2021-12-06   22:46:24
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Results for Føroyameistarastevnan 2020 (25m)

Below are all results from the competition shown by session.

Fríggjamorgun

Document
Úrslit
JM-FM á Stuttgeil 2020
Stað: Svimjihøllin í Gundadali Fyrireikari Svimjisamband Føroya
Hylur: 25m Stevnudagur: nov 13, 2020 til nov 15, 2020
Kapping 3, 200m Blandað Kvinnur Junior Y - Innleiðandi
FAR.JR 2:16.52 Sára R. Nysted 2001 Bergen (NOR) 11/12/2015
FAR 2:16.52 Sára R. Nysted 2001 Bergen (NOR) 11/12/2015
Bronsunál 300 FINA stig: 25m 03:02.03 - 50m 03:08.39
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
2 Elisabeth Erlendsdóttir 2005 Havnar Svimjifelag +0.75 521 2:31.41 98.15% Q
Entry time: 2:28.66 (+2.75)
50m: 32.34
100m: 1:09.23
(36.89)
150m: 1:54.39
(45.16)
200m: 2:31.41
(37.02)
Kapping almenn: 13/11/2020 09:52:24
Kapping 3, 200m Blandað Kvinnur Junior E - Innleiðandi
FAR.JR 2:16.52 Sára R. Nysted 2001 Bergen (NOR) 11/12/2015
FAR 2:16.52 Sára R. Nysted 2001 Bergen (NOR) 11/12/2015
Bronsunál 300 FINA stig: 25m 03:02.03 - 50m 03:08.39
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
3 Eyðrið Mortensen 2003 Havnar Svimjifelag +0.62 518 2:31.69 99.65% Q
Entry time: 2:31.16 (+0.53)
50m: 32.90
100m: 1:12.28
(39.38)
150m: 1:55.39
(43.11)
200m: 2:31.69
(36.30)
6 Bjørt A. Sigurðsson 2004 Svimjifelagið Ægir +0.72 405 2:44.68 95.50% Q
Entry time: 2:37.59 (+7.09)
50m: 36.45
100m: 1:19.36
(42.91)
150m: 2:05.83
(46.47)
200m: 2:44.68
(38.85)
Kapping almenn: 13/11/2020 09:52:24
Kapping 3, 200m Blandað Kvinnur Opin - Innleiðandi
FAR.JR 2:16.52 Sára R. Nysted 2001 Bergen (NOR) 11/12/2015
FAR 2:16.52 Sára R. Nysted 2001 Bergen (NOR) 11/12/2015
Bronsunál 300 FINA stig: 25m 03:02.03 - 50m 03:08.39
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Vár E. Eidesgaard 2001 Havnar Svimjifelag +0.72 525 2:30.99 95.30% Q
Entry time: 2:24.21 (+6.78)
50m: 31.94
100m: 1:10.97
(39.03)
150m: 1:55.31
(44.34)
200m: 2:30.99
(35.68)
2 Elisabeth Erlendsdóttir 2005 Havnar Svimjifelag +0.75 521 2:31.41 98.15% Q
Entry time: 2:28.66 (+2.75)
50m: 32.34
100m: 1:09.23
(36.89)
150m: 1:54.39
(45.16)
200m: 2:31.41
(37.02)
3 Eyðrið Mortensen 2003 Havnar Svimjifelag +0.62 518 2:31.69 99.65% Q
Entry time: 2:31.16 (+0.53)
50m: 32.90
100m: 1:12.28
(39.38)
150m: 1:55.39
(43.11)
200m: 2:31.69
(36.30)
4 Jóhanna Ólavsdóttir 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.58 467 2:36.99 106.27% Q
Entry time: 2:47.50 (-10.51)
50m: 33.36
100m: 1:13.25
(39.89)
150m: 2:00.03
(46.78)
200m: 2:36.99
(36.96)
5 Lea Osberg Højsted 2008 Svimjifelagið Ægir +0.59 434 2:40.94 102.73% Q
Entry time: 2:45.46 (-4.52)
50m: 36.27
100m: 1:18.18
(41.91)
150m: 2:03.98
(45.80)
200m: 2:40.94
(36.96)
6 Bjørt A. Sigurðsson 2004 Svimjifelagið Ægir +0.72 405 2:44.68 95.50% Q
Entry time: 2:37.59 (+7.09)
50m: 36.45
100m: 1:19.36
(42.91)
150m: 2:05.83
(46.47)
200m: 2:44.68
(38.85)
7 Margit Højbro 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.63 385 2:47.39 101.29%
Entry time: 2:49.57 (-2.18)
50m: 36.80
100m: 1:19.14
(42.34)
150m: 2:07.95
(48.81)
200m: 2:47.39
(39.44)
8 Rebekka Róðinsdóttir 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag -.-- 373 2:49.14 106.99%
Entry time: 3:01.85 (-12.71)
50m: 38.58
100m: 1:21.51
(42.93)
150m: 2:09.26
(47.75)
200m: 2:49.14
(39.88)
Kapping almenn: 13/11/2020 09:52:24
13-11-2020 09:52.46 Dátaviðgerð: WinGrodan 2.6 Loyvt: Havnar Svimjifelag

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner