2021-11-29   10:41:56
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Resultat för Finn & Fiffi Arena Cup 2020

Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

Document
Resultat
Finn & Fiffi Arena Cup
Plats: Pilängsbadet Arrangör: SK Hajen
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 29 feb 2020 till den 1 mar 2020
Gren 1, 50m Bröstsim Damer 0-10 år - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Elin Kugg 2010 Ängelholms Simsällskap -.-- 48.24
2 Ebba Prössel 2010 Vellinge-Näsets Simklubb -.-- 51.54 +3.30
3 Elisa Phu 2010 Malmö Kappsimningsklubb -.-- 52.46 +4.22
4 Alice Wikermark 2010 Malmö Kappsimningsklubb -.-- 54.63 +6.39
5 Sofia Singvall 2010 Simklubben Hajen -.-- 54.78 +6.54
6 Ana Maksimovic 2010 Malmö Kappsimningsklubb -.-- 55.11 +6.87
7 Stina Renström 2010 Ängelholms Simsällskap -.-- 55.22 +6.98
8 Julie Ynner 2010 Malmö Kappsimningsklubb -.-- 57.69 +9.45
9 Liv Dahlqvist 2010 Simklubben Hajen -.-- 57.71 +9.47
10 Aisa Cvrk 2010 Malmö Kappsimningsklubb -.-- 57.73 +9.49
11 Vanesa Balaj 2010 Malmö Kappsimningsklubb -.-- 58.50 +10.26
12 Anna Katarina Brantestam 2010 Malmö Kappsimningsklubb -.-- 59.91 +11.67
13 Julia Smalarz 2010 Malmö Kappsimningsklubb -.-- 1:00.42 +12.18
14 Ellen Kristoferson 2011 Simklubben Lödde -.-- 1:01.41 +13.17
15 Emma Vitazka 2011 Malmö Kappsimningsklubb -.-- 1:01.53 +13.29
16 Zoé Mae Ranelid 2012 Malmö Kappsimningsklubb -.-- 1:02.09 +13.85
17 Moa Didriksson 2010 Malmö Kappsimningsklubb -.-- 1:02.75 +14.51
18 Alice Qvarfordt 2010 Malmö Kappsimningsklubb -.-- 1:03.54 +15.30
19 Ester Lundstedt 2010 Ystads Simsällskap -.-- 1:04.25 +16.01
20 Iben Furöy 2011 Malmö Kappsimningsklubb -.-- 1:04.52 +16.28
21 Ines Andersson 2010 Malmö Kappsimningsklubb -.-- 1:04.53 +16.29
22 Sheyla Isabella Richardt 2010 Malmö Kappsimningsklubb -.-- 1:04.78 +16.54
23 Olivia Silva Malm 2011 Malmö Kappsimningsklubb -.-- 1:05.00 +16.76
24 Ingrid Yndigegn 2010 Vellinge-Näsets Simklubb -.-- 1:05.09 +16.85
25 Melissa Martinsson 2010 Malmö Kappsimningsklubb -.-- 1:05.60 +17.36
26 Lykke-Louise Thott 2011 Malmö Kappsimningsklubb -.-- 1:05.65 +17.41
27 Sophia Ly 2011 Malmö Kappsimningsklubb -.-- 1:06.53 +18.29
28 Rebecka Augustsson 2010 Malmö Kappsimningsklubb -.-- 1:06.68 +18.44
29 Isabella Paliser Dragojevic 2011 Malmö Kappsimningsklubb -.-- 1:10.48 +22.24
30 Maja Maksimovic 2012 Malmö Kappsimningsklubb -.-- 1:11.01 +22.77
31 Addapinya Kongyim 2010 Simklubben Hajen -.-- 1:12.00 +23.76
32 Yrsa Wallin 2010 Ystads Simsällskap -.-- 1:13.30 +25.06
33 Elina Ander 2010 Malmö Kappsimningsklubb -.-- 1:15.46 +27.22
- Agnes Ellerth 2010 Simklubben Hajen -.-- DSQ
- MIra Borjo 2010 Malmö Kappsimningsklubb -.-- DSQ
- inez Rönnow 2011 Malmö Kappsimningsklubb -.-- DSQ
- Maja Slunski 2011 Malmö Kappsimningsklubb -.-- DSQ
- Malin Delfin 2010 Simklubben Lödde -.-- DSQ
- Youanna Greis 2010 Malmö Kappsimningsklubb -.-- DSQ
- My Ganestam 2010 Malmö Kappsimningsklubb -.-- DSQ
- Alva Engström 2010 Simklubben Hajen -.-- DSQ
- Mirella Dragojevic Armandt 2010 Malmö Kappsimningsklubb -.-- DSQ
- Nora El Mansouri 2010 Malmö Kappsimningsklubb -.-- DSQ
- Astrid Drennan 2011 Malmö Kappsimningsklubb -.-- DNS
Grenen officiell:  2020-02-29 10:25:11
2020-02-29 10:30:39 Resultathantering: WinGrodan 2.5 Licensierad till: Simklubben Hajen

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner