2021-10-19   18:30:15
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Finnish Open Grand Prix 2020

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Day 1 heats

Document
Results
Finnish Open Grand Prix 2020
Place: Oulun Uimahalli Organizer: Suomen Uimaliitto & Oulun Uinti
Pool: 50m Competition Date: Nov 14, 2020 to Nov 15, 2020
Event 18, 4X50m MED Men - Heat
Sponsor: Rakennus-Koskela Oy
SE 1:39.52 Cetus Espoo Cetus Espoo 22.3.2015
NSE 1:44.72 Cetus Espoo Cetus Espoo 15.12.2018
Rank Name Age Team FINA Time Diff
1 Cetus Espoo 31 Cetus Espoo Q 1:41.61
Eetu Alitalo 1999 99A732 27.43 27.43
Miikka Ruohoniemi 1993 93A494 28.26 55.69
Tuomas Kiviluoma 1993 93A444 24.30 1:19.99
Ari-Pekka Liukkonen 1989 89A286 21.62 1:41.61
2 Helsingfors Simsällskap 1 22 Helsingfors Simsällskap Q 1:45.12 +3.51
Niki Karlsson 2000 00A065 26.94 26.94
Aleksi  Koprinen 2003 03A416 30.99 57.93
Niko Mäkelä 1998 98A679 23.63 1:21.56
Lari Tumanoff 2003 03A150 23.56 1:45.12
3 TaTU Tampere ry 1 27 TaTu Tampere Q 1:45.55 +3.94
Miro Vasko 1993 93A337 27.00 27.00
Tony Eriksson 1995 95A861 30.25 57.25
Anton Herrala 1993 93A340 24.42 1:21.67
Matias Tyry 1993 93A763 23.88 1:45.55
4 Joensuun Uimaseura 1 24 Joensuun Uimaseura ry Q 1:45.57 +3.96
Akseli Kontiainen 2002 02A455 27.41 27.41
Miika Tolvanen 1996 96A432 29.64 57.05
Veeti Ruohtula 2001 01A193 24.56 1:21.61
Roope Eiserbeck 1999 99A294 23.96 1:45.57
5 Oulun Uinti 1 28 Oulun Uinti 1906 Q 1:46.31 +4.70
Topias Nygård 2000 00A602 28.04 28.04
Sami Aaltomaa 1992 92A300 28.43 56.47
Arttu Erkinaro 1992 92A595 25.60 1:22.07
Noa Mäkelä 2001 01A112 24.24 1:46.31
6 Aurajoen Uinti Ry 28 Aurajoen Uinti Ry Q 1:47.06 +5.45
Mohamed Ezzat 2001 01A613 27.84 27.84
Joni Lairola 1992 92A232 27.84
Ibrahim Ezzat 2002 02A249
Johannes Lindroos 1996 96A797 1:47.06 1:47.06
7 Åbo Simklubb Miehet 21 Åbo Simklubb Q 1:49.28 +7.67
Emil Hanski 1999 99A145 27.69 27.69
Jesper Lietzén 2002 02A171 31.18 58.87
Juuso Leppänen 2004 04A791 25.93 1:24.80
Jani-Markus Sula 1999 99A052 24.48 1:49.28
8 Oulun Uinti 2 18 Oulun Uinti 1906 Q 1:50.59 +8.98
Joakim Harjaks 2002 02B307 28.60 28.60
Aleksi Rajaniemi 2002 02A263 30.43 59.03
Lasse Pulkkinen 2002 02A039 26.83 1:25.86
Olli-Pekka Pietarila 2003 03A223 24.73 1:50.59
9 Helsingfors Simsällskap 3 23 Helsingfors Simsällskap 1:50.66 +9.05
Marcus Forsel 2003 03A127 28.39 28.39
Bruce Clayhills 1997 97A983 30.06 58.45
Davin Lindholm 2004 04B010 27.24 1:25.69
Johan Fredriksson 2003 03A724 24.97 1:50.66
10 Helsingfors Simsällskap 2 19 Helsingfors Simsällskap 1:51.86 +10.25
Veeti Haikonen 2001 01A104 28.67 28.67
Pyry Nurminen 2001 01A673 31.67 1:00.34
Eemeli Raninen 2001 01A495 27.60 1:27.94
Lassi Haimi 2003 03A559 23.92 1:51.86
11 Järvenpään Uintiklubi 18 Järvenpään Uintiklubi ry 1:56.58 +14.97
Juuso Rahikainen 2003 03A265 29.64 29.64
Jerry Roine 2002 02B140 34.61 1:04.25
Ukko-Pekka Luomala 2004 04A593 28.29 1:32.54
Onni-Kalle Luomala 2002 02A758 24.04 1:56.58
12 Oulun Lohet 31 Oulun Lohet 1:56.61 +15.00
Eemeli Kauppila 2002 02B129 29.78 29.78
Juho Keränen 2002 02B044 31.58 1:01.36
Mostafa Ismail 1989 89A531 29.10 1:30.46
Kalle Turunen 2001 01B378 26.15 1:56.61
Event official at: 14.11.2020 13:07:45
2020-11-14 13:08:05 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Oulun Uinti 1906

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner