2021-11-27   13:29:22
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Ajankello-uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Results
Ajankello uinnit
Place: Urheilupuiston uimahalli Organizer: Kouvolan uimarit
Pool: 25m Competition Date: loka 11, 2020 to loka 11, 2020
Event 17, 100m SKU T-10, 12, N 13 and older - Final
NSM T 1:09.76
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Emmi Salo 2007 Lappeenrannan Uimarit -.-- 522 1:10.17
Entry time: 1:15.83 (-5.66)
50m: 32.32
100m: 1:10.17
(37.85)
2 Matilda Lonka 2003 Kouvolan Uimarit -.-- 474 1:12.47 +2.30
Entry time: 1:15.95 (-3.48)
50m: 34.14
100m: 1:12.47
(38.33)
3 Aino Tamminen 2005 Lappeenrannan Uimarit +0.53 460 1:13.19 +3.02
50m: 31.99
100m: 1:13.19
(41.20)
4 Iida Peltola 2005 Kouvolan Uimarit +0.57 416 1:15.66 +5.49
Entry time: 1:17.96 (-2.30)
50m: 35.76
100m: 1:15.66
(39.90)
5 Emilia Ruusu 2006 Haminan Uimaseura +0.61 396 1:16.93 +6.76
50m: 34.92
100m: 1:16.93
(42.01)
6 Ada Puranen 2006 Lappeenrannan Uimarit -.-- 394 1:17.07 +6.90
Entry time: 1:25.79 (-8.72)
50m: 34.96
100m: 1:17.07
(42.11)
7 Laura Kaksonen 2004 Voikkaan Viesti -.-- 384 1:17.73 +7.56
Entry time: 1:22.46 (-4.73)
50m: 35.54
100m: 1:17.73
(42.19)
8 Veera Westerlund 2006 Uimaseura Aquila +0.61 368 1:18.83 +8.66
Entry time: 1:18.58 (+0.25)
50m: 35.80
100m: 1:18.83
(43.03)
9 Erin Ovaska 2006 Lappeenrannan Uimarit -.-- 358 1:19.55 +9.38
Entry time: 1:21.09 (-1.54)
50m: 37.42
100m: 1:19.55
(42.13)
10 Anna Hietanen 2006 Uinti Imatra +0.66 358 1:19.57 +9.40
Entry time: 1:20.55 (-0.98)
50m: 36.16
100m: 1:19.57
(43.41)
11 Oona Söderlund 2007 Uimaseura Aquila +0.66 298 1:24.59 +14.42
Entry time: 1:33.15 (-8.56)
50m: 37.59
100m: 1:24.59
(47.00)
12 Polina Senkina 2007 Kouvolan Uimarit -.-- 274 1:26.98 +16.81
Entry time: 1:31.67 (-4.69)
50m: 41.29
100m: 1:26.98
(45.69)
13 Veera Haukka 2007 Uimaseura Aquila +0.29 266 1:27.83 +17.66
Entry time: 1:30.09 (-2.26)
50m: 40.93
100m: 1:27.83
(46.90)
14 Saaga Lehmus 2007 Lappeenrannan Uimarit +0.51 254 1:29.15 +18.98
Entry time: 1:27.29 (+1.86)
50m: 41.01
100m: 1:29.15
(48.14)
15 Kea Immonen 2007 Kouvolan Uimarit -.-- 250 1:29.68 +19.51
50m: 42.04
100m: 1:29.68
(47.64)
16 Nea Suvi-tuulia Nokkanen 2006 Kouvolan Uimarit +0.64 148 1:46.77 +36.60
50m: 51.82
100m: 1:46.77
(54.95)
- Helmi Viherkoski 2005 Kouvolan Uimarit +0.66 DSQ SW 7.6
Event official at: 11.10.2020 16:06:12
Event 17, 100m SKU T-10, 12, N 11-12 years - Final
NSM T 1:09.76
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Miina-Anniina Härkänen 2008 Lappeenrannan Uimarit -.-- 319 1:22.68
Entry time: 1:31.16 (-8.48)
50m: 37.29
100m: 1:22.68
(45.39)
2 Netta Korkalainen 2008 Kouvolan Uimarit +0.75 282 1:26.14 +3.46
Entry time: 1:28.06 (-1.92)
50m: 41.31
100m: 1:26.14
(44.83)
3 Minea Ruusu 2009 Haminan Uimaseura -.-- 273 1:27.09 +4.41
50m: 41.10
100m: 1:27.09
(45.99)
4 Aino Sarvilahti 2008 Lappeenrannan Uimarit -.-- 253 1:29.27 +6.59
50m: 41.50
100m: 1:29.27
(47.77)
5 Lotta Kylmälä 2009 Haminan Uimaseura -.-- 251 1:29.48 +6.80
50m: 42.10
100m: 1:29.48
(47.38)
6 Sara Uski 2009 Lappeenrannan Uimarit -.-- 248 1:29.83 +7.15
Entry time: 1:39.10 (-9.27)
50m: 42.06
100m: 1:29.83
(47.77)
7 Paulina Pessi 2008 Lappeenrannan Uimarit +0.41 246 1:30.07 +7.39
Entry time: 1:39.23 (-9.16)
50m: 42.98
100m: 1:30.07
(47.09)
8 Miisa Eerola 2008 Haminan Uimaseura -.-- 226 1:32.72 +10.04
50m: 43.66
100m: 1:32.72
(49.06)
9 Vilma Korkalainen 2009 Voikkaan Viesti -.-- 209 1:35.21 +12.53
Entry time: 1:44.13 (-8.92)
50m: 45.93
100m: 1:35.21
(49.28)
10 emma ahokas 2008 Kouvolan Uimarit -.-- 199 1:36.70 +14.02
50m: 45.43
100m: 1:36.70
(51.27)
11 Enni Sinkko 2009 Lappeenrannan Uimarit +0.71 187 1:38.78 +16.10
50m: 49.43
100m: 1:38.78
(49.35)
- Milma Korppas 2008 Lappeenrannan Uimarit -.-- DSQ SW 8.2
Event official at: 11.10.2020 16:06:12
Event 17, 100m SKU T-10, 12, N 10 and younger - Final
NSM T 1:09.76
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Matilda Oinonen 2010 Lappeenrannan Uimarit -.-- 164 1:43.11
50m: 47.67
100m: 1:43.11
(55.44)
2 Venla Tolvanen 2010 Haminan Uimaseura -.-- 160 1:44.02 +0.91
50m: 48.66
100m: 1:44.02
(55.36)
3 Ella Villanen 2010 Lappeenrannan Uimarit -.-- 148 1:46.75 +3.64
50m: 56.65
100m: 1:46.75
(50.10)
Event official at: 11.10.2020 16:06:12
2020-10-11 16:06:31 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Uimaseura Aquila

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner