Tulokset PK Ribnica : PK Neptun Plavalno tekmovanje
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
1. kolo
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
PK Ribnica : PK Neptun Plavalni dvoboj 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Športni center Ribnica |
Organizer: |
PK Ribnica |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Mar 6, 2021 to Mar 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 13, 4x50m Freestyle Mixed - Final |
|
Sponsor: |
Konica Minolta |
|
|
|
|
|
|
|
MIX abs |
1:35.41 |
|
|
|
|
|
(SLO) |
1. 09. 2016 |
|
|
|
|
|
1:38.77 |
|
|
PK Fužinar Ravne |
|
PK Fužinar Ravne (SLO) |
Ljubljana (SLO) |
|
|
|
|
|
MIX kad. |
1:42.92 |
|
|
PK Triglav Kranj |
|
PK Triglav Kranj (SLO) |
Ljubljana (SLO) |
|
|
|
|
|
MIX de |
1:49.52 |
|
|
PK Ljubljana |
|
PK Ljubljana (SLO) |
Kranj (SLO) |
9. 02. 2020 |
|
|
|
|
|
2:01.04 |
|
|
PK Ljubljana |
|
PK Ljubljana (SLO) |
Celje (SLO) |
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Age |
Team |
|
|
|
FINA |
|
|
Time |
Diff |
|
|
1 |
|
RR I. |
22 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
|
|
|
|
1:42.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Filip Ćirović |
2004 |
SLO.9612 |
|
23.66 |
|
|
|
|
23.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Robert Lovšin |
1999 |
SLO.8460 |
-.-- |
23.11 |
|
|
|
|
46.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gaja Radivojević |
2003 |
SLO.9875 |
-.-- |
27.48 |
|
|
|
|
1:14.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Olja Radivojević |
2007 |
SLO.10921 |
-.-- |
28.25 |
|
|
|
|
1:42.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
NC II. |
17 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
|
|
|
|
1:45.54 |
+3.04 |
|
|
|
|
Maks Jereb |
2003 |
SLO.10337 |
|
25.13 |
|
|
|
|
25.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sebastjan Jug |
2005 |
SLO.9885 |
-.-- |
24.98 |
|
|
|
|
50.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lena Bornšek |
2004 |
SLO.9887 |
-.-- |
28.00 |
|
|
|
|
1:18.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hana Podbregar |
2004 |
SLO.9547 |
-.-- |
27.43 |
|
|
|
|
1:45.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
RR II. |
18 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
|
|
|
|
1:45.59 |
+3.09 |
|
|
|
|
Vid Lovšin |
2003 |
SLO.6562 |
|
24.99 |
|
|
|
|
24.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klemen Topolnik |
2004 |
SLO.9874 |
-.-- |
25.13 |
|
|
|
|
50.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Marta Arko |
2007 |
SLO.10923 |
-.-- |
27.85 |
|
|
|
|
1:17.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maja Levstek |
2005 |
SLO.10164 |
-.-- |
27.62 |
|
|
|
|
1:45.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
RR III. |
15 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
|
|
|
|
1:51.45 |
+8.95 |
|
|
|
|
Nik Blatnik |
2006 |
SLO.10396 |
|
26.87 |
|
|
|
|
26.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lovro Ćirović |
2008 |
SLO.11532 |
-.-- |
27.09 |
|
|
|
|
53.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Neli Škaper |
2007 |
SLO.11357 |
|
29.43 |
|
|
|
|
1:23.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Zara Ćirović |
2008 |
SLO.11533 |
-.-- |
28.06 |
|
|
|
|
1:51.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
NC I. |
17 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
|
|
|
|
1:53.98 |
+11.48 |
|
|
|
|
Nik Kočevar |
2004 |
SLO.12111 |
|
26.69 |
|
|
|
|
26.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gašper Pevec |
2005 |
SLO.11168 |
-.-- |
26.82 |
|
|
|
|
53.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Izabela Pakiž Rumpf |
2006 |
SLO.9557 |
-.-- |
31.26 |
|
|
|
|
1:24.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laura Knez |
2006 |
SLO.9212 |
-.-- |
29.21 |
|
|
|
|
1:53.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
RR IV. |
15 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
|
|
|
|
1:58.85 |
+16.35 |
|
|
|
|
Mitja Turk |
2006 |
SLO.10946 |
|
28.12 |
|
|
|
|
28.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Aljaž Vavtar |
2008 |
SLO.12149 |
-.-- |
29.82 |
|
|
|
|
57.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hana Starc |
2006 |
SLO.10766 |
-.-- |
29.92 |
|
|
|
|
1:27.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Lana Poje Mihelič |
2008 |
SLO.12158 |
-.-- |
30.99 |
|
|
|
|
1:58.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
RR V. |
15 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
|
|
|
|
2:14.37 |
+31.87 |
|
|
|
|
Dora Ðukić |
2006 |
SLO.10395 |
|
31.52 |
|
|
|
|
31.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ula Marjanovič |
2006 |
SLO.10918 |
-.-- |
32.47 |
|
|
|
|
1:03.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Teo Starc |
2008 |
SLO.11530 |
-.-- |
36.60 |
|
|
|
|
1:40.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tobija Čampa |
2008 |
SLO.11876 |
-.-- |
33.78 |
|
|
|
|
2:14.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 6. 03. 2021 11:03:08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-03-06 11:05:38 |
Datahandling: WinGrodan 2.7 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|