Tulokset Swimshop-uinnit 2020
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Ulpukka |
Organizer: |
RaisU |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 24, 2020 to loka 24, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 9, 50m PU T11, 13, N 11 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Matilda Karvonen |
2009 |
Raision Urheilijat |
|
|
35.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Kerttu Kiiski |
2009 |
Cetus Espoo |
|
|
35.90 |
+0.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Liinu Nevalainen |
2009 |
Cetus Espoo |
|
|
40.32 |
+4.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Susanna Ilina |
2010 |
Cetus Espoo |
|
|
41.29 |
+5.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Josefiina Kinos |
2009 |
Raision Urheilijat |
|
|
41.49 |
+5.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Skylar Graves |
2009 |
Tuusulan Uimaseura ry |
|
|
42.73 |
+7.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Iina Koivisto |
2010 |
Vesihelmen Uimaseura |
|
|
44.30 |
+8.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Johanna Juntunen |
2010 |
Cetus Espoo |
|
|
45.53 |
+10.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Emelia Jormanainen |
2010 |
Cetus Espoo |
|
|
49.02 |
+13.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Jade Vanhala |
2010 |
Cetus Espoo |
|
|
51.55 |
+16.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Lila Eskola |
2009 |
Cetus Espoo |
|
|
51.79 |
+16.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Keneli Marybel Maranik |
2010 |
Cetus Espoo |
|
|
53.81 |
+18.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Seera Jartti |
2010 |
Cetus Espoo |
|
|
59.18 |
+23.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Siiri Kinos |
2010 |
Raision Urheilijat |
|
|
1:03.34 |
+27.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Kaisli Ruha |
2010 |
Cetus Espoo |
|
|
DSQ |
|
|
8.2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 24.10.2020 11.14.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 9, 50m PU T11, 13, N 12-13 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Linnea Koski |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
32.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Miisa Järvinen |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
32.37 |
+0.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Anita Mäkinen |
2007 |
Nummelan Kisaajat |
|
|
32.83 |
+0.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Riinu Hotulainen |
2008 |
Cetus Espoo |
|
|
34.11 |
+1.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Roosa Junnila |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
35.08 |
+2.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Kiia Koivisto |
2007 |
Vesihelmen Uimaseura |
|
|
35.66 |
+3.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Saga Räikkönen |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
36.18 |
+4.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Anna Ryhänen |
2008 |
Cetus Espoo |
|
|
36.19 |
+4.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Saara Pakomäki |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
36.45 |
+4.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Ronja Pyrhönen |
2008 |
Cetus Espoo |
|
|
37.16 |
+5.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Emilia Leinonen |
2007 |
Uimaseura Kaarina |
|
|
38.95 |
+6.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Maija Salokorpi |
2007 |
Åbo Simklubb |
|
|
39.01 |
+6.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Rahma Ezzat |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
39.53 |
+7.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Iina Pihlaja |
2008 |
Raision Urheilijat |
|
|
40.41 |
+8.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Iiris Myllymäki |
2008 |
Cetus Espoo |
|
|
41.41 |
+9.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Rebekka Pihl |
2008 |
Porin Pyrintö |
|
|
41.80 |
+9.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Emilia Elizaveta Karulina |
2008 |
Cetus Espoo |
|
|
42.56 |
+10.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Veera Vilhelma Kiukkonen |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
43.75 |
+11.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Sofia Lausala |
2008 |
Cetus Espoo |
|
|
46.60 |
+14.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Yasemin Yilmaz |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
47.58 |
+15.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Aada Salovaara |
2007 |
Cetus Espoo |
|
|
47.77 |
+15.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lotta Martikainen |
2008 |
Cetus Espoo |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Minni Kovalainen |
2008 |
Cetus Espoo |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Emilia Tähkänen |
2007 |
Uinti-Vakka |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 24.10.2020 11.14.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 9, 50m PU T11, 13, N 14 and older - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ida Konkka |
2000 |
Åbo Simklubb |
|
|
27.91 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Nina Haltia |
1999 |
Vanders |
|
|
28.60 |
+0.69 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Vilja Grundström |
2003 |
Vanders |
|
|
28.78 |
+0.87 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sini Silvennoinen |
2002 |
Åbo Simklubb |
|
|
29.35 |
+1.44 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Jenny Ek |
1999 |
Åbo Simklubb |
|
|
29.63 |
+1.72 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Helmi Heinonen |
2002 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
29.84 |
+1.93 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Annika Toiviainen |
2002 |
Cetus Espoo |
|
|
30.00 |
+2.09 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Vilma Leppähaara |
2005 |
Nummelan Kisaajat |
|
|
30.04 |
+2.13 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Vilma Iisalo |
2001 |
Raision Urheilijat |
|
|
30.45 |
+2.54 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Dina Sadojevic Jelacik |
2004 |
Cetus Espoo |
|
|
30.45 |
+2.54 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Minka Halava |
2001 |
Åbo Simklubb |
|
|
30.84 |
+2.93 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Kerttu Taponen |
2005 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
31.04 |
+3.13 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Lotta Linnea Partanen |
2001 |
Nummelan Kisaajat |
|
|
31.08 |
+3.17 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Mirella Sauhula |
2006 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
31.10 |
+3.19 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Elsa Vira |
2006 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
31.17 |
+3.26 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Ida Nordquist |
2001 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
31.33 |
+3.42 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Aino Paju |
2003 |
Vanders |
|
|
31.58 |
+3.67 |
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Anni Hyttinen |
2004 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
32.82 |
+4.91 |
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Sara Elomäki |
2006 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
33.29 |
+5.38 |
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Ida Maliranta |
2004 |
Raision Urheilijat |
|
|
33.94 |
+6.03 |
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Elisa Liven |
2004 |
Raision Urheilijat |
|
|
34.55 |
+6.64 |
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Peppi Kolari |
2003 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
34.61 |
+6.70 |
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Cecilia Rönnlund |
2006 |
Åbo Simklubb |
|
|
34.82 |
+6.91 |
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Jenna Rautava |
2003 |
Vesihelmen Uimaseura |
|
|
35.40 |
+7.49 |
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Iida Herrala |
2004 |
Simmis Wanda ry |
|
|
35.56 |
+7.65 |
|
|
|
|
|
|
26 |
|
roosa Aho |
2003 |
Raision Urheilijat |
|
|
35.68 |
+7.77 |
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Nanna Kotkatvuori |
2006 |
Uimaseura Kaarina |
|
|
37.10 |
+9.19 |
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Roosa Lahti |
2004 |
Åbo Simklubb |
|
|
37.40 |
+9.49 |
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Susanna Ryynänen |
2006 |
Simmis Wanda ry |
|
|
37.50 |
+9.59 |
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Emilia Johanna Pakkanen |
2006 |
Åbo Simklubb |
|
|
37.61 |
+9.70 |
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Nella Hyvärinen |
2004 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
37.74 |
+9.83 |
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Saara Seppälä |
2005 |
Nummelan Kisaajat |
|
|
38.64 |
+10.73 |
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Tarrah Anne Bickford |
2005 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
39.23 |
+11.32 |
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Alina Vanhatalo |
2006 |
Uimaseura Kaarina |
|
|
40.10 |
+12.19 |
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Laura Kinnunen |
2002 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
40.23 |
+12.32 |
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Veera Helkkala |
2006 |
Raision Urheilijat |
|
|
42.46 |
+14.55 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Sanni Valtanen |
2004 |
Simmis Wanda ry |
|
|
DSQ |
|
|
4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Kira Viitanen |
2006 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
DSQ |
|
|
8.4 25m |
|
|
|
|
- |
|
Matilda Laitinen |
2004 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 24.10.2020 11.14.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-24 11.18.19 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Raision Urheilijat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|