2022-09-25   00:06:23
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Resultat för SS04 Aquarapid 2020

Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.

Resultat Gren 1 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 1 (Finaler) - Officiell 
 
  Tvling  Aquarapid SS04 Intern    Utskriftsdatum  17 oktober 2020   
  Tvlingsort  Sundbyberg    Utskriftstid  15:07   
  Arrangr  SS04         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  17 oktober 2020         
 
 
Gren 1, 400m Medley Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening    100m  200m  300m    Tid  Status 











 
Sofia Voigt  2003  Solna Sundbyberg SS 04    1:11.91  3:18.23  4:41.35    5:16.39   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  17 oktober 2020 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  15:07 
 
Resultat Gren 2 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 2 (Finaler) - Officiell 
 
  Tvling  Aquarapid SS04 Intern    Utskriftsdatum  17 oktober 2020   
  Tvlingsort  Sundbyberg    Utskriftstid  14:11   
  Arrangr  SS04         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  17 oktober 2020         
 
 
Gren 2, 400m Frisim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening    100m  200m  300m    Tid  Status 











 
Jakob Fridsell  2005  Solna Sundbyberg SS 04    1:11.35  2:33.00  3:54.36    5:09.32   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  17 oktober 2020 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  14:11 
 
Resultat Gren 3 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 3 (Finaler) - Officiell 
 
  Tvling  Aquarapid SS04 Intern    Utskriftsdatum  17 oktober 2020   
  Tvlingsort  Sundbyberg    Utskriftstid  14:15   
  Arrangr  SS04         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  17 oktober 2020         
 
 
Gren 3, 50m Fjrilsim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening            Tid  Status 











 
Emma Montelius  2005  Solna Sundbyberg SS 04            31.93   
Sigrid Svanberg  2004  Solna Sundbyberg SS 04            32.70   
Matilda Pettersson  2005  Solna Sundbyberg SS 04            36.61   
Felicia Wadell  2006  Solna Sundbyberg SS 04            37.33   
Ella Lynch  2007  Solna Sundbyberg SS 04            41.11   
Rebecca Hglind  1998  Solna Sundbyberg SS 04            DNS   
Lova Deilert  2006  Solna Sundbyberg SS 04            DSQ   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  17 oktober 2020 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  14:15 
 
Resultat Gren 4 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 4 (Finaler) - Officiell 
 
  Tvling  Aquarapid SS04 Intern    Utskriftsdatum  17 oktober 2020   
  Tvlingsort  Sundbyberg    Utskriftstid  14:17   
  Arrangr  SS04         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  17 oktober 2020         
 
 
Gren 4, 50m Fjrilsim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening            Tid  Status 











 
Kalle Voigt  2001  Solna Sundbyberg SS 04            27.40   
Stefan Doan  2007  Solna Sundbyberg SS 04            33.55   
Jonas Chiu  2007  Solna Sundbyberg SS 04            36.57   
Oscar Sagelius  2008  Solna Sundbyberg SS 04            43.24   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  17 oktober 2020 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  14:17 
 
Resultat Gren 5 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 5 (Finaler) - Officiell 
 
  Tvling  Aquarapid SS04 Intern    Utskriftsdatum  17 oktober 2020   
  Tvlingsort  Sundbyberg    Utskriftstid  14:18   
  Arrangr  SS04         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  17 oktober 2020         
 
 
Gren 5, 100m Fjrilsim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening    50m        Tid  Status 











 
Rebecca Hglind  1998  Solna Sundbyberg SS 04    33.22        1:10.31   
Cecilia Krans  2005  Solna Sundbyberg SS 04    32.73        1:12.23   
Julia Zwinkels  2004  Solna Sundbyberg SS 04    36.20        1:16.82   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  17 oktober 2020 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  14:18 
 
Resultat Gren 6 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 6 (Finaler) - Officiell 
 
  Tvling  Aquarapid SS04 Intern    Utskriftsdatum  17 oktober 2020   
  Tvlingsort  Sundbyberg    Utskriftstid  14:21   
  Arrangr  SS04         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  17 oktober 2020         
 
 
Gren 6, 100m Fjrilsim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening    50m        Tid  Status 











 
Leo Jakobsson  2002  Solna Sundbyberg SS 04    28.16        1:00.57   
Douglas Reuterskild  2002  Solna Sundbyberg SS 04    28.53        1:01.82   
Lukas Engstrm  2005  Solna Sundbyberg SS 04    32.07        1:08.33   
Neo Carlberg  2005  Solna Sundbyberg SS 04    35.18        1:20.10   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  17 oktober 2020 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  14:21 
 
Resultat Gren 7 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 7 (Finaler) - Officiell 
 
  Tvling  Aquarapid SS04 Intern    Utskriftsdatum  17 oktober 2020   
  Tvlingsort  Sundbyberg    Utskriftstid  14:23   
  Arrangr  SS04         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  17 oktober 2020         
 
 
Gren 7, 50m Ryggsim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening            Tid  Status 











 
Frida Wilmo Johansson  2004  Solna Sundbyberg SS 04            38.11   
Anna Gomez  2007  Solna Sundbyberg SS 04            40.52   
Elise Blomstrm  2006  Solna Sundbyberg SS 04            40.90   
Julia Kll  2008  Solna Sundbyberg SS 04            43.03   
Elina Darvish  2005  Solna Sundbyberg SS 04            DSQ   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  17 oktober 2020 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  14:23 
 
Resultat Gren 8 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 8 (Finaler) - Officiell 
 
  Tvling  Aquarapid SS04 Intern    Utskriftsdatum  17 oktober 2020   
  Tvlingsort  Sundbyberg    Utskriftstid  14:23   
  Arrangr  SS04         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  17 oktober 2020         
 
 
Gren 8, 50m Ryggsim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening            Tid  Status 











 
Alexander Kllstrm  2006  Solna Sundbyberg SS 04            35.62   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  17 oktober 2020 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  14:23 
 
Resultat Gren 9 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 9 (Finaler) - Officiell 
 
  Tvling  Aquarapid SS04 Intern    Utskriftsdatum  17 oktober 2020   
  Tvlingsort  Sundbyberg    Utskriftstid  14:30   
  Arrangr  SS04         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  17 oktober 2020         
 
 
Gren 9, 100m Ryggsim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening    50m        Tid  Status 











 
Elvira Montes  2004  Solna Sundbyberg SS 04    33.82        1:10.01   
Emma Montelius  2005  Solna Sundbyberg SS 04    35.16        1:13.23   
Thea Bergstrm  2007  Solna Sundbyberg SS 04    35.71        1:13.51   
Cecilia Krans  2005  Solna Sundbyberg SS 04    35.90        1:14.60   
Cornelia Utgren  2007  Solna Sundbyberg SS 04    37.37        1:17.87   
Agnes Svensson  2004  Solna Sundbyberg SS 04    42.61        1:28.75   
Marta Fridman  2009  Solna Sundbyberg SS 04            DSQ   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  17 oktober 2020 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  14:30 
 
Resultat Gren 10 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 10 (Finaler) - Officiell 
 
  Tvling  Aquarapid SS04 Intern    Utskriftsdatum  17 oktober 2020   
  Tvlingsort  Sundbyberg    Utskriftstid  14:36   
  Arrangr  SS04         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  17 oktober 2020         
 
 
Gren 10, 100m Ryggsim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening    50m        Tid  Status 











 
Malkolm Nmm  2005  Solna Sundbyberg SS 04    34.27        1:11.31   
Alvin Johansson  2005  Solna Sundbyberg SS 04    35.12        1:12.01   
Leo Nreskog  2006  Solna Sundbyberg SS 04    40.42        1:24.44   
Alvin Engstrm  2007  Solna Sundbyberg SS 04    44.06        1:31.31   
Oscar Sagelius  2008  Solna Sundbyberg SS 04    1:32.59        1:32.59   
Oskar Fridsell  2003  Solna Sundbyberg SS 04            DNS   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  17 oktober 2020 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  14:36 
 
Resultat Gren 11 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 11 (Finaler) - Officiell 
 
  Tvling  Aquarapid SS04 Intern    Utskriftsdatum  17 oktober 2020   
  Tvlingsort  Sundbyberg    Utskriftstid  14:39   
  Arrangr  SS04         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  17 oktober 2020         
 
 
Gren 11, 50m Brstsim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening            Tid  Status 











 
Rebecca Hglind  1998  Solna Sundbyberg SS 04            37.32   
Linn Lynch  2005  Solna Sundbyberg SS 04            39.00   
Danielle Youssef  2006  Solna Sundbyberg SS 04            40.47   
Isidora Mitrovic  2005  Solna Sundbyberg SS 04            43.03   
Frida Wilmo Johansson  2004  Solna Sundbyberg SS 04            43.26   
Elise Blomstrm  2006  Solna Sundbyberg SS 04            44.53   
Sophia Eriksson  2008  Solna Sundbyberg SS 04            52.22   
Saga Oja  2008  Solna Sundbyberg SS 04            52.77   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  17 oktober 2020 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  14:39 
 
Resultat Gren 12 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 12 (Finaler) - Officiell 
 
  Tvling  Aquarapid SS04 Intern    Utskriftsdatum  17 oktober 2020   
  Tvlingsort  Sundbyberg    Utskriftstid  14:46   
  Arrangr  SS04         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  17 oktober 2020         
 
 
Gren 12, 50m Brstsim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening            Tid  Status 











 
Oskar Fridsell  2003  Solna Sundbyberg SS 04            32.70   
Stefan Doan  2007  Solna Sundbyberg SS 04            37.00   
Thorri Thorisson  2007  Solna Sundbyberg SS 04            44.83   
Adrian Calvo  2007  Solna Sundbyberg SS 04            DSQ   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  17 oktober 2020 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  14:46 
 
Resultat Gren 13 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 13 (Finaler) - Officiell 
 
  Tvling  Aquarapid SS04 Intern    Utskriftsdatum  17 oktober 2020   
  Tvlingsort  Sundbyberg    Utskriftstid  14:47   
  Arrangr  SS04         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  17 oktober 2020         
 
 
Gren 13, 100m Brstsim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening    50m        Tid  Status 











 
Leah Ishaq  2006  Solna Sundbyberg SS 04    36.21        1:17.75   
Alexandra Silverryd  2005  Solna Sundbyberg SS 04    44.94        1:35.05   
Ella Lynch  2007  Solna Sundbyberg SS 04    44.81        1:40.60   
Olivia Nietzsche  2006  Solna Sundbyberg SS 04    1:43.15        1:43.15   
Marta Fridman  2009  Solna Sundbyberg SS 04            DSQ   
Sofia Bckstrm  2004  Solna Sundbyberg SS 04            DSQ   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  17 oktober 2020 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  14:47 
 
Resultat Gren 14 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 14 (Finaler) - Officiell 
 
  Tvling  Aquarapid SS04 Intern    Utskriftsdatum  17 oktober 2020   
  Tvlingsort  Sundbyberg    Utskriftstid  14:47   
  Arrangr  SS04         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  17 oktober 2020         
 
 
Gren 14, 100m Brstsim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening    50m        Tid  Status 











 
Leonardo Montes  2002  Solna Sundbyberg SS 04    32.79        1:09.79   
Gustav Aglert  2004  Solna Sundbyberg SS 04    36.54        1:20.35   
Neo Carlberg  2005  Solna Sundbyberg SS 04    40.52        1:27.48   
Mns Berggren Kvarvg  2007  Solna Sundbyberg SS 04    45.22        1:37.81   
Oscar Shatkus  2007  Solna Sundbyberg SS 04    1:42.23        1:42.23   
Alvin Engstrm  2007  Solna Sundbyberg SS 04    47.41        1:43.35   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  17 oktober 2020 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  14:47 
 
Resultat Gren 15 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 15 (Finaler) - Officiell 
 
  Tvling  Aquarapid SS04 Intern    Utskriftsdatum  17 oktober 2020   
  Tvlingsort  Sundbyberg    Utskriftstid  14:51   
  Arrangr  SS04         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  17 oktober 2020         
 
 
Gren 15, 50m Frisim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening            Tid  Status 











 
Therese Baltzarsson  2001  Solna Sundbyberg SS 04            27.95   
Frida Wilmo Johansson  2004  Solna Sundbyberg SS 04            32.30   
Elina Darvish  2005  Solna Sundbyberg SS 04            32.38   
Matilda Pettersson  2005  Solna Sundbyberg SS 04            32.91   
Danielle Youssef  2006  Solna Sundbyberg SS 04            33.63   
Lova Deilert  2006  Solna Sundbyberg SS 04            33.85   
Julia Kll  2008  Solna Sundbyberg SS 04            41.75   
Saga Oja  2008  Solna Sundbyberg SS 04            47.04   
Sophia Eriksson  2008  Solna Sundbyberg SS 04            48.87   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  17 oktober 2020 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  14:51 
 
Resultat Gren 16 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 16 (Finaler) - Officiell 
 
  Tvling  Aquarapid SS04 Intern    Utskriftsdatum  17 oktober 2020   
  Tvlingsort  Sundbyberg    Utskriftstid  14:54   
  Arrangr  SS04         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  17 oktober 2020         
 
 
Gren 16, 50m Frisim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening            Tid  Status 











 
Nicholas Benyammine  2006  Solna Sundbyberg SS 04            28.14   
Jonas Chiu  2007  Solna Sundbyberg SS 04            32.32   
Thorri Thorisson  2007  Solna Sundbyberg SS 04            33.31   
Adrian Calvo  2007  Solna Sundbyberg SS 04            33.91   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  17 oktober 2020 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  14:54 
 
Resultat Gren 17 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 17 (Finaler) - Officiell 
 
  Tvling  Aquarapid SS04 Intern    Utskriftsdatum  17 oktober 2020   
  Tvlingsort  Sundbyberg    Utskriftstid  14:57   
  Arrangr  SS04         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  17 oktober 2020         
 
 
Gren 17, 100m Frisim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening    50m        Tid  Status 











 
Alice Velden  2005  Solna Sundbyberg SS 04    27.89        59.15   
Thea Bergstrm  2007  Solna Sundbyberg SS 04    29.98        1:02.77   
Naomi Sterling  2002  Solna Sundbyberg SS 04    31.46        1:06.77   
Linn Bergman  2005  Solna Sundbyberg SS 04    33.89        1:10.59   
Adla Darvish  2003  Solna Sundbyberg SS 04    34.38        1:14.17   
Anna Gomez  2007  Solna Sundbyberg SS 04    1:17.16        1:17.16   
Agnes Svensson  2004  Solna Sundbyberg SS 04    37.05        1:17.29   
Isidora Mitrovic  2005  Solna Sundbyberg SS 04    38.21        1:18.37   
Felicia Wadell  2006  Solna Sundbyberg SS 04            DSQ   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  17 oktober 2020 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  14:57 
 
Resultat Gren 18 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 18 (Finaler) - Officiell 
 
  Tvling  Aquarapid SS04 Intern    Utskriftsdatum  17 oktober 2020   
  Tvlingsort  Sundbyberg    Utskriftstid  14:59   
  Arrangr  SS04         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  17 oktober 2020         
 
 
Gren 18, 100m Frisim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening    50m        Tid  Status 











 
Alvin Johansson  2005  Solna Sundbyberg SS 04    29.07        1:00.21   
Gustav Aglert  2004  Solna Sundbyberg SS 04    29.17        1:01.57   
Lukas Engstrm  2005  Solna Sundbyberg SS 04    30.12        1:02.95   
Leo Nreskog  2006  Solna Sundbyberg SS 04    33.41        1:09.76   
Oscar Shatkus  2007  Solna Sundbyberg SS 04    39.12        1:21.32   
Mns Berggren Kvarvg  2007  Solna Sundbyberg SS 04    1:24.38        1:24.38   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  17 oktober 2020 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  14:59 
 
Resultat Gren 19 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 19 (Finaler) - Officiell 
 
  Tvling  Aquarapid SS04 Intern    Utskriftsdatum  17 oktober 2020   
  Tvlingsort  Sundbyberg    Utskriftstid  15:03   
  Arrangr  SS04         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  17 oktober 2020         
 
 
Gren 19, 200m Frisim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening    50m  100m  150m    Tid  Status 











 
Emilia Lingman  2006  Solna Sundbyberg SS 04    33.40  1:11.54  1:51.30    2:28.54   
Sofia Bckstrm  2004  Solna Sundbyberg SS 04    36.76  1:17.54  1:59.60    2:41.13   
Stella Gammel  2006  Solna Sundbyberg SS 04    37.79  1:19.51  2:04.56    2:49.18   
Olivia Nietzsche  2006  Solna Sundbyberg SS 04    37.81  1:24.48  2:11.14    2:57.40   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  17 oktober 2020 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  15:03 
 
Resultat Gren 20 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 20 (Finaler) - Officiell 
 
  Tvling  Aquarapid SS04 Intern    Utskriftsdatum  17 oktober 2020   
  Tvlingsort  Sundbyberg    Utskriftstid  15:07   
  Arrangr  SS04         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  17 oktober 2020         
 
 
Gren 20, 200m Frisim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening    50m  100m  150m    Tid  Status 











 
Kalle Voigt  2001  Solna Sundbyberg SS 04    27.61  57.69  1:28.35    1:59.34   
Leo Jakobsson  2002  Solna Sundbyberg SS 04    28.54  1:00.08  1:34.54    2:10.03   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  17 oktober 2020 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  15:07 
 
Resultat Gren 21 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 21 (Finaler) - Officiell 
 
  Tvling  Aquarapid SS04 Intern    Utskriftsdatum  17 oktober 2020   
  Tvlingsort  Sundbyberg    Utskriftstid  15:47   
  Arrangr  SS04         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  17 oktober 2020         
 
 
Gren 21, 50m Fjrilsim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening            Tid  Status 











 
Alice Jeansson  2008  Solna Sundbyberg SS 04            34.64   
Bianca Utgren  2008  Solna Sundbyberg SS 04            36.40   
Wilma Danielsson  2006  Solna Sundbyberg SS 04            37.63   
Louise Axland  2007  Solna Sundbyberg SS 04            40.39   
Signe Backlund  2009  Solna Sundbyberg SS 04            45.14   
Amira Ein-Shouka  2009  Solna Sundbyberg SS 04            46.07   
Isabelle Kashani  2009  Solna Sundbyberg SS 04            DNS   
Asta Revster  2007  Solna Sundbyberg SS 04            DSQ   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  17 oktober 2020 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  15:47 
 
Resultat Gren 22 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 22 (Finaler) - Officiell 
 
  Tvling  Aquarapid SS04 Intern    Utskriftsdatum  17 oktober 2020   
  Tvlingsort  Sundbyberg    Utskriftstid  15:51   
  Arrangr  SS04         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  17 oktober 2020         
 
 
Gren 22, 50m Fjrilsim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening            Tid  Status 











 
Elwe Montelius  2008  Solna Sundbyberg SS 04            36.91   
Viggo Johansson  2008  Solna Sundbyberg SS 04            37.84   
Isak Sjblom  2008  Solna Sundbyberg SS 04            42.26   
Joakim Sandstrm  2008  Solna Sundbyberg SS 04            46.25   
Lucas Tang  2008  Solna Sundbyberg SS 04            DNS   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  17 oktober 2020 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  15:51 
 
Resultat Gren 25 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 25 (Finaler) - Officiell 
 
  Tvling  Aquarapid SS04 Intern    Utskriftsdatum  17 oktober 2020   
  Tvlingsort  Sundbyberg    Utskriftstid  15:59   
  Arrangr  SS04         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  17 oktober 2020         
 
 
Gren 25, 50m Ryggsim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening            Tid  Status 











 
Ida Anderberg  2008  Solna Sundbyberg SS 04            46.83   
Tilda Gtesson-Cherman  2009  Solna Sundbyberg SS 04            48.11   
Signe Selmered  2009  Solna Sundbyberg SS 04            48.40   
Tuva Wallner  2010  Solna Sundbyberg SS 04            49.06   
Hedda Revster  2009  Solna Sundbyberg SS 04            49.23   
Iris Bonamy  2009  Solna Sundbyberg SS 04            49.45   
Cecilia Jalde  2009  Solna Sundbyberg SS 04            49.74   
Maya Mossfeldt  2008  Solna Sundbyberg SS 04            49.77   
Hanna Sundstrm  2009  Solna Sundbyberg SS 04            52.31   
10  Julia Figuera  2010  Solna Sundbyberg SS 04            53.11   
11  Sirisha Daita  2009  Solna Sundbyberg SS 04            53.72   
12  Lova Saari  2009  Solna Sundbyberg SS 04            54.00   
13  Irma Widehag  2008  Solna Sundbyberg SS 04            54.96   
14  Ebba Frnqvist  2011  Solna Sundbyberg SS 04            1:00.96   
15  Penny Ryan  2010  Solna Sundbyberg SS 04            1:01.05   
Elleny Negash Gebremicael  2009  Solna Sundbyberg SS 04            DNS   
Liyonie Withana  2010  Solna Sundbyberg SS 04            DSQ   
Natalie Boding  2010  Solna Sundbyberg SS 04            DSQ   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  17 oktober 2020 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  15:59 
 
Resultat Gren 26 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 26 (Finaler) - Officiell 
 
  Tvling  Aquarapid SS04 Intern    Utskriftsdatum  17 oktober 2020   
  Tvlingsort  Sundbyberg    Utskriftstid  16:01   
  Arrangr  SS04         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  17 oktober 2020         
 
 
Gren 26, 50m Ryggsim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening            Tid  Status 











 
Melker Larsson  2008  Solna Sundbyberg SS 04            40.53   
Emil Laneblad  2009  Solna Sundbyberg SS 04            49.60   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  17 oktober 2020 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  16:01 
 
Resultat Gren 27 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 27 (Finaler) - Officiell 
 
  Tvling  Aquarapid SS04 Intern    Utskriftsdatum  17 oktober 2020   
  Tvlingsort  Sundbyberg    Utskriftstid  16:04   
  Arrangr  SS04         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  17 oktober 2020         
 
 
Gren 27, 100m Ryggsim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening    50m        Tid  Status 











 
Martha Hammes  2008  Solna Sundbyberg SS 04    42.70        1:26.12   
Alice Jeansson  2008  Solna Sundbyberg SS 04    42.71        1:28.24   
Ester Nilsson  2009  Solna Sundbyberg SS 04            DSQ   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  17 oktober 2020 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  16:04 
 
Resultat Gren 28 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 28 (Finaler) - Officiell 
 
  Tvling  Aquarapid SS04 Intern    Utskriftsdatum  17 oktober 2020   
  Tvlingsort  Sundbyberg    Utskriftstid  16:08   
  Arrangr  SS04         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  17 oktober 2020         
 
 
Gren 28, 100m Ryggsim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening    50m        Tid  Status 











 
Gustaf Ohlin  2007  Solna Sundbyberg SS 04            DSQ   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  17 oktober 2020 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  16:08 
 
Resultat Gren 29 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 29 (Finaler) - Officiell 
 
  Tvling  Aquarapid SS04 Intern    Utskriftsdatum  17 oktober 2020   
  Tvlingsort  Sundbyberg    Utskriftstid  16:21   
  Arrangr  SS04         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  17 oktober 2020         
 
 
Gren 29, 50m Brstsim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening            Tid  Status 











 
Lova Hjort  2007  Solna Sundbyberg SS 04            44.76   
Louise Axland  2007  Solna Sundbyberg SS 04            46.09   
Emilia Blomstrm  2008  Solna Sundbyberg SS 04            47.74   
Sally Englund Pixton  2009  Solna Sundbyberg SS 04            51.06   
Cecilia Jalde  2009  Solna Sundbyberg SS 04            51.44   
Hedda Revster  2009  Solna Sundbyberg SS 04            53.22   
Tilda Gtesson-Cherman  2009  Solna Sundbyberg SS 04            55.21   
Signe Selmered  2009  Solna Sundbyberg SS 04            55.40   
Hanna Sundstrm  2009  Solna Sundbyberg SS 04            57.54   
10  Ebba Frnqvist  2011  Solna Sundbyberg SS 04            57.97   
11  Lova Saari  2009  Solna Sundbyberg SS 04            58.42   
12  Tuva Wallner  2010  Solna Sundbyberg SS 04            58.44   
13  Penny Ryan  2010  Solna Sundbyberg SS 04            1:00.57   
14  Julia Figuera  2010  Solna Sundbyberg SS 04            1:01.86   
Elleny Negash Gebremicael  2009  Solna Sundbyberg SS 04            DNS   
Irma Widehag  2008  Solna Sundbyberg SS 04            DSQ   
Liyonie Withana  2010  Solna Sundbyberg SS 04            DSQ   
Natalie Boding  2010  Solna Sundbyberg SS 04            DSQ   
Nova Mittermaier  2010  Solna Sundbyberg SS 04            DSQ   
Petra Hammes  2011  Solna Sundbyberg SS 04            DSQ   
Sirisha Daita  2009  Solna Sundbyberg SS 04            DSQ   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  17 oktober 2020 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  16:21 
 
Resultat Gren 30 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 30 (Finaler) - Officiell 
 
  Tvling  Aquarapid SS04 Intern    Utskriftsdatum  17 oktober 2020   
  Tvlingsort  Sundbyberg    Utskriftstid  16:26   
  Arrangr  SS04         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  17 oktober 2020         
 
 
Gren 30, 50m Brstsim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening            Tid  Status 











 
Isak Sjblom  2008  Solna Sundbyberg SS 04            44.67   
Hugo Bentzer  2009  Solna Sundbyberg SS 04            46.71   
Gustaf Ohlin  2007  Solna Sundbyberg SS 04            48.79   
Joel Khn  2010  Solna Sundbyberg SS 04            51.09   
Cyle Sjdin  2010  Solna Sundbyberg SS 04            54.32   
Emil Laneblad  2009  Solna Sundbyberg SS 04            54.46   
Melker Larsson  2008  Solna Sundbyberg SS 04            DSQ   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  17 oktober 2020 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  16:26 
 
