1:42.97
(54.65)
150m: 2:38.34
(55.37)
200m: 3:29.48
(51.14)
12 Matilda Oinonen 2010 Lappeenrannan Uimarit +0.80 3:33.54 +58.31
50m: 47.71
100m: 1:43.30
(55.59)
150m: 2:41.11
(57.81)
200m: 3:33.54
(52.43)
13 Iitu Olbert 2010 Nurmijärven Uinti +0.91 3:46.50 +1:11.27
50m: 52.86
100m: 1:54.06
(1:01.20)
150m: 2:55.85
(1:01.79)
200m: 3:46.50
(50.65)
14 Emma Hamilton 2010 TaTu Tampere 4:40.47 +2:05.24
50m: 1:01.79
100m: 2:15.87
(1:14.08)
150m: 3:32.15
(1:16.28)
200m: 4:40.47
(1:08.32)
15 Iida-Sofia Keränen 2011 TaTu Tampere 4:48.79 +2:13.56
50m: 59.18
100m: 2:18.03
(1:18.85)
150m: 3:35.79
(1:17.76)
200m: 4:48.79
(1:13.00)
- Laura Toivonen 2010 Aurajoen Uinti Ry DNS
Event official at: 7.3.2020 20.15.58
Event 16, 200m VU N, T13, T11 12-13 years - Finaali
Sponsor: Unikie
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Anni Frusti 2007 Nokian Pyry 2:18.03
50m: 31.40
100m: 1:06.46
(35.06)
150m: 1:42.62
(36.16)
200m: 2:18.03
(35.41)
2 Mirelle Hirsiniemi 2007 Aurajoen Uinti Ry 2:22.23 +4.20
50m: 30.35
100m: 1:05.39
(35.04)
150m: 1:43.31
(37.92)
200m: 2:22.23
(38.92)
3 Petra Soini 2007 Nokian Pyry 2:25.10 +7.07
50m: 33.89
100m: 1:10.84
(36.95)
150m: 1:48.67
(37.83)
200m: 2:25.10
(36.43)
4 Emilia Isoviita 2007 Kampuksen Plaani 2:25.51 +7.48
50m: 31.60
100m: 1:08.44
(36.84)
150m: 1:46.39
(37.95)
200m: 2:25.51
(39.12)
5 Veera Oila 2007 Vanders 2:27.83 +9.80
50m: 34.33
100m: 1:11.96
(37.63)
150m: 1:50.31
(38.35)
200m: 2:27.83
(37.52)
6 Iita Viinisalo 2007 Joensuun Uimaseura ry +0.69 2:30.48 +12.45
50m: 33.31
100m: 1:10.66
(37.35)
150m: 1:51.23
(40.57)
200m: 2:30.48
(39.25)
7 Linnea Koski 2007 Aurajoen Uinti Ry +0.78 2:31.75 +13.72
50m: 33.19
100m: 1:10.69
(37.50)
150m: 1:51.36
(40.67)
200m: 2:31.75
(40.39)
8 Aino Suomalainen 2007 Aurajoen Uinti Ry +0.90 2:33.41 +15.38
50m: 35.11
100m: 1:15.01
(39.90)
150m: 1:55.33
(40.32)
200m: 2:33.41
(38.08)
9 Lotta Luotola 2008 Åbo Simklubb +0.74 2:35.18 +17.15
50m: 36.17
100m: 1:17.03
(40.86)
150m: 1:57.30
(40.27)
200m: 2:35.18
(37.88)
10 Emilie Sjösten 2008 Aurajoen Uinti Ry +0.72 2:37.99 +19.96
50m: 36.16
100m: 1:16.06
(39.90)
150m: 1:57.37
(41.31)
200m: 2:37.99
(40.62)
11 Lyyli Järvi 2007 Porin Uimaseura +0.74 2:38.08 +20.05
50m: 35.81
100m: 1:17.11
(41.30)
150m: 1:59.07
(41.96)
200m: 2:38.08
(39.01)
12 Aino Leipijärvi 2007 Riihimäen Uimaseura +0.76 2:41.77 +23.74
50m: 36.69
100m: 1:17.89
(41.20)
150m: 2:00.81
(42.92)
200m: 2:41.77
(40.96)
13 Veera Mustonen 2008 Riihimäen Uimaseura 2:42.33 +24.30
50m: 36.53
100m: 1:18.38
(41.85)
150m: 2:02.28
(43.90)
200m: 2:42.33
(40.05)
14 Saaga Lehmus 2007 Lappeenrannan Uimarit +0.52 2:42.47 +24.44
50m: 36.53
100m: 1:18.08
(41.55)
150m: 2:01.48
(43.40)
200m: 2:42.47
(40.99)
15 Sofia Soininen 2007 Joensuun Uimaseura ry +0.61 2:42.84 +24.81
50m: 35.84
100m: 1:16.96
(41.12)
150m: 2:00.10
(43.14)
200m: 2:42.84
(42.74)
16 Ella Määttä 2008 Joensuun Uimaseura ry 2:45.33 +27.30
50m: 36.74
100m: 1:18.45
(41.71)
150m: 2:03.24
(44.79)
200m: 2:45.33
(42.09)
17 Rahma Ezzat 2007 Aurajoen Uinti Ry +0.71 2:47.16 +29.13
50m: 36.77
100m: 1:20.20
(43.43)
150m: 2:04.67
(44.47)
200m: 2:47.16
(42.49)
18 Kätlin Ploompuu 2007 Riihimäen Uimaseura 2:49.02 +30.99
50m: 37.95
100m: 1:21.47
(43.52)
150m: 2:07.12
(45.65)
200m: 2:49.02
(41.90)
19 Helka Känkänen 2008 Porin Uimaseura +0.63 2:58.86 +40.83
50m: 40.40
100m: 1:26.24
(45.84)
150m: 2:14.67
(48.43)
200m: 2:58.86
(44.19)
20 Venla Viitaluoma 2008 Hämeenlinnan Uimaseura 2:58.90 +40.87
50m: 39.55
100m: 1:25.61
(46.06)
150m: 2:14.23
(48.62)
200m: 2:58.90
(44.67)
21 Venla Rauta 2007 Åbo Simklubb +0.88 3:10.01 +51.98
50m: 43.55
100m: 1:32.46
(48.91)
150m: 2:23.46
(51.00)
200m: 3:10.01
(46.55)
22 Liia Kivi 2007 Åbo Simklubb +0.88 3:11.89 +53.86
50m: 43.19
100m: 1:33.01
(49.82)
150m: 2:25.42
(52.41)
200m: 3:11.89
(46.47)
23 Yasemin Yilmaz 2007 Aurajoen Uinti Ry +0.65 3:16.83 +58.80
50m: 43.67
100m: 1:34.50
(50.83)
150m: 2:28.03
(53.53)
200m: 3:16.83
(48.80)
24 Nea Veiro 2008 Åbo Simklubb 3:24.75 +1:06.72
50m: 47.34
100m: 1:39.31
(51.97)
150m: 2:33.47
(54.16)
200m: 3:24.75
(51.28)
25 Selma Mäenpää 2007 Åbo Simklubb 3:30.55 +1:12.52
50m: 48.04
100m: 1:43.01
(54.97)
150m: 2:39.83
(56.82)
200m: 3:30.55
(50.72)
26 Margareth Toomet 2008 TaTu Tampere 3:40.81 +1:22.78
50m: 50.69
100m: 1:46.97
(56.28)
150m: 2:48.22
(1:01.25)
200m: 3:40.81
(52.59)
27 Kiti Jernström 2007 TaTu Tampere +0.88 3:43.76 +1:25.73
50m: 50.87
100m: 1:47.87
(57.00)
150m: 2:48.34
(1:00.47)
200m: 3:43.76
(55.42)
28 Siiri Tarkka 2008 TaTu Tampere +1.02 4:07.06 +1:49.03
50m: 53.37
100m: 1:57.23
(1:03.86)
150m: 3:06.20
(1:08.97)
200m: 4:07.06
(1:00.86)
29 Nella Nylund 2008 Åbo Simklubb +0.64 4:11.67 +1:53.64
50m: 52.89
100m: 1:57.26
(1:04.37)
150m: 3:05.39
(1:08.13)
200m: 4:11.67
(1:06.28)
- Iiris Paloposki 2007 Aurajoen Uinti Ry DNS
- Saga Räikkönen 2008 Aurajoen Uinti Ry DNS
Event official at: 7.3.2020 20.15.58
Event 16, 200m VU N, T13, T11 14 and older - Finaali
Sponsor: Unikie
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Sohvi Kallinen 2004 Lahden Uimaseura +0.74 2:09.39
50m: 30.74
100m: 1:03.86
(33.12)
150m: 1:37.84
(33.98)
200m: 2:09.39
(31.55)
2 Mila Manner 2001 Uinti Tampere +0.72 2:10.10 +0.71
50m: 30.21
100m: 1:03.08
(32.87)
150m: 1:37.40
(34.32)
200m: 2:10.10
(32.70)
3 Pinja Peippo 1999 Simmis Wanda ry +0.60 2:11.06 +1.67
50m: 29.97
100m: 1:03.04
(33.07)
150m: 1:37.26
(34.22)
200m: 2:11.06
(33.80)
4 Aino Välimaa 2006 Uinti Tampere +0.69 2:12.69 +3.30
50m: 30.33
100m: 1:04.11
(33.78)
150m: 1:38.91
(34.80)
200m: 2:12.69
(33.78)
5 Aino Koskelo 2005 Nurmijärven Uinti +0.80 2:13.64 +4.25
50m: 30.77
100m: 1:04.80
(34.03)
150m: 1:39.79
(34.99)
200m: 2:13.64
(33.85)
6 Aino Hinkka 2005 Uimaseura Kangasalan Kuohu +0.76 2:14.82 +5.43
50m: 31.03
100m: 1:05.09
(34.06)
150m: 1:40.18
(35.09)
200m: 2:14.82
(34.64)
7 Hilla Kuuva 2003 Lappeenrannan Uimarit +0.77 2:18.53 +9.14
50m: 32.63
100m: 1:07.58
(34.95)
150m: 1:43.22
(35.64)
200m: 2:18.53
(35.31)
8 Anni Törmänen 2005 Rauman Uimaseura +0.90 2:18.78 +9.39
50m: 31.45
100m: 1:07.02
(35.57)
150m: 1:44.34
(37.32)
200m: 2:18.78
(34.44)
9 Liinu  Louhikoski 2004 Vanders +0.51 2:18.87 +9.48
50m: 31.36
100m: 1:07.44
(36.08)
150m: 1:43.86
(36.42)
200m: 2:18.87
(35.01)
10 Maria Yritys 2002 Kampuksen Plaani +0.79 2:18.90 +9.51
50m: 32.10
100m: 1:07.17
(35.07)
150m: 1:43.30
(36.13)
200m: 2:18.90
(35.60)
11 Mirella Sauhula 2006 Aurajoen Uinti Ry +0.82 2:19.60 +10.21
50m: 31.41
100m: 1:06.28
(34.87)
150m: 1:43.34
(37.06)
200m: 2:19.60
(36.26)
12 Anna Rantanen 2001 TaTu Tampere +0.55 2:20.54 +11.15
50m: 32.30
100m: 1:07.79
(35.49)
150m: 1:44.41
(36.62)
200m: 2:20.54
(36.13)
13 Vivian Heräjärvi 2001 Kampuksen Plaani +0.70 2:21.89 +12.50
50m: 33.25
100m: 1:09.39
(36.14)
150m: 1:46.54
(37.15)
200m: 2:21.89
(35.35)
14 Siiri Mätäsjärvi 2004 Uinti Tampere +0.74 2:22.34 +12.95
50m: 32.98
100m: 1:09.20
(36.22)
150m: 1:46.18
(36.98)
200m: 2:22.34
(36.16)
15 Anniina Kurvinen 2006 Lappeenrannan Uimarit +0.69 2:23.76 +14.37
50m: 32.52
100m: 1:09.78
(37.26)
150m: 1:47.59
(37.81)
200m: 2:23.76
(36.17)
16 Hilla Känkänen 2006 Rauman Uimaseura +0.55 2:24.24 +14.85
50m: 32.65
100m: 1:09.48
(36.83)
150m: 1:47.36
(37.88)
200m: 2:24.24
(36.88)
17 Milla Strandberg 2005 Vanders +0.78 2:25.13 +15.74
50m: 32.54
100m: 1:09.27
(36.73)
150m: 1:47.38
(38.11)
200m: 2:25.13
(37.75)
18 Elli Kenttälä 2006 Uinti Tampere +0.71 2:25.30 +15.91
50m: 32.45
100m: 1:09.45
(37.00)
150m: 1:47.41
(37.96)
200m: 2:25.30
(37.89)
19 Sanna Saarinen 1998 Simmis Wanda ry +0.70 2:25.67 +16.28
50m: 32.71
100m: 1:09.13
(36.42)
150m: 1:47.98
(38.85)
200m: 2:25.67
(37.69)
20 Elina Gavrilov 2004 Joensuun Uimaseura ry +0.71 2:25.79 +16.40
50m: 32.28
100m: 1:09.37
(37.09)
150m: 1:47.48
(38.11)
200m: 2:25.79
(38.31)
21 Sanni Kilponen 2001 Hämeenlinnan Uimaseura +0.65 2:25.83 +16.44
50m: 31.34
100m: 1:07.66
(36.32)
150m: 1:46.59
(38.93)
200m: 2:25.83
(39.24)
22 piia lahtinen 2006 Uinti Tampere +0.70 2:25.95 +16.56
50m: 33.30
100m: 1:10.13
(36.83)
150m: 1:48.55
(38.42)
200m: 2:25.95
(37.40)
23 Nanna Tynkkynen 2003 TaTu Tampere +0.89 2:26.16 +16.77
50m: 33.40
100m: 1:10.30
(36.90)
150m: 1:48.45
(38.15)
200m: 2:26.16
(37.71)
24 Viivi Pesonen 2006 Joensuun Uimaseura ry +0.68 2:26.33 +16.94
50m: 34.96
100m: 1:11.60
(36.64)
150m: 1:49.69
(38.09)
200m: 2:26.33
(36.64)
25 Cinja Åvist 2003 Nurmijärven Uinti +0.67 2:26.46 +17.07
50m: 31.88
100m: 1:09.49
(37.61)
150m: 1:48.93
(39.44)
200m: 2:26.46
(37.53)
26 Erin Ekroos 2002 Riihimäen Uimaseura +0.64 2:26.68 +17.29
50m: 33.47
100m: 1:10.61
(37.14)
150m: 1:49.33
(38.72)
200m: 2:26.68
(37.35)
27 Ronja Vilska 2006 Aurajoen Uinti Ry +0.74 2:27.05 +17.66
50m: 34.16
100m: 1:11.55
(37.39)
150m: 1:50.36
(38.81)
200m: 2:27.05
(36.69)
28 Ilona Niemi 2005 Uinti Tampere +0.77 2:27.55 +18.16
50m: 32.74
100m: 1:10.30
(37.56)
150m: 1:48.69
(38.39)
200m: 2:27.55
(38.86)
29 Kiona Amelia Inkilä 2004 Uinti Tampere +0.60 2:27.87 +18.48
50m: 33.92
100m: 1:12.37
(38.45)
150m: 1:51.19
(38.82)
200m: 2:27.87
(36.68)
30 Emmi Lapikisto 2005 Uinti Tampere 2:29.17 +19.78
50m: 34.41
100m: 1:12.51
(38.10)
150m: 1:52.07
(39.56)
200m: 2:29.17
(37.10)
31 aada hakala 2004 Uinti Tampere +0.73 2:29.48 +20.09
50m: 34.10
100m: 1:11.91
(37.81)
150m: 1:51.26
(39.35)
200m: 2:29.48
(38.22)
32 Oona Parviainen 2002 Joensuun Uimaseura ry +0.77 2:29.97 +20.58
50m: 32.66
100m: 1:09.72
(37.06)
150m: 1:49.47
(39.75)
200m: 2:29.97
(40.50)
33 Noora Pätiälä 2004 Uinti Tampere +0.96 2:30.11 +20.72
50m: 34.48
100m: 1:12.06
(37.58)
150m: 1:51.67
(39.61)
200m: 2:30.11
(38.44)
34 Essi Turkki 2004 Uinti Tampere +0.91 2:30.79 +21.40
50m: 34.81
100m: 1:13.07
(38.26)
150m: 1:53.01
(39.94)
200m: 2:30.79
(37.78)
35 Rebekka Ritmala 2006 Vanders 2:30.89 +21.50
50m: 34.05
100m: 1:12.44
(38.39)
150m: 1:51.93
(39.49)
200m: 2:30.89
(38.96)
36 Veera Maijala 2005 Rauman Uimaseura +0.83 2:30.91 +21.52
50m: 34.03
100m: 1:11.94
(37.91)
150m: 1:51.62
(39.68)
200m: 2:30.91
(39.29)
37 Nita Tenho 2004 Pihlavan Työväen Urheilijat +0.72 2:34.24 +24.85
50m: 33.34
100m: 1:12.72
(39.38)
150m: 1:55.12
(42.40)
200m: 2:34.24
(39.12)
38 Ella Nore 2002 Rauman Uimaseura +0.67 2:34.97 +25.58
50m: 34.49
100m: 1:15.13
(40.64)
150m: 1:56.12
(40.99)
200m: 2:34.97
(38.85)
39 Anna Hynönen 2006 Uinti Tampere +0.82 2:35.29 +25.90
50m: 34.68
100m: 1:13.85
(39.17)
150m: 1:54.81
(40.96)
200m: 2:35.29
(40.48)
40 Anna Selin 2006 Uinti Tampere +0.74 2:37.12 +27.73
50m: 35.84
100m: 1:14.96
(39.12)
150m: 1:56.57
(41.61)
200m: 2:37.12
(40.55)
41 Jenna Rajahalme 2002 Uinti Tampere +0.77 2:37.27 +27.88
50m: 35.31
100m: 1:14.79
(39.48)
150m: 1:56.82
(42.03)
200m: 2:37.27
(40.45)
42 Piitu Perkola 2006 TaTu Tampere 2:39.17 +29.78
50m: 35.63
100m: 1:15.74
(40.11)
150m: 1:57.47
(41.73)
200m: 2:39.17
(41.70)
43 Milja Prepula 2006 Uinti Tampere +0.84 2:41.03 +31.64
50m: 36.21
100m: 1:16.60
(40.39)
150m: 1:59.11
(42.51)
200m: 2:41.03
(41.92)
44 Janica Nieminen 2005 Uinti Hyvinkää +0.77 2:41.59 +32.20
50m: 35.94
100m: 1:17.50
(41.56)
150m: 1:59.77
(42.27)
200m: 2:41.59
(41.82)
45 Jenna Helminen 2005 Riihimäen Uimaseura +0.69 2:44.59 +35.20
50m: 36.02
100m: 1:17.97
(41.95)
150m: 2:02.01
(44.04)
200m: 2:44.59
(42.58)
46 Milka Tuomela 2004 Vesihelmen Uimaseura 2:46.34 +36.95
50m: 36.69
100m: 1:18.73
(42.04)
150m: 2:03.22
(44.49)
200m: 2:46.34
(43.12)
47 Neea Väkinen 2006 Hämeenlinnan Uimaseura +0.83 2:50.69 +41.30
50m: 37.74
100m: 1:20.86
(43.12)
150m: 2:06.73
(45.87)
200m: 2:50.69
(43.96)
48 Eeva Toroi 2005 Uinti Tampere +0.56 2:51.68 +42.29
50m: 37.15
100m: 1:20.46
(43.31)
150m: 2:06.98
(46.52)
200m: 2:51.68
(44.70)
49 Erika Pulkkinen 2000 Uimaseura Kangasalan Kuohu +0.99 2:55.47 +46.08
50m: 41.20
100m: 1:25.74
(44.54)
150m: 2:11.62
(45.88)
200m: 2:55.47
(43.85)
50 Aino-Maija Grönholm 2006 Aurajoen Uinti Ry +0.79 2:57.88 +48.49
50m: 38.83
100m: 1:25.27
(46.44)
150m: 2:13.65
(48.38)
200m: 2:57.88
(44.23)
51 maisa savisto 2006 Uinti Tampere +0.82 2:57.93 +48.54
50m: 38.74
100m: 1:23.56
(44.82)
150m: 2:11.77
(48.21)
200m: 2:57.93
(46.16)
52 Karmen Marie Johanson 2006 Aurajoen Uinti Ry +0.85 3:05.04 +55.65
50m: 39.79
100m: 1:27.73
(47.94)
150m: 2:16.91
(49.18)
200m: 3:05.04
(48.13)
53 Kira Viitanen 2006 Aurajoen Uinti Ry +0.95 3:17.15 +1:07.76
50m: 44.34
100m: 1:35.13
(50.79)
150m: 2:27.79
(52.66)
200m: 3:17.15
(49.36)
54 Helmi Kakko 2006 Hämeenlinnan Uimaseura +0.84 3:25.99 +1:16.60
50m: 45.46
100m: 1:37.83
(52.37)
150m: 2:32.18
(54.35)
200m: 3:25.99
(53.81)
- Ronya Rajala 2005 Kokkolan Uimaseura DNS
- Olivia Kivelä 2006 Kokkolan Uimaseura DNS
- jonna känsäkangas 2004 Kokkolan Uimaseura DNS
- Vilma Rintala 2005 Kokkolan Uimaseura DNS
- Milla Kähkönen 2005 Lahden Uimaseura DNS
- Kiia Kinnunen 2003 TaTu Tampere DNS
- Nina Haltia 1999 Vanders DNS
- Senni Mattila 2003 Rauman Uimaseura DNS
- Tessa Tattari 2004 Kokkolan Uimaseura DNS
- Jenna Päivärinta 2005 Kokkolan Uimaseura DNS
- henna känsäkangas 2004 Kokkolan Uimaseura DNS
Event official at: 7.3.2020 20.15.58
2020-03-07 20.22.06 Datahandling: WinGrodan 2.5 Licensed to: Uinti Tampere

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner