Tulokset Sälsimmet 2020
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Njurundahallen |
Arrangör: |
Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 18 okt 2020 till den 18 okt 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 14, 100m Bröstsim Herrar 15-16 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Albin Östlund |
2004 |
Sundsvalls Simsällskap |
+0.78 |
|
1:16.37 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.00 |
(+0.37) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jason Walterstad |
2004 |
Sundsvalls Simsällskap |
+0.71 |
|
1:17.06 |
+0.69 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.06 |
(-5.00) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Hubert Konopka |
2005 |
Höga Kustens Simsällskap |
+0.73 |
|
1:19.04 |
+2.67 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.97 |
(-3.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Simon Ryd |
2005 |
Sundsvalls Simsällskap |
+0.75 |
|
1:22.58 |
+6.21 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:23.36 |
(-0.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Olle Wikholm |
2004 |
Sundsvalls Simsällskap |
+0.76 |
|
1:23.25 |
+6.88 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.40 |
(+2.85) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Reijk Rombouts |
2004 |
Härnösands Simsällskap |
+0.78 |
|
1:23.75 |
+7.38 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:23.06 |
(+0.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Erik Palm |
2005 |
Höga Kustens Simsällskap |
+0.68 |
|
1:29.03 |
+12.66 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:34.68 |
(-5.65) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Linus Almberg |
2005 |
Hudiksvalls Simsällskap |
+0.86 |
|
1:34.08 |
+17.71 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:39.45 |
(-5.37) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Sebastian Sundkvist |
2005 |
Höga Kustens Simsällskap |
+0.83 |
|
1:34.81 |
+18.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-10-18 12:12:01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 14, 100m Bröstsim Herrar 17 och äldre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jonathan Hiltonsson |
2000 |
Njurunda Simsällskap |
+0.65 |
|
1:05.96 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.95 |
(+2.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jonathan Nilsson |
2003 |
Sundsvalls Simsällskap |
+0.65 |
|
1:08.22 |
+2.26 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.39 |
(+0.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Albin Hedlund |
2003 |
Sundsvalls Simsällskap |
+0.68 |
|
1:14.21 |
+8.25 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.02 |
(-0.81) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Anton Hansson |
2003 |
Njurunda Simsällskap |
+0.81 |
|
1:19.99 |
+14.03 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.91 |
(+1.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-10-18 12:12:01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-18 12:12:51 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|
|
|