Resultat Gren 31 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 31 (Finaler) - Officiell 
 
  Tvling  Aquarapid SS04 Intern    Utskriftsdatum  17 oktober 2020   
  Tvlingsort  Sundbyberg    Utskriftstid  16:31   
  Arrangr  SS04         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  17 oktober 2020         
 
 
Gren 31, 100m Brstsim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening    50m        Tid  Status 











 
Asta Revster  2007  Solna Sundbyberg SS 04    42.07        1:28.34   
Wilma Danielsson  2006  Solna Sundbyberg SS 04    41.80        1:29.41   
Signe Backlund  2009  Solna Sundbyberg SS 04    45.77        1:39.52   
Martha Hammes  2008  Solna Sundbyberg SS 04    47.06        1:40.33   
Amira Ein-Shouka  2009  Solna Sundbyberg SS 04    51.97        1:49.69   
Ida Anderberg  2008  Solna Sundbyberg SS 04    51.44        1:49.82   
Maya Mossfeldt  2008  Solna Sundbyberg SS 04    54.80        1:53.87   
Lisa Alzn  2009  Solna Sundbyberg SS 04    52.75        1:54.31   
Daria Silinski  2009  Solna Sundbyberg SS 04            DSQ   
Iris Bonamy  2009  Solna Sundbyberg SS 04            DSQ   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  17 oktober 2020 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  16:31 
 
Resultat Gren 32 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 32 (Finaler) - Officiell 
 
  Tvling  Aquarapid SS04 Intern    Utskriftsdatum  17 oktober 2020   
  Tvlingsort  Sundbyberg    Utskriftstid  16:32   
  Arrangr  SS04         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  17 oktober 2020         
 
 
Gren 32, 100m Brstsim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening    50m        Tid  Status 











 
Yngve Jrgenstedt  2009  Solna Sundbyberg SS 04    48.14        1:45.25   
Isak Kck  2008  Solna Sundbyberg SS 04    51.15        1:47.42   
Lucas Tang  2008  Solna Sundbyberg SS 04            DNS   
Valter Kinander  2010  Solna Sundbyberg SS 04            DSQ   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  17 oktober 2020 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  16:32 
 
Resultat Gren 33 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 33 (Finaler) - Officiell 
 
  Tvling  Aquarapid SS04 Intern    Utskriftsdatum  17 oktober 2020   
  Tvlingsort  Sundbyberg    Utskriftstid  16:42   
  Arrangr  SS04         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  17 oktober 2020         
 
 
Gren 33, 50m Frisim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening            Tid  Status 











 
Signe Backlund  2009  Solna Sundbyberg SS 04            37.66   
Ida Anderberg  2008  Solna Sundbyberg SS 04            42.16   
Hedda Revster  2009  Solna Sundbyberg SS 04            43.12   
Lisa Alzn  2009  Solna Sundbyberg SS 04            43.57   
Lova Saari  2009  Solna Sundbyberg SS 04            44.03   
Signe Selmered  2009  Solna Sundbyberg SS 04            44.24   
Tuva Wallner  2010  Solna Sundbyberg SS 04            44.84   
Tilda Gtesson-Cherman  2009  Solna Sundbyberg SS 04            46.22   
Cecilia Jalde  2009  Solna Sundbyberg SS 04            46.52   
10  Maya Mossfeldt  2008  Solna Sundbyberg SS 04            46.58   
11  Sally Englund Pixton  2009  Solna Sundbyberg SS 04            46.91   
12  Nova Mittermaier  2010  Solna Sundbyberg SS 04            47.64   
13  Hanna Sundstrm  2009  Solna Sundbyberg SS 04            48.32   
14  Petra Hammes  2011  Solna Sundbyberg SS 04            48.46   
15  Julia Figuera  2010  Solna Sundbyberg SS 04            48.90   
16  Liyonie Withana  2010  Solna Sundbyberg SS 04            49.14   
17  Natalie Boding  2010  Solna Sundbyberg SS 04            49.74   
18  Sirisha Daita  2009  Solna Sundbyberg SS 04            50.58   
19  Ebba Frnqvist  2011  Solna Sundbyberg SS 04            52.43   
20  Irma Widehag  2008  Solna Sundbyberg SS 04            52.56   
21  Penny Ryan  2010  Solna Sundbyberg SS 04            56.42   
Elleny Negash Gebremicael  2009  Solna Sundbyberg SS 04            DNS   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  17 oktober 2020 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  16:42 
 
Resultat Gren 34 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 34 (Finaler) - Officiell 
 
  Tvling  Aquarapid SS04 Intern    Utskriftsdatum  17 oktober 2020   
  Tvlingsort  Sundbyberg    Utskriftstid  16:44   
  Arrangr  SS04         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  17 oktober 2020         
 
 
Gren 34, 50m Frisim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening            Tid  Status 











 
Elwe Montelius  2008  Solna Sundbyberg SS 04            30.56   
Hugo Bentzer  2009  Solna Sundbyberg SS 04            35.98   
Yngve Jrgenstedt  2009  Solna Sundbyberg SS 04            40.22   
Isak Kck  2008  Solna Sundbyberg SS 04            40.97   
Joel Khn  2010  Solna Sundbyberg SS 04            41.51   
Lucas Tang  2008  Solna Sundbyberg SS 04            DNS   
Cyle Sjdin  2010  Solna Sundbyberg SS 04            DSQ   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  17 oktober 2020 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  16:44 
 
Resultat Gren 35 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 35 (Finaler) - Officiell 
 
  Tvling  Aquarapid SS04 Intern    Utskriftsdatum  17 oktober 2020   
  Tvlingsort  Sundbyberg    Utskriftstid  16:57   
  Arrangr  SS04         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  17 oktober 2020         
 
 
Gren 35, 100m Frisim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening    50m        Tid  Status 











 
Alice Jeansson  2008  Solna Sundbyberg SS 04    35.15        1:14.05   
Bianca Utgren  2008  Solna Sundbyberg SS 04            1:19.71   
Louise Axland  2007  Solna Sundbyberg SS 04            1:21.85   
Martha Hammes  2008  Solna Sundbyberg SS 04    38.93        1:22.36   
Emilia Blomstrm  2008  Solna Sundbyberg SS 04            1:26.14   
Daria Silinski  2009  Solna Sundbyberg SS 04    40.73        1:27.47   
Ester Nilsson  2009  Solna Sundbyberg SS 04    42.74        1:28.91   
Iris Bonamy  2009  Solna Sundbyberg SS 04            1:39.60   
Amira Ein-Shouka  2009  Solna Sundbyberg SS 04            1:40.57   
Isabelle Kashani  2009  Solna Sundbyberg SS 04            DNS   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  17 oktober 2020 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  16:57 
 
Resultat Gren 36 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 36 (Finaler) - Officiell 
 
  Tvling  Aquarapid SS04 Intern    Utskriftsdatum  17 oktober 2020   
  Tvlingsort  Sundbyberg    Utskriftstid  16:58   
  Arrangr  SS04         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  17 oktober 2020         
 
 
Gren 36, 100m Frisim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening    50m        Tid  Status 











 
Viggo Johansson  2008  Solna Sundbyberg SS 04    32.82        1:11.05   
Melker Larsson  2008  Solna Sundbyberg SS 04    36.82        1:18.10   
Joakim Sandstrm  2008  Solna Sundbyberg SS 04    38.72        1:24.92   
Valter Kinander  2010  Solna Sundbyberg SS 04    42.75        1:30.68   
Gustaf Ohlin  2007  Solna Sundbyberg SS 04    43.63        1:36.71   
Emil Laneblad  2009  Solna Sundbyberg SS 04    45.63        1:44.85   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  17 oktober 2020 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  16:58 
 
Resultat Gren 39 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 39 (Finaler) - Officiell 
 
  Tvling  Aquarapid SS04 Intern    Utskriftsdatum  17 oktober 2020   
  Tvlingsort  Sundbyberg    Utskriftstid  16:59   
  Arrangr  SS04         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  17 oktober 2020         
 
 
Gren 39, 100m Medley Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening    50m        Tid  Status 











 
Wilma Danielsson  2006  Solna Sundbyberg SS 04    41.41        1:24.27   
Bianca Utgren  2008  Solna Sundbyberg SS 04    41.81        1:28.31   
Lova Hjort  2007  Solna Sundbyberg SS 04    42.00        1:28.33   
Emilia Blomstrm  2008  Solna Sundbyberg SS 04    51.50        1:42.92   
Isabelle Kashani  2009  Solna Sundbyberg SS 04            DNS   
Asta Revster  2007  Solna Sundbyberg SS 04            DSQ   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  17 oktober 2020 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  16:59 
 
Resultat Gren 40 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 40 (Finaler) - Officiell 
 
  Tvling  Aquarapid SS04 Intern    Utskriftsdatum  17 oktober 2020   
  Tvlingsort  Sundbyberg    Utskriftstid  17:01   
  Arrangr  SS04         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  17 oktober 2020         
 
 
Gren 40, 100m Medley Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening    50m        Tid  Status 











 
Elwe Montelius  2008  Solna Sundbyberg SS 04    40.26        1:22.41   
Hugo Bentzer  2009  Solna Sundbyberg SS 04    42.26        1:31.09   
Isak Sjblom  2008  Solna Sundbyberg SS 04    47.36        1:39.99   
Joakim Sandstrm  2008  Solna Sundbyberg SS 04    47.87        1:42.44   
Isak Kck  2008  Solna Sundbyberg SS 04    57.06        1:48.70   
Viggo Johansson  2008  Solna Sundbyberg SS 04            DSQ   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  17 oktober 2020 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  17:01 
 
Resultat Gren 41 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 41 (Finaler) - Officiell 
 
  Tvling  Aquarapid SS04 Intern    Utskriftsdatum  17 oktober 2020   
  Tvlingsort  Sundbyberg    Utskriftstid  18:22   
  Arrangr  SS04         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  17 oktober 2020         
 
 
Gren 41, 200m Medley Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening    50m  100m  150m    Tid  Status 











 
Emma Montelius  2005  Solna Sundbyberg SS 04            2:38.05   
Cornelia Utgren  2007  Solna Sundbyberg SS 04            2:48.16   
Felicia Rydsheim  2005  Solna Sundbyberg SS 04            2:55.93   
Felicia Wadell  2006  Solna Sundbyberg SS 04            3:18.45   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  17 oktober 2020 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  18:22 
 
Resultat Gren 42 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 42 (Finaler) - Officiell 
 
  Tvling  Aquarapid SS04 Intern    Utskriftsdatum  17 oktober 2020   
  Tvlingsort  Sundbyberg    Utskriftstid  18:22   
  Arrangr  SS04         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  17 oktober 2020         
 
 
Gren 42, 200m Medley Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening    50m  100m  150m    Tid  Status 











 
Alvin Johansson  2005  Solna Sundbyberg SS 04            2:31.39   
Jonas Chiu  2007  Solna Sundbyberg SS 04            3:08.15   
Oscar Shatkus  2007  Solna Sundbyberg SS 04            3:23.02   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  17 oktober 2020 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  18:22 
 
Resultat Gren 43 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 43 (Finaler) - Officiell 
 
  Tvling  Aquarapid SS04 Intern    Utskriftsdatum  17 oktober 2020   
  Tvlingsort  Sundbyberg    Utskriftstid  18:22   
  Arrangr  SS04         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  17 oktober 2020         
 
 
Gren 43, 50m Fjrilsim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening            Tid  Status 











 
Alice Velden  2005  Solna Sundbyberg SS 04            28.54   
Thea Bergstrm  2007  Solna Sundbyberg SS 04            31.13   
Rebecca Hglind  1998  Solna Sundbyberg SS 04            31.90   
Julia Zwinkels  2004  Solna Sundbyberg SS 04            32.72   
Naomi Sterling  2002  Solna Sundbyberg SS 04            33.43   
Marta Fridman  2009  Solna Sundbyberg SS 04            46.29   
Olivia Nietzsche  2006  Solna Sundbyberg SS 04            46.75   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  17 oktober 2020 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  18:22 
 
Resultat Gren 44 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 44 (Finaler) - Officiell 
 
  Tvling  Aquarapid SS04 Intern    Utskriftsdatum  17 oktober 2020   
  Tvlingsort  Sundbyberg    Utskriftstid  18:22   
  Arrangr  SS04         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  17 oktober 2020         
 
 
Gren 44, 50m Fjrilsim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening            Tid  Status 











 
Leo Nreskog  2006  Solna Sundbyberg SS 04            32.07   
Jakob Fridsell  2005  Solna Sundbyberg SS 04            36.95   
Adrian Calvo  2007  Solna Sundbyberg SS 04            36.99   
Thorri Thorisson  2007  Solna Sundbyberg SS 04            42.94   
Alvin Engstrm  2007  Solna Sundbyberg SS 04            44.90   
Oscar Shatkus  2007  Solna Sundbyberg SS 04            45.12   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  17 oktober 2020 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  18:22 
 
Resultat Gren 45 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 45 (Finaler) - Officiell 
 
  Tvling  Aquarapid SS04 Intern    Utskriftsdatum  17 oktober 2020   
  Tvlingsort  Sundbyberg    Utskriftstid  18:23   
  Arrangr  SS04         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  17 oktober 2020         
 
 
Gren 45, 100m Medley Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening    50m        Tid  Status 











 
Therese Baltzarsson  2001  Solna Sundbyberg SS 04            1:08.87   
Cornelia Utgren  2007  Solna Sundbyberg SS 04            1:16.63   
Linn Bergman  2005  Solna Sundbyberg SS 04            1:21.77   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  17 oktober 2020 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  18:23 
 
Resultat Gren 46 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 46 (Finaler) - Officiell 
 
  Tvling  Aquarapid SS04 Intern    Utskriftsdatum  17 oktober 2020   
  Tvlingsort  Sundbyberg    Utskriftstid  18:23   
  Arrangr  SS04         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  17 oktober 2020         
 
 
Gren 46, 100m Medley Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening    50m        Tid  Status 











 
Gustav Aglert  2004  Solna Sundbyberg SS 04    33.12        1:10.63   
Malkolm Nmm  2005  Solna Sundbyberg SS 04    32.47        1:10.72   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  17 oktober 2020 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  18:23 
 
Resultat Gren 47 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 47 (Finaler) - Officiell 
 
  Tvling  Aquarapid SS04 Intern    Utskriftsdatum  17 oktober 2020   
  Tvlingsort  Sundbyberg    Utskriftstid  18:23   
  Arrangr  SS04         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  17 oktober 2020         
 
 
Gren 47, 50m Ryggsim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening            Tid  Status 











 
Sofia Voigt  2003  Solna Sundbyberg SS 04            32.89   
Lova Deilert  2006  Solna Sundbyberg SS 04            37.98   
Felicia Wadell  2006  Solna Sundbyberg SS 04            43.41   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  17 oktober 2020 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  18:23 
 
Resultat Gren 49 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 49 (Finaler) - Officiell 
 
  Tvling  Aquarapid SS04 Intern    Utskriftsdatum  17 oktober 2020   
  Tvlingsort  Sundbyberg    Utskriftstid  18:23   
  Arrangr  SS04         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  17 oktober 2020         
 
 
Gren 49, 200m Ryggsim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening    50m  100m  150m    Tid  Status 











 
Elvira Montes  2004  Solna Sundbyberg SS 04    34.81  1:12.71  1:52.73    2:32.11   
Emilia Lingman  2006  Solna Sundbyberg SS 04    39.41  1:23.96  2:06.01    2:48.17   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  17 oktober 2020 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  18:23 
 
Resultat Gren 50 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 50 (Finaler) - Officiell 
 
  Tvling  Aquarapid SS04 Intern    Utskriftsdatum  17 oktober 2020   
  Tvlingsort  Sundbyberg    Utskriftstid  18:25   
  Arrangr  SS04         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  17 oktober 2020         
 
 
Gren 50, 200m Ryggsim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening    50m  100m  150m    Tid  Status 











 
Oscar Sagelius  2008  Solna Sundbyberg SS 04    47.62  1:38.57  2:30.03    3:17.90   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  17 oktober 2020 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  18:25 
 
Resultat Gren 51 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 51 (Finaler) - Officiell 
 
  Tvling  Aquarapid SS04 Intern    Utskriftsdatum  17 oktober 2020   
  Tvlingsort  Sundbyberg    Utskriftstid  18:27   
  Arrangr  SS04         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  17 oktober 2020         
 
 
Gren 51, 50m Brstsim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening            Tid  Status 











 
Sofia Bckstrm  2004  Solna Sundbyberg SS 04            39.55   
Anna Gomez  2007  Solna Sundbyberg SS 04            44.05   
Ella Lynch  2007  Solna Sundbyberg SS 04            45.11   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  17 oktober 2020 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  18:27 
 
Resultat Gren 52 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 52 (Finaler) - Officiell 
 
  Tvling  Aquarapid SS04 Intern    Utskriftsdatum  17 oktober 2020   
  Tvlingsort  Sundbyberg    Utskriftstid  18:29   
  Arrangr  SS04         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  17 oktober 2020         
 
 
Gren 52, 50m Brstsim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening            Tid  Status 











 
Leonardo Montes  2002  Solna Sundbyberg SS 04            32.35   
Lars Hennert  1961  Solna Sundbyberg SS 04            33.95   
Alvin Johansson  2005  Solna Sundbyberg SS 04            34.48   
Mns Berggren Kvarvg  2007  Solna Sundbyberg SS 04            43.74   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  17 oktober 2020 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  18:29 
 
Resultat Gren 53 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 53 (Finaler) - Officiell 
 
  Tvling  Aquarapid SS04 Intern    Utskriftsdatum  17 oktober 2020   
  Tvlingsort  Sundbyberg    Utskriftstid  18:34   
  Arrangr  SS04         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  17 oktober 2020         
 
 
Gren 53, 200m Brstsim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening    50m  100m  150m    Tid  Status 











 
Leah Ishaq  2006  Solna Sundbyberg SS 04    40.01  1:26.43  2:12.84    2:58.13   
Felicia Rydsheim  2005  Solna Sundbyberg SS 04    42.92  1:30.53  2:18.54    3:06.74   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  17 oktober 2020 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  18:34 
 
Resultat Gren 54 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 54 (Finaler) - Officiell 
 
  Tvling  Aquarapid SS04 Intern    Utskriftsdatum  17 oktober 2020   
  Tvlingsort  Sundbyberg    Utskriftstid  18:35   
  Arrangr  SS04         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  17 oktober 2020         
 
 
Gren 54, 200m Brstsim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening    50m  100m  150m    Tid  Status 











 
Douglas Reuterskild  2002  Solna Sundbyberg SS 04    34.40  1:13.49  1:53.00    2:32.61   
Thiemo Voigt  1970  Solna Sundbyberg SS 04    41.61  1:29.07  2:17.96    3:07.79   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  17 oktober 2020 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  18:35 
 
Resultat Gren 55 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 55 (Finaler) - Officiell 
 
  Tvling  Aquarapid SS04 Intern    Utskriftsdatum  17 oktober 2020   
  Tvlingsort  Sundbyberg    Utskriftstid  18:36   
  Arrangr  SS04         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  17 oktober 2020         
 
 
Gren 55, 50m Frisim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening            Tid  Status 











 
Thea Bergstrm  2007  Solna Sundbyberg SS 04            28.87   
Sofia Bckstrm  2004  Solna Sundbyberg SS 04            32.32   
Olivia Nietzsche  2006  Solna Sundbyberg SS 04            36.10   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  17 oktober 2020 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  18:36 
 
Resultat Gren 56 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 56 (Finaler) - Officiell 
 
  Tvling  Aquarapid SS04 Intern    Utskriftsdatum  17 oktober 2020   
  Tvlingsort  Sundbyberg    Utskriftstid  18:40   
  Arrangr  SS04         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  17 oktober 2020         
 
 
Gren 56, 50m Frisim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening            Tid  Status 











 
Gustav Aglert  2004  Solna Sundbyberg SS 04            27.75   
Jesper Sandstrm  2003  Solna Sundbyberg SS 04            29.42   
Axel Hancorn  2003  Solna Sundbyberg SS 04            29.63   
Neo Carlberg  2005  Solna Sundbyberg SS 04            29.73   
Alexander Kllstrm  2006  Solna Sundbyberg SS 04            30.16   
Leo Nreskog  2006  Solna Sundbyberg SS 04            30.43   
Alvin Engstrm  2007  Solna Sundbyberg SS 04            35.00   
Mns Berggren Kvarvg  2007  Solna Sundbyberg SS 04            35.57   
Nicola Ponzio  2008  Solna Sundbyberg SS 04            35.66   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  17 oktober 2020 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  18:40 
 
Resultat Gren 57 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 57 (Finaler) - Officiell 
 
  Tvling  Aquarapid SS04 Intern    Utskriftsdatum  17 oktober 2020   
  Tvlingsort  Sundbyberg    Utskriftstid  18:44   
  Arrangr  SS04         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  17 oktober 2020         
 
 
Gren 57, 100m Frisim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening    50m        Tid  Status 











 
Linn Lynch  2005  Solna Sundbyberg SS 04    32.09        1:08.33   
Elina Darvish  2005  Solna Sundbyberg SS 04    34.82        1:12.90   
Lova Deilert  2006  Solna Sundbyberg SS 04    36.29        1:16.68   
Ella Lynch  2007  Solna Sundbyberg SS 04    38.49        1:26.26   
Marta Fridman  2009  Solna Sundbyberg SS 04    44.64        1:37.46   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  17 oktober 2020 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  18:44 
 
Resultat Gren 58 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 58 (Finaler) - Officiell 
 
  Tvling  Aquarapid SS04 Intern    Utskriftsdatum  17 oktober 2020   
  Tvlingsort  Sundbyberg    Utskriftstid  18:46   
  Arrangr  SS04         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  17 oktober 2020         
 
 
Gren 58, 100m Frisim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening    50m        Tid  Status 











 
Nicholas Benyammine  2006  Solna Sundbyberg SS 04    31.13        1:04.31   
Alexander Kllstrm  2006  Solna Sundbyberg SS 04    32.89        1:09.09   
Jesper Sandstrm  2003  Solna Sundbyberg SS 04    32.13        1:09.12   
Jonas Chiu  2007  Solna Sundbyberg SS 04    35.50        1:15.02   
Adrian Calvo  2007  Solna Sundbyberg SS 04    36.81        1:17.62   
Thorri Thorisson  2007  Solna Sundbyberg SS 04    37.23        1:19.71   
Nicola Ponzio  2008  Solna Sundbyberg SS 04    39.51        1:24.54   
Oscar Sagelius  2008  Solna Sundbyberg SS 04    40.02        1:24.73   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  17 oktober 2020 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  18:46 
 
Resultat Gren 59 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 59 (Finaler) - Officiell 
 
  Tvling  Aquarapid SS04 Intern    Utskriftsdatum  17 oktober 2020   
  Tvlingsort  Sundbyberg    Utskriftstid  18:49   
  Arrangr  SS04         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  17 oktober 2020         
 
 
Gren 59, 200m Frisim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening    50m  100m  150m    Tid  Status 











 
Naomi Sterling  2002  Solna Sundbyberg SS 04    34.41  1:12.48  1:49.34    2:24.85   
Julia Zwinkels  2004  Solna Sundbyberg SS 04    36.57  1:18.07  1:59.53    2:39.27   
Anna Gomez  2007  Solna Sundbyberg SS 04    41.07  1:26.08  2:11.84    2:54.83   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  17 oktober 2020 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  18:49 
 
Resultat Gren 60 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 60 (Finaler) - Officiell 
 
  Tvling  Aquarapid SS04 Intern    Utskriftsdatum  17 oktober 2020   
  Tvlingsort  Sundbyberg    Utskriftstid  18:54   
  Arrangr  SS04         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  17 oktober 2020         
 
 
Gren 60, 200m Frisim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening    50m  100m  150m    Tid  Status 











 
Neo Carlberg  2005  Solna Sundbyberg SS 04    33.19  1:11.54  1:51.52    2:28.37   
Jakob Fridsell  2005  Solna Sundbyberg SS 04    33.02  1:11.95  1:52.39    2:28.42   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  17 oktober 2020 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  18:54 
 
Resultat Gren 61 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 61 (Finaler) - Officiell 
 
  Tvling  Aquarapid SS04 Intern    Utskriftsdatum  17 oktober 2020   
  Tvlingsort  Sundbyberg    Utskriftstid  19:05   
  Arrangr  SS04         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  17 oktober 2020         
 
 
Gren 61, 800m Frisim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening    100m  200m  300m  400m  Tid  Status 
          500m  600m  700m       











 
Emilia Lingman  2006  Solna Sundbyberg SS 04    1:15.79  2:38.24  4:02.32  5:24.41  10:43.72   
          6:46.18  8:07.36  9:26.55       
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  17 oktober 2020 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  19:05 
 
Resultat Gren 63 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 63 (Finaler) - Officiell 
 
  Tvling  Aquarapid SS04 Intern    Utskriftsdatum  17 oktober 2020   
  Tvlingsort  Sundbyberg    Utskriftstid  15:06   
  Arrangr  SS04         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  17 oktober 2020         
 
 
Gren 63, 400m Frisim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening    100m  200m  300m    Tid  Status 











 
Naomi Sterling  2002  Solna Sundbyberg SS 04            5:08.59   
Emilia Lingman  2006  Solna Sundbyberg SS 04            5:12.01   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  17 oktober 2020 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  15:06 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner