2021-07-28   19:47:35
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset JS-cup III 2021

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Tulokset
JS-cup III
Paikka: Järjestäjä: Swimming Jyväskylä
Allas: 50m touko 8, 2021 to touko 8, 2021
Laji 11, 200m Vapaauinti Naiset - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Meri Elo 2006 Swimming Jyväskylä 0.73 2:16.52
Entry time: 2:13.92 (+2.60)
50m: 31.78
100m: 1:06.11
(34.33)
150m: 1:41.34
(35.23)
200m: 2:16.52
(35.18)
2 Anni-Maria Laakso 2003 Kampuksen Plaani 0.52 2:21.81 +5.29
Entry time: 2:19.32 (+2.49)
50m: 32.05
100m: 1:07.08
(35.03)
150m: 1:43.86
(36.78)
200m: 2:21.81
(37.95)
3 Anna Rantala 2006 Swimming Jyväskylä 0.96 2:30.21 +13.69
Entry time: 2:30.53 (-0.32)
50m: 34.77
100m: 1:12.98
(38.21)
150m: 1:51.94
(38.96)
200m: 2:30.21
(38.27)
4 Venla Hauvala 2007 Swimming Jyväskylä 0.47 2:33.02 +16.50
Entry time: 2:34.31 (-1.29)
50m: 34.11
100m: 1:12.78
(38.67)
150m: 1:52.96
(40.18)
200m: 2:33.02
(40.06)
5 Sofia Räihä 2008 Swimming Jyväskylä 0.71 2:34.77 +18.25
Entry time: 2:38.31 (-3.54)
50m: 35.09
100m: 1:13.94
(38.85)
150m: 1:54.46
(40.52)
200m: 2:34.77
(40.31)
6 Isabel Kykyri 2008 Swimming Jyväskylä 0.73 2:39.39 +22.87
Entry time: 2:38.86 (+0.53)
50m: 35.63
100m: 1:15.84
(40.21)
150m: 1:59.13
(43.29)
200m: 2:39.39
(40.26)
7 Oona Keula 2008 Swimming Jyväskylä 2:43.81 +27.29
Entry time: 2:48.22 (-4.41)
50m: 37.43
100m: 1:20.11
(42.68)
150m: 2:03.35
(43.24)
200m: 2:43.81
(40.46)
8 Minttu Huhtahaara 2005 Swimming Jyväskylä 2:44.79 +28.27
Entry time: 2:35.48 (+9.31)
50m: 37.50
100m: 1:19.59
(42.09)
150m: 2:02.16
(42.57)
200m: 2:44.79
(42.63)
9 Elsa Kähäri 2008 Swimming Jyväskylä 0.73 2:49.02 +32.50
Entry time: 2:47.04 (+1.98)
50m: 38.35
100m: 1:22.34
(43.99)
150m: 2:06.46
(44.12)
200m: 2:49.02
(42.56)
10 Veera Mäkelä 2007 Swimming Jyväskylä 0.79 2:54.17 +37.65
Entry time: 3:00.78 (-6.61)
50m: 38.73
100m: 1:22.10
(43.37)
150m: 2:08.69
(46.59)
200m: 2:54.17
(45.48)
11 Pinja Hacklin 2008 Swimming Jyväskylä 2:56.49 +39.97
Entry time: 2:57.24 (-0.75)
50m: 39.59
100m: 1:26.34
(46.75)
150m: 2:13.52
(47.18)
200m: 2:56.49
(42.97)
12 Sinja-Minnea Riekko 2008 Swimming Jyväskylä 0.78 2:58.18 +41.66
Entry time: 2:53.73 (+4.45)
50m: 40.24
100m: 1:26.26
(46.02)
150m: 2:13.41
(47.15)
200m: 2:58.18
(44.77)
13 Cecilia Ojala 2010 Swimming Jyväskylä 3:16.63 +1:00.11
Entry time: 3:17.75 (-1.12)
50m: 43.75
100m: 1:34.06
(50.31)
150m: 2:26.23
(52.17)
200m: 3:16.63
(50.40)
14 Amelia Suvanto 2010 Swimming Jyväskylä 3:40.51 +1:23.99
Entry time: 3:44.41 (-3.90)
50m: 50.61
100m: 1:49.30
(58.69)
150m: 2:50.62
(1:01.32)
200m: 3:40.51
(49.89)
15 Emilia Liisa Vilhelmiina Pietilä 2010 Swimming Jyväskylä 3:41.75 +1:25.23
Entry time: 3:40.44 (+1.31)
50m: 47.52
100m: 1:44.93
(57.41)
150m: 2:45.72
(1:00.79)
200m: 3:41.75
(56.03)
16 Lilja Eskelinen 2011 Swimming Jyväskylä 0.85 4:03.25 +1:46.73
Entry time: 3:52.90 (+10.35)
50m: 56.27
100m: 2:00.18
(1:03.91)
150m: 3:03.16
(1:02.98)
200m: 4:03.25
(1:00.09)
- Noora Kuparinen 2004 Swimming Jyväskylä 0.42 DSQ SW4.4
Laji virallinen: 8.5.2021 10:40:03
08-05-2021 10:40:08 Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 Lisensoitu: Swimming Jyväskylä

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner