2021-12-07   19:16:13
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Ajankello-uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Results
Ajankello uinnit
Place: Urheilupuiston uimahalli Organizer: Kouvolan uimarit
Pool: 25m Competition Date: loka 11, 2020 to loka 11, 2020
Event 7, 50m RU P-11, 13, M 14 and older - Final
Rollo P11 48.43 Aaro Paasio 2009 Lahden Uimaseura (FIN) 11.10.2020
IKU P14 32.60
IKU P15 32.60
IKU P16 32.60
NSM P 31.48 Lauri Tolvanen 2003 Haminan Uimaseura (FIN) 11.10.2020
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Ossi Kleimola 2001 Kouvolan Uimarit +0.25 31.14
Entry time: 29.84 (+1.30)
2 Lauri Tolvanen 2003 Haminan Uimaseura -.-- 31.48 +0.34 NSM P
Entry time: 31.41 (+0.07)
3 Santeri Salonen 2005 Heinolan Isku +0.33 33.71 +2.57
Entry time: 34.53 (-0.82)
4 Konsta Kukkonen 2006 Kouvolan Uimarit +0.61 35.46 +4.32
Entry time: 37.18 (-1.72)
5 Aleksi Kielenniva 2006 Kouvolan Uimarit +0.43 248 40.16 +9.02
Entry time: 43.14 (-2.98)
6 Toni Muurman 2005 Haminan Uimaseura +0.62 40.37 +9.23
Entry time: 38.54 (+1.83)
7 Jesper Dolk 2005 Nurmijärven Uinti +0.27 41.44 +10.30
Entry time: 38.95 (+2.49)
8 Eemeli Sipari 2006 Uimaseura Aquila +0.57 47.56 +16.42
Entry time: 49.06 (-1.50)
- Emil Gaft 2006 Lappeenrannan Uimarit -.-- DSQ SW 7.6
Event official at: 11.10.2020 13:25:36
Event 7, 50m RU P-11, 13, M 12-13 years - Final
Rollo P11 48.43 Aaro Paasio 2009 Lahden Uimaseura (FIN) 11.10.2020
IKU P14 32.60
IKU P15 32.60
IKU P16 32.60
NSM P 31.48 Lauri Tolvanen 2003 Haminan Uimaseura (FIN) 11.10.2020
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Leevi Immonen 2007 Lahden Uimaseura -.-- 246 40.29
Entry time: 42.47 (-2.18)
2 Artur Kavtaskin 2007 Uimaseura Aquila -.-- 223 41.59 +1.30
Entry time: 43.08 (-1.49)
3 Joel Mutikainen 2007 Lappeenrannan Uimarit -.-- 41.76 +1.47
Entry time: 47.67 (-5.91)
4 Elias Ukkonen 2007 Kouvolan Uimarit +0.66 209 42.50 +2.21
Entry time: 45.52 (-3.02)
5 Elias Luoma 2007 Lappeenrannan Uimarit +0.42 178 44.85 +4.56
6 Aleks Jermuss 2008 Kouvolan Uimarit -.-- 47.30 +7.01
Entry time: 47.18 (+0.12)
7 Jesse Aittola 2007 Kouvolan Uimarit +0.84 149 47.61 +7.32
8 Jonne Ekman 2008 Lappeenrannan Uimarit +0.41 49.00 +8.71
Entry time: 51.41 (-2.41)
9 Santtu Hiltunen 2008 Kouvolan Uimarit +0.70 136 49.08 +8.79
10 Miika Riihiaho 2007 Kouvolan Uimarit +0.34 126 50.35 +10.06
11 Saku Virtanen 2008 Kouvolan Uimarit +0.27 51.55 +11.26
Entry time: 54.71 (-3.16)
12 Joona Väätämöinen 2008 Lappeenrannan Uimarit -.-- 102 53.93 +13.64
Entry time: 59.65 (-5.72)
13 Sasu Valtonen 2008 Lappeenrannan Uimarit +0.68 91 56.06 +15.77
14 Juho Juurinen 2008 Lappeenrannan Uimarit -.-- 85 57.22 +16.93
Entry time: 57.70 (-0.48)
15 Samuel Rantanen 2008 Lappeenrannan Uimarit +0.78 55 1:06.14 +25.85
Event official at: 11.10.2020 13:25:36
Event 7, 50m RU P-11, 13, M 11 and younger - Final
Rollo P11 48.43 Aaro Paasio 2009 Lahden Uimaseura (FIN) 11.10.2020
IKU P14 32.60
IKU P15 32.60
IKU P16 32.60
NSM P 31.48 Lauri Tolvanen 2003 Haminan Uimaseura (FIN) 11.10.2020
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Aaro Paasio 2009 Lahden Uimaseura -.-- 48.43 Rollo P11
Entry time: 48.69 (-0.26)
2 Martin Kullberg 2009 Uinti Imatra -.-- 50.73 +2.30 Rollo P11
Entry time: 51.96 (-1.23)
3 Santeri Palvanen 2009 Lahden Uimaseura -.-- 52.23 +3.80
Entry time: 53.17 (-0.94)
4 Eino Koskinen 2010 Lahden Uimaseura -.-- 52.58 +4.15
Entry time: 53.43 (-0.85)
5 caro reponen 2009 Kouvolan Uimarit +0.69 109 52.72 +4.29
6 Elias Hänninen 2009 Kouvolan Uimarit -.-- 54.29 +5.86
Entry time: 56.10 (-1.81)
7 Aapo Teno 2010 Lahden Uimaseura -.-- 93 55.63 +7.20
Entry time: 56.34 (-0.71)
8 Denis Karvanen 2009 Lahden Uimaseura -.-- 57.32 +8.89
Entry time: 51.51 (+5.81)
9 Kliment Sergeev 2010 Lahden Uimaseura -.-- 57.35 +8.92
Entry time: 53.62 (+3.73)
10 Timi Tervo 2009 Lahden Uimaseura -.-- 70 1:01.16 +12.73
11 Juhani Tuomaala 2009 Lappeenrannan Uimarit -.-- 68 1:01.66 +13.23
12 Anton Huhtiniemi 2009 Lappeenrannan Uimarit -.-- 68 1:01.67 +13.24
- Veeti Ukkola 2010 Lappeenrannan Uimarit +0.12 DSQ SW 4.4
- Miika Kapulainen 2010 Lappeenrannan Uimarit -.-- DSQ SW 7.2
- Sergei Rebitva 2010 Lappeenrannan Uimarit -.-- DSQ SW 7.6
- Julius Länsivuori 2009 Lappeenrannan Uimarit -.-- DSQ SW 4.4
- Aleksandr Rostikov 2010 Lappeenrannan Uimarit -.-- DSQ SW 7.6
- Sampo Saaresti 2010 Lappeenrannan Uimarit -.-- DSQ SW 4.4
Event official at: 11.10.2020 13:25:36
2020-10-11 13:26:16 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Uimaseura Aquila

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner