2021-11-27   13:29:16
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Resultat för ESK Distancestævne

Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Resultat Lb 7 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider
Resultat Lb 7 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider 
 
  Stvne navn  ESK Distancestvne    Udskriftsdato  24 oktober 2020   
  Stvne by  Esbjerg    Udskriftstidspunkt  12:03   
  Arrangr  Esbjerg Svmmeklub         
  Bassin  25m         
  Stvne dato  24 oktober 2020         
 
 
Lb 7, 200m Medley Damer, Finaler rg. 0-2003 
 
Plac.  Navn  Fdt  Klub    50m  100m  150m    Opnet  Status 











 
Melanie Eggertsen  2002  Esbjerg Svmmeklub    29.71  1:07.47  1:53.20    2:26.73   
Thilde Timmermand  2002  Esbjerg Svmmeklub    31.85  1:12.25  2:00.50    2:35.75   
Helena Rosendahl Bach  2000  Holstebro Svmme Club    29.02  1:03.08  1:43.86    2:14.34  EXTRA 
                     
 
Lb 7, 200m Medley Damer, Finaler rg. 2004-2006 
 
Plac.  Navn  Fdt  Klub    50m  100m  150m    Opnet  Status 











 
Ss Freund  2004  Esbjerg Svmmeklub    32.61  1:12.34  1:55.03    2:28.89   
Amanda Busk Olesen  2005  Esbjerg Svmmeklub    33.90  1:14.75  1:57.59    2:34.09   
Marie Zou Jensen  2005  Esbjerg Svmmeklub    33.25  1:15.31  2:00.33    2:38.19   
Femke Iris Keulen  2005  Esbjerg Svmmeklub    31.39  1:09.89  2:02.22    2:39.91   
Karoline R. Frederiksen  2006  Esbjerg Svmmeklub    32.67  1:15.08  2:02.08    2:41.08   
Marie Thorup  2006  Esbjerg Svmmeklub    40.82  1:31.54  2:27.60    3:07.41   
Sofie A. Wolf  2006  Esbjerg Svmmeklub            DSQ  2 flyben v 100 M 
                     
 
Lb 7, 200m Medley Damer, Finaler rg. 2007-2008 
 
Plac.  Navn  Fdt  Klub    50m  100m  150m    Opnet  Status 











 
Millie Mller  2007  Esbjerg Svmmeklub    33.36  1:12.52  2:00.58    2:37.45   
Andrea Bjerring Pedersen  2007  Esbjerg Svmmeklub    34.76  1:16.16  2:11.02    2:48.33   
Mathilde Sofie Karmar  2008  Esbjerg Svmmeklub    42.06  1:31.47  2:24.24    3:05.62   
Olivia Macartney  2008  Esbjerg Svmmeklub    42.21  1:32.48  2:25.24    3:09.76   
Sofie Barack Se  2008  Esbjerg Svmmeklub    46.81  1:36.86  2:38.46    3:19.93   
Johanne Falkenby Skytte  2008  Esbjerg Svmmeklub    47.91  1:42.55  2:49.14    3:33.31   
                     
 
Lb 7, 200m Medley Damer, Finaler rg. 2009-2020 
 
Plac.  Navn  Fdt  Klub    50m  100m  150m    Opnet  Status 











 
Caroline Slbech Larsen  2009  Esbjerg Svmmeklub    41.84  1:31.26  2:28.06    3:08.93   
Filuka Lolk Frederiksen  2009  Esbjerg Svmmeklub    48.03  1:40.52  2:44.17    3:30.84   
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  24 oktober 2020 
Licens til Esbjerg Svmmeklub  Udskriftstidspunkt  12:03 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner