2022-07-03   10:20:23
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Nääs-Uinnit 2020

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Jakso 1

Document
Results
NääsUinnit
Place: Organizer: Uinti Tampere
Pool: 25m Competition Date: loka 10, 2020 to loka 10, 2020
Event 8, 50m Rintauinti N, T17-T14 14-17 years - Final
Sponsor: Turtolan Citymarket
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Saaga Keränen 2006 Uinti Tampere +0.51 34.25 102,39 %
Entry time: 35.09 (-0.84)
2 Cinja Åvist 2003 Nurmijärven Uinti +0.55 35.19 100,57 %
Entry time: 35.39 (-0.20)
3 Kiia Kinnunen 2003 TaTu Tampere 36.34 98,80 %
Entry time: 35.91 (+0.43)
4 Aino Koskelo 2005 Nurmijärven Uinti 36.42 96,65 %
Entry time: 35.24 (+1.18)
5 Ippi Ranta 2006 Uinti Tampere +0.76 36.65 100,22 %
Entry time: 36.73 (-0.08)
6 Essi Turkki 2004 Uinti Tampere 36.74 96,48 %
Entry time: 35.49 (+1.25)
7 Aada Viitamäki 2003 Hämeenlinnan Uimaseura +0.65 37.04 97,42 %
Entry time: 36.11 (+0.93)
8 Jessica Mäkinen 2004 Uinti Tampere +0.73 37.28 94,21 %
Entry time: 35.24 (+2.04)
9 Enni Huttunen 2005 Rauman Uimaseura +0.73 37.76 100,74 %
Entry time: 38.04 (-0.28)
10 Saana Järvinen 2003 Kampuksen Plaani 38.20 94,59 %
Entry time: 36.24 (+1.96)
11 Melissa Virtanen 2004 Uinti Tampere +0.59 38.36 101,21 %
Entry time: 38.83 (-0.47)
12 Salla Rantala 2004 Uinti Tampere 38.57 98,18 %
Entry time: 37.88 (+0.69)
13 Emma Lähteenmäki 2004 Uinti Tampere 38.69 98,21 %
Entry time: 38.01 (+0.68)
14 Siiri Reinonen 2004 Hämeenlinnan Uimaseura 38.71 95,91 %
Entry time: 37.19 (+1.52)
15 Ranja Ruotoistenmäki 2004 Uinti Tampere 39.03 93,97 %
Entry time: 36.81 (+2.22)
16 Veera Olli 2005 Uinti Tampere +0.74 39.17 98,26 %
Entry time: 38.50 (+0.67)
17 Erica Tomperi 2004 Uinti Tampere +0.81 39.19 103,71 %
Entry time: 40.70 (-1.51)
18 Kiona Amelia Inkilä 2004 Uinti Tampere 39.47 98,64 %
Entry time: 38.94 (+0.53)
19 Lotta Nevalainen 2005 Cetus Espoo +0.76 40.15 94,29 %
Entry time: 37.98 (+2.17)
20 Anni Koivula 2003 Nokian Pyry +0.84 40.55 98,40 %
Entry time: 39.91 (+0.64)
21 Minea Wiren 2003 Uinti Tampere +0.69 40.69 89,64 %
Entry time: 36.87 (+3.82)
22 Ronja Rantanen 2005 Porin Uimaseura 40.71 101,81 %
Entry time: 41.46 (-0.75)
23 Risa Haruna 2005 Cetus Espoo 40.77
24 Veera Maijala 2005 Rauman Uimaseura 40.95 95,91 %
Entry time: 39.34 (+1.61)
25 Lotta Lönnqvist 2006 Cetus Espoo 41.05 97,81 %
Entry time: 40.17 (+0.88)
26 Soila Nevalainen 2005 Uinti Tampere +0.80 44.03
27 Tytti Soininen 2005 TaTu Tampere 46.55 99,91 %
Entry time: 46.51 (+0.04)
28 Jenna Myllyntausta 2006 Uinti Tampere 46.94 96,54 %
Entry time: 45.37 (+1.57)
29 Linda Möttönen 2006 Uinti Tampere +0.83 48.72 92,76 %
Entry time: 45.43 (+3.29)
30 Saga Peltolehto 2003 Uinti Tampere +0.70 51.86 100,67 %
Entry time: 52.21 (-0.35)
Event official at: 10.10.2020 12.26.48
Event 8, 50m Rintauinti N, T17-T14 18 and older - Final
Sponsor: Turtolan Citymarket
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Hanna Hammar 1998 Uinti Tampere 32.50 98,66 %
Entry time: 32.07 (+0.43)
2 Saana Vähämaa 2002 Rauman Uimaseura +0.58 35.05 95,90 %
Entry time: 33.67 (+1.38)
3 Emma von Dickoff 2002 Uinti Tampere +0.80 35.37 96,15 %
Entry time: 34.06 (+1.31)
4 Tuisku Grundström 2002 Vanders +0.73 35.81 98,01 %
Entry time: 35.11 (+0.70)
5 Ella Nore 2002 Rauman Uimaseura +0.52 38.66 95,17 %
Entry time: 36.88 (+1.78)
6 Jasmin Vacker 1999 Vanders 39.74 96,54 %
Entry time: 38.41 (+1.33)
7 Piia Kaivola 1999 Cetus Espoo 39.87 99,57 %
Entry time: 39.70 (+0.17)
8 Siiri Toiva 2002 Nokian Pyry +0.79 40.84 96,40 %
Entry time: 39.42 (+1.42)
9 Helmi Viitasalo 2002 Rauman Uimaseura 41.80 98,15 %
Entry time: 41.04 (+0.76)
Event official at: 10.10.2020 12.26.48
2020-10-10 12.27.14 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Uinti Tampere

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner