2021-12-07   01:34:18
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Cetus Kesäcup

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Results
Cetus Kesäcup
Place: Organizer: Cetus Espoo
Pool: 50m Competition Date: Jul 5, 2020 to Jul 5, 2020
Event 7, 200m Sekauinti Pojat 11-18 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Boris Minkovski 2006 Cetus Espoo +0.69 2:24.72
50m: 30.30
100m: 1:08.37
(38.07)
150m: 1:51.14
(42.77)
200m: 2:24.72
(33.58)
2 Teo Mattelmäki 2005 Cetus Espoo +0.74 2:28.98 +4.26
50m: 31.64
100m: 1:09.14
(37.50)
150m: 1:55.15
(46.01)
200m: 2:28.98
(33.83)
3 Mikael Rasinmäki 2006 Cetus Espoo +0.71 2:35.72 +11.00
50m: 33.24
100m: 1:15.27
(42.03)
150m: 1:59.99
(44.72)
200m: 2:35.72
(35.73)
4 Christian Nummi 2006 Helsingfors Simsällskap +0.68 2:36.19 +11.47
50m: 34.20
100m: 1:12.96
(38.76)
150m: 2:00.81
(47.85)
200m: 2:36.19
(35.38)
5 Ilmari Nieminen 2007 Cetus Espoo +0.69 2:40.09 +15.37
50m: 33.07
100m: 1:12.97
(39.90)
150m: 2:03.23
(50.26)
200m: 2:40.09
(36.86)
6 Roope Liimatainen 2007 Cetus Espoo +0.80 2:48.06 +23.34
50m: 37.38
100m: 1:19.74
(42.36)
150m: 2:09.02
(49.28)
200m: 2:48.06
(39.04)
7 Henrik Rokityanskiy 2006 Cetus Espoo +0.81 2:55.95 +31.23
50m: 35.17
100m: 1:21.66
(46.49)
150m: 2:14.44
(52.78)
200m: 2:55.95
(41.51)
8 Tommi Mosconi 2008 Cetus Espoo +0.84 2:57.01 +32.29
50m: 39.62
100m: 1:26.39
(46.77)
150m: 2:19.59
(53.20)
200m: 2:57.01
(37.42)
9 Matti Klümper 2008 Cetus Espoo 2:59.30 +34.58
50m: 38.47
100m: 1:27.04
(48.57)
150m: 2:18.06
(51.02)
200m: 2:59.30
(41.24)
10 Leo Mannonen 2007 Cetus Espoo +0.72 3:03.07 +38.35
50m: 40.96
100m: 1:29.73
(48.77)
150m: 2:20.65
(50.92)
200m: 3:03.07
(42.42)
11 Otso Johansson 2008 Cetus Espoo DSQ SW 9.3
12 Noah El-Nagdy 2007 Cetus Espoo 3:08.28 +43.56
50m: 40.28
100m: 1:30.74
(50.46)
150m: 2:29.24
(58.50)
200m: 3:08.28
(39.04)
13 Anton Eino Mikael Ahonen 2006 Cetus Espoo 3:10.25 +45.53
50m: 40.00
100m: 1:28.70
(48.70)
150m: 2:27.50
(58.80)
200m: 3:10.25
(42.75)
14 Veikko Hautaniemi 2007 Cetus Espoo +0.79 3:11.37 +46.65
50m: 43.14
100m: 1:31.04
(47.90)
150m: 2:29.82
(58.78)
200m: 3:11.37
(41.55)
15 Leo Tuomainen 2008 Cetus Espoo +0.87 3:12.40 +47.68
50m: 44.86
100m: 1:36.36
(51.50)
150m: 2:33.36
(57.00)
200m: 3:12.40
(39.04)
16 Joonas Keränen 2007 Cetus Espoo +0.57 3:12.74 +48.02
50m: 43.07
100m: 1:32.20
(49.13)
150m: 2:31.56
(59.36)
200m: 3:12.74
(41.18)
17 Akseli Savolainen 2007 Cetus Espoo +0.84 3:16.69 +51.97
50m: 45.67
100m: 1:39.33
(53.66)
150m: 2:38.04
(58.71)
200m: 3:16.69
(38.65)
- Lenni Nevalainen 2007 Cetus Espoo +0.53 DSQ SW 4.4
Event official at: 5.7.2020 18.33.27
2020-07-05 18.39.32 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Cetus Espoo

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner