2021-07-31   11:55:47
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset ManseCup

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Results
Manse Cup
Place: Organizer: Tampereen Uinnin Tuki
Pool: 25m Competition Date: loka 11, 2020 to loka 11, 2020
Event 1, 400m Sekauinti Miehet - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Riccardo Castagno 2004 Uinti Tampere 478 5:00.13
Entry time: 5:03.68 (-3.55)
50m: 30.63
100m: 1:05.71
(35.08)
150m: 1:45.74
(40.03)
200m: 2:25.25
(39.51)
250m: 3:07.21
(41.96)
300m: 3:50.10
(42.89)
350m: 4:26.37
(36.27)
400m: 5:00.13
(33.76)
2 Oliver Priimägi 2005 Uinti Tampere 458 5:04.43 +4.30
50m: 31.41
100m: 1:06.90
(35.49)
150m: 1:46.92
(40.02)
200m: 2:27.00
(40.08)
250m: 3:08.67
(41.67)
300m: 3:52.50
(43.83)
350m: 4:29.40
(36.90)
400m: 5:04.43
(35.03)
3 Akseli Liukkonen 2005 Uinti Tampere 418 5:13.84 +13.71
Entry time: 5:14.13 (-0.29)
50m: 32.94
100m: 1:11.58
(38.64)
150m: 1:52.56
(40.98)
200m: 2:32.59
(40.03)
250m: 3:17.37
(44.78)
300m: 4:03.22
(45.85)
350m: 4:38.93
(35.71)
400m: 5:13.84
(34.91)
4 Oliver Aspholm 2005 Uinti Tampere 401 5:18.33 +18.20
50m: 33.04
100m: 1:12.06
(39.02)
150m: 1:52.64
(40.58)
200m: 2:32.11
(39.47)
250m: 3:17.10
(44.99)
300m: 4:02.53
(45.43)
350m: 4:41.17
(38.64)
400m: 5:18.33
(37.16)
5 Valtteri Pellinen 2007 Uinti Tampere 376 5:25.31 +25.18
100m: 1:12.65
(1:12.65)
150m: 1:54.73
(42.08)
200m: 2:35.05
(40.32)
250m: 3:21.91
(46.86)
300m: 4:10.28
(48.37)
350m: 4:48.90
(38.62)
400m: 5:25.31
(36.41)
6 Ivan Chupakhin 2005 Uinti Tampere 315 5:44.99 +44.86
Entry time: 5:45.44 (-0.45)
50m: 33.84
100m: 1:12.02
(38.18)
150m: 1:58.01
(45.99)
200m: 2:42.00
(43.99)
250m: 3:30.89
(48.89)
300m: 4:21.81
(50.92)
350m: 5:04.19
(42.38)
400m: 5:44.99
(40.80)
7 Tobias Syrjä 2006 Uinti Tampere 274 6:01.51 +1:01.38
Entry time: 6:18.11 (-16.60)
100m: 1:17.33
(1:17.33)
150m: 2:03.82
(46.49)
200m: 2:49.10
(45.28)
250m: 3:41.66
(52.56)
300m: 4:35.14
(53.48)
350m: 5:18.55
(43.41)
400m: 6:01.51
(42.96)
8 Georg Aspholm 2008 Uinti Tampere 263 6:06.27 +1:06.14
50m: 38.59
100m: 1:25.09
(46.50)
150m: 2:13.30
(48.21)
200m: 2:59.40
(46.10)
250m: 3:50.58
(51.18)
300m: 4:42.45
(51.87)
350m: 5:24.59
(42.14)
400m: 6:06.27
(41.68)
9 Mikael Uitto 2007 Uinti Tampere 255 6:10.00 +1:09.87
50m: 36.94
100m: 1:20.86
(43.92)
150m: 2:11.62
(50.76)
200m: 3:51.02
(1:39.40)
250m: 3:51.02
()
300m: 4:41.99
(50.97)
350m: 5:27.20
(45.21)
400m: 6:10.00
(42.80)
10 Julius Järveläinen 2006 Uinti Tampere 197 6:42.95 +1:42.82
50m: 40.69
100m: 1:29.62
(48.93)
150m: 2:20.35
(50.73)
200m: 3:10.74
(50.39)
250m: 4:10.14
(59.40)
300m: 5:11.39
(1:01.25)
350m: 5:59.74
(48.35)
400m: 6:42.95
(43.21)
11 Aamos Järveläinen 2006 Uinti Tampere 180 6:55.73 +1:55.60
50m: 39.59
100m: 1:30.04
(50.45)
150m: 2:22.55
(52.51)
200m: 3:14.07
(51.52)
250m: 4:15.07
(1:01.00)
300m: 5:16.37
(1:01.30)
350m: 6:05.78
(49.41)
400m: 6:55.73
(49.95)
Event official at: 11.10.2020 18:02:36
2020-10-11 18:02:55 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: TaTU Tampere

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner