2022-10-03   00:03:22
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset IKM 2020 Pohjois-Suomi

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai-ilta

Document
Results
IKM 2020 Pohjois-Suomi
Place: Organizer: Oulu
Pool: 25m Competition Date: Oct 30, 2020 to Nov 1, 2020
Event 18, P11,12,13-16 50m RU 11 years - Finaali
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Veikka Palo 2009 Kempeleen Pyrintö 43.54
2 Aaron Rantsi 2009 Oulun Uinti 1906 44.70 +1.16
3 Veeti Väyrynen 2009 Oulun Uinti 1906 48.75 +5.21
4 Iikka Kepanen 2009 Kajaanin Uimaseura 53.79 +10.25
5 Joonas Karppinen 2009 Kajaanin Uimaseura 54.03 +10.49
6 Elias Pajala 2009 Oulun Uinti 1906 54.87 +11.33
7 TongWei Qu 2009 Oulun Uinti 1906 56.24 +12.70
8 Aatu Riskilä 2009 Rovaniemen Uimaseura 59.46 +15.92
9 Mikael Minkkinen 2009 Kajaanin Uimaseura 1:08.95 +25.41
- Reetu Jauhojärvi 2009 Swimming Club Rovaniemi DSQ SW7.5
- Onni Savola 2009 Oulun Uinti 1906 DSQ SW4.4
- Alvar Mikkola 2009 Haukiputaan Heitto uintijaosto DSQ SW4.4
- Otso Mannila 2009 Oulun Uinti 1906 DSQ SW7.3
Event official at: 31.10.2020 18:14:00
Event 18, P11,12,13-16 50m RU 12 years - Finaali
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Nikita Maximov 2008 Oulun Uinti 1906 37.09
2 Tiitus Nygård 2008 Oulun Uinti 1906 44.26 +7.17
3 Paavo Kilpeläinen 2008 Oulun Uinti 1906 45.80 +8.71
4 Jonne Rantakeisu 2008 Oulun Lohet 46.25 +9.16
5 Kristian Juutilainen 2008 Rovaniemen Uimaseura 47.68 +10.59
6 Paavo Haukilehto 2008 Oulun Uinti 1906 48.38 +11.29
7 Luka Walter 2008 Oulun Uinti 1906 49.93 +12.84
8 Okko-Pekka Häkkinen 2008 Oulun Uinti 1906 49.96 +12.87
9 Matias Väänänen 2008 Oulun Lohet 53.56 +16.47
10 Matias Koivuranta 2008 Oulun Lohet 55.44 +18.35
11 Santeri Kotijärvi 2008 Haukiputaan Heitto uintijaosto 58.65 +21.56
12 Veeti Polojärvi 2008 Swimming Club Rovaniemi 1:00.47 +23.38
13 Tuomas Loponen 2008 Kajaanin Uimaseura 1:01.00 +23.91
- Ahti Kotila 2008 Oulun Lohet DSQ SW10.7
Event official at: 31.10.2020 18:14:00
Event 18, P11,12,13-16 50m RU 13-16 years - Finaali
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Atte Leinonen 2004 Oulun Uinti 1906 32.94
2 Jere Heikkilä 2004 Oulun Uinti 1906 33.10 +0.16
3 Jesse Koskinen 2006 Kemin Työväen Uimarit 34.53 +1.59
4 Nooa Kaunisto 2007 Kemin Uimaseura 40.05 +7.11
5 Aapo Alaniska 2007 Oulun Uinti 1906 41.49 +8.55
6 Lauri Junttari 2007 Kemin Työväen Uimarit 44.56 +11.62
7 Shengzhe Yin 2007 Oulun Lohet 44.88 +11.94
- Arttu Ruotsalainen 2007 Kajaanin Uimaseura DSQ SW7.4
Event official at: 31.10.2020 18:14:00
2020-10-31 18:14:06 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Oulun Uinti 1906

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner