2022-11-29   20:04:35
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Results for Aldursbólkameistarastevnan 2021

Below are all results from the competition shown by session.

Sunnumorgun

Document
Úrslit
Aldursbólkameistarastevna á Stuttgeil 2021
Stað: Klaksvíkar Svimjihøll Fyrireikari Svimjisamband Føroya
Hylur: 25m Stevnudagur: apr 30, 2021 til mai 2, 2021
Kapping 31, 200m Bringu Kvinnur Bólkur 3 - 10-11 ár - Finala
FAR.JR 2:37.08 Ásbjørg Hjelm 1999 Ægir Klaksvik (FAR) Jersey (GBR) 30-06-2015
FAR 2:36.12 Emma F. Nystrøm 1996 Havnar Svimjifelag (FAR) Torshavn (FAR) 18-05-2014
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Talita Johannesen 2010 Suðuroyar Svimjifelag +0.81 226 3:40.68
50m: 48.54
100m: 1:45.81
(57.27)
150m: 2:43.68
(57.87)
200m: 3:40.68
(57.00)
2 Sissal Rógvadóttir 2010 Suðuroyar Svimjifelag +0.81 226 3:40.76
50m: 49.84
100m: 1:47.83
(57.99)
150m: 2:46.26
(58.43)
200m: 3:40.76
(54.50)
3 Emma Debes 2010 Suðuroyar Svimjifelag +0.82 174 4:00.61
50m: 53.91
100m: 1:58.25
(1:04.34)
150m: 3:01.49
(1:03.24)
200m: 4:00.61
(59.12)
4 Natasja Finsdóttir Ellingsgaard 2011 Havnar Svimjifelag +0.83 98 4:51.36
50m: 1:04.82
100m: 2:20.08
(1:15.26)
150m: 3:36.68
(1:16.60)
200m: 4:51.36
(1:14.68)
Kapping almenn: 02-05-2021 10:23:38
Kapping 31, 200m Bringu Kvinnur Bólkur 4 - 12-13 ár - Finala
FAR.JR 2:37.08 Ásbjørg Hjelm 1999 Ægir Klaksvik (FAR) Jersey (GBR) 30-06-2015
FAR 2:36.12 Emma F. Nystrøm 1996 Havnar Svimjifelag (FAR) Torshavn (FAR) 18-05-2014
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Lea Osberg Højsted 2008 Svimjifelagið Ægir +0.69 522 2:47.07 98,34 %
Entry time: 2:44.34 (+2.73)
50m: 37.61
100m: 1:21.19
(43.58)
150m: 2:04.75
(43.56)
200m: 2:47.07
(42.32)
2 Róa Trygvadóttir 2008 Svimjifelagið Ægir +0.72 392 3:03.84 97,87 %
Entry time: 3:00.00 (+3.84)
50m: 41.79
100m: 1:29.15
(47.36)
150m: 2:16.54
(47.39)
200m: 3:03.84
(47.30)
3 Ragnhild Jacobsen 2008 Svimjifelagið Ægir +0.55 347 3:11.37 100,19 %
Entry time: 3:11.74 (-0.37)
50m: 43.30
100m: 1:31.24
(47.94)
150m: 2:20.98
(49.74)
200m: 3:11.37
(50.39)
4 Durita M. Askham 2008 Svimjifelagið Ægir -.-- 276 3:26.58 97,74 %
Entry time: 3:22.01 (+4.57)
50m: 46.13
100m: 1:39.33
(53.20)
150m: 2:33.94
(54.61)
200m: 3:26.58
(52.64)
5 Silja Bech 2008 Suðuroyar Svimjifelag +0.75 209 3:46.45
50m: 50.39
100m: 1:49.86
(59.47)
150m: 2:49.72
(59.86)
200m: 3:46.45
(56.73)
6 Lea Petersen 2009 Svimjifelagið Reysti +0.98 207 3:47.23
200m: 3:47.23
(3:47.23)
Kapping almenn: 02-05-2021 10:23:38
02-05-2021 10:24.29 Dátaviðgerð: WinGrodan 2.7 Loyvt: Svimjifelagið Ægir

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner