2022-09-25   01:20:10
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Syysuinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Results
Kankaanpään syysuinnit 7.11.2020
Place: Kankaanpään uimahalli Organizer: Kankaanpään Uimarit
Pool: 25m Competition Date: marras 7, 2020 to marras 7, 2020
Event 15, 200m VU T10-15-N 10 and younger - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Miia Kallio 2011 Porin Uimaseura 3:40.17
Entry time: 3:45.98 (-5.81)
50m: 49.10
100m: 1:45.56
(56.46)
150m: 2:45.19
(59.63)
200m: 3:40.17
(54.98)
2 Sienna Lehtola 2011 Rauman Uimaseura 3:42.58 +2.41
50m: 49.88
100m: 1:48.14
(58.26)
150m: 2:46.15
(58.01)
200m: 3:42.58
(56.43)
3 Elsa Nevalainen 2012 Rauman Uimaseura 3:56.22 +16.05
50m: 51.03
100m: 1:53.33
(1:02.30)
150m: 2:55.14
(1:01.81)
200m: 3:56.22
(1:01.08)
4 Paula Hellmann 2011 Rauman Uimaseura 4:04.91 +24.74
50m: 53.78
100m: 1:57.32
(1:03.54)
150m: 3:02.16
(1:04.84)
200m: 4:04.91
(1:02.75)
5 Emmi Amanda Nieminen 2012 Rauman Uimaseura 4:08.88 +28.71
50m: 53.88
100m: 2:00.09
(1:06.21)
150m: 3:07.93
(1:07.84)
200m: 4:08.88
(1:00.95)
6 Taimi Likki 2010 Rauman Uimaseura 4:12.27 +32.10
50m: 53.98
100m: 1:59.80
(1:05.82)
150m: 3:08.40
(1:08.60)
200m: 4:12.27
(1:03.87)
7 Aleksandra Mattila 2010 Rauman Uimaseura 4:28.63 +48.46
50m: 59.61
100m: 2:10.44
(1:10.83)
150m: 3:17.91
(1:07.47)
200m: 4:28.63
(1:10.72)
Event official at: 7.11.2020 13.49.14
Event 15, 200m VU T10-15-N 11-15 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Peppi Lehtinen 2007 Kankaanpään Uimarit 2:32.89
Entry time: 2:32.28 (+0.61)
50m: 33.68
100m: 1:13.17
(39.49)
150m: 1:54.35
(41.18)
200m: 2:32.89
(38.54)
2 Pinja Pakkanen 2006 Kankaanpään Uimarit 2:40.79 +7.90
Entry time: 2:48.54 (-7.75)
50m: 34.69
100m: 1:15.94
(41.25)
150m: 1:59.43
(43.49)
200m: 2:40.79
(41.36)
3 Elviira Salminen 2006 Porin Uimaseura 2:47.09 +14.20
Entry time: 2:49.77 (-2.68)
50m: 38.49
100m: 1:22.46
(43.97)
150m: 2:07.22
(44.76)
200m: 2:47.09
(39.87)
4 Senja Pakkanen 2008 Kankaanpään Uimarit 2:47.22 +14.33
Entry time: 2:48.69 (-1.47)
50m: 39.35
100m: 1:22.92
(43.57)
150m: 2:07.43
(44.51)
200m: 2:47.22
(39.79)
5 Stella Seppälä 2007 Porin Uimaseura 3:11.73 +38.84
Entry time: 3:24.89 (-13.16)
50m: 41.73
100m: 1:31.13
(49.40)
150m: 2:22.22
(51.09)
200m: 3:11.73
(49.51)
6 Serefiina Lehtola 2009 Rauman Uimaseura 3:25.25 +52.36
50m: 43.29
100m: 1:38.05
(54.76)
150m: 2:32.66
(54.61)
200m: 3:25.25
(52.59)
7 Katariina Lahti 2009 Alavuden Urheilijat 3:30.61 +57.72
50m: 47.99
100m: 1:43.75
(55.76)
150m: 2:40.37
(56.62)
200m: 3:30.61
(50.24)
Event official at: 7.11.2020 13.49.14
Event 15, 200m VU T10-15-N 16 and older - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Senni Mattila 2003 Rauman Uimaseura 2:14.96
Entry time: 2:11.06 (+3.90)
50m: 31.33
100m: 1:04.92
(33.59)
150m: 1:39.68
(34.76)
200m: 2:14.96
(35.28)
2 Helmi Viitasalo 2002 Rauman Uimaseura 2:19.99 +5.03
Entry time: 2:20.96 (-0.97)
50m: 32.12
100m: 1:07.43
(35.31)
150m: 1:43.80
(36.37)
200m: 2:19.99
(36.19)
3 Erin Ekroos 2002 Riihimäen Uimaseura 2:23.80 +8.84
Entry time: 2:20.73 (+3.07)
50m: 32.52
100m: 1:08.41
(35.89)
150m: 1:45.85
(37.44)
200m: 2:23.80
(37.95)
4 Sanna Pajula 2003 Kankaanpään Uimarit 2:32.69 +17.73
Entry time: 2:40.93 (-8.24)
50m: 33.75
100m: 1:11.25
(37.50)
150m: 1:52.11
(40.86)
200m: 2:32.69
(40.58)
Event official at: 7.11.2020 13.49.14
2020-11-07 13.52.34 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Kankaanpään Uimarit

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner