2021-07-27   10:59:08
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Syysuinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Results
Kankaanpään syysuinnit 7.11.2020
Place: Kankaanpään uimahalli Organizer: Kankaanpään Uimarit
Pool: 25m Competition Date: marras 7, 2020 to marras 7, 2020
Event 3, 100m RU T13-15-N 13 and younger - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Peppi Lehtinen 2007 Kankaanpään Uimarit 1:27.35
Entry time: 1:28.03 (-0.68)
50m: 40.11
100m: 1:27.35
(47.24)
2 Senja Pakkanen 2008 Kankaanpään Uimarit 1:29.33 +1.98
Entry time: 1:30.36 (-1.03)
50m: 42.58
100m: 1:29.33
(46.75)
3 Rebekka Pihl 2008 Porin Pyrintö 1:37.39 +10.04
Entry time: 1:39.94 (-2.55)
50m: 45.62
100m: 1:37.39
(51.77)
4 Krista Pajula 2008 Kankaanpään Uimarit 1:45.32 +17.97
Entry time: 2:01.26 (-15.94)
50m: 50.46
100m: 1:45.32
(54.86)
5 Odessa Rukakoski 2009 Porin Uimaseura 1:45.57 +18.22
Entry time: 1:46.42 (-0.85)
50m: 48.42
100m: 1:45.57
(57.15)
6 Wivian Kaarina Orpana 2010 Kankaanpään Uimarit 1:46.29 +18.94
Entry time: 1:46.04 (+0.25)
50m: 48.84
100m: 1:46.29
(57.45)
7 Julia Belov 2007 Porin Uimaseura 1:50.44 +23.09
Entry time: 1:53.37 (-2.93)
50m: 51.59
100m: 1:50.44
(58.85)
8 Ella Hatanpää 2008 Porin Uimaseura 1:56.30 +28.95
Entry time: 2:02.53 (-6.23)
50m: 54.39
100m: 1:56.30
(1:01.91)
9 Henna Mäkelä 2009 Porin Uimaseura 1:57.49 +30.14
50m: 54.55
100m: 1:57.49
(1:02.94)
10 Meea Marjamäki 2008 Porin Uimaseura 1:57.81 +30.46
Entry time: 1:54.43 (+3.38)
50m: 54.55
100m: 1:57.81
(1:03.26)
11 Miia Kallio 2011 Porin Uimaseura 2:01.20 +33.85
Entry time: 2:01.81 (-0.61)
50m: 58.83
100m: 2:01.20
(1:02.37)
- Hanna Törmä 2007 Porin Uimaseura DSQ SW 7.3
Event official at: 7.11.2020 11.31.02
Event 3, 100m RU T13-15-N 14-15 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Jemina Oravasaari 2006 Laitilan Jyske 1:28.84
Entry time: 1:41.93 (-13.09)
50m: 41.25
100m: 1:28.84
(47.59)
2 Lilli Järvenpää 2006 Harjavallan Uimaseura 1:33.40 +4.56
Entry time: 1:33.37 (+0.03)
50m: 42.71
100m: 1:33.40
(50.69)
3 Emma Lehtimäki 2006 Kankaanpään Uimarit 1:41.41 +12.57
50m: 48.33
100m: 1:41.41
(53.08)
4 Veronika Hristova 2006 Kankaanpään Uimarit 1:57.98 +29.14
Entry time: 1:57.74 (+0.24)
50m: 55.29
100m: 1:57.98
(1:02.69)
Event official at: 7.11.2020 11.31.02
Event 3, 100m RU T13-15-N 16 and older - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Saana Vähämaa 2002 Rauman Uimaseura 1:17.59
Entry time: 1:17.42 (+0.17)
50m: 34.98
100m: 1:17.59
(42.61)
2 Ella Nore 2002 Rauman Uimaseura 1:25.57 +7.98
Entry time: 1:22.04 (+3.53)
50m: 39.59
100m: 1:25.57
(45.98)
3 Oona Nieminen 2004 Alavuden Urheilijat 1:34.36 +16.77
Entry time: 1:36.70 (-2.34)
50m: 44.25
100m: 1:34.36
(50.11)
4 Amanda Rahola 2003 Porin Uimaseura 1:37.59 +20.00
Entry time: 1:35.80 (+1.79)
50m: 45.68
100m: 1:37.59
(51.91)
Event official at: 7.11.2020 11.31.02
2020-11-07 11.35.49 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Kankaanpään Uimarit

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner