Tulokset Madwave-uinnit
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Katariinan uimala |
Järjestäjä: |
Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
|
touko 29, 2021 to touko 29, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 14, 50m Vapaauinti Miehet 10-11 vuotiaat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Veeti Ukkola |
2010 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
|
32.59 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 34.61 |
(-2.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Axel Mara |
2010 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
-.-- |
|
35.60 |
+3.01 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.37 |
(-4.77) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Eemeli Partanen |
2010 |
Uimaseura Aquila |
-.-- |
|
39.05 |
+6.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ahti Tirkkonen |
2010 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
-.-- |
|
39.14 |
+6.55 |
|
|
|
|
|
Entry time: 44.61 |
(-5.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Aleksei Agasiev |
2010 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
|
39.34 |
+6.75 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.24 |
(-6.90) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Eemil Saari |
2010 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
|
39.57 |
+6.98 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.36 |
(-6.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Caius Dufva |
2010 |
Uimaseura Aquila |
-.-- |
|
39.59 |
+7.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 44.38 |
(-4.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Samuel Rauma |
2010 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
|
41.07 |
+8.48 |
|
|
|
|
|
Entry time: 47.77 |
(-6.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Savva Alexeev |
2010 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
|
41.50 |
+8.91 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.12 |
(-4.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Elias Markku |
2010 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
|
44.05 |
+11.46 |
|
|
|
|
|
Entry time: 47.22 |
(-3.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Eetu Rautio |
2010 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
|
44.63 |
+12.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Niilo Lindström |
2011 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
-.-- |
|
46.21 |
+13.62 |
|
|
|
|
|
Entry time: 48.74 |
(-2.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Atte Ukkola |
2011 |
Uimaseura Aquila |
-.-- |
|
48.64 |
+16.05 |
|
|
|
|
|
Entry time: 54.00 |
(-5.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Samuel Togneri |
2010 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
-.-- |
|
51.16 |
+18.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Aleksandr Rostikov |
2010 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
|
53.48 |
+20.89 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.57 |
(-16.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Taavi Nevalainen |
2010 |
Uimaseura Aquila |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Kevin Soiramo |
2010 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Miika Kapulainen |
2010 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 29.5.2021 18:43:02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 14, 50m Vapaauinti Miehet 12-18 vuotiaat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Joonas Maaranen |
2004 |
Hyvinkään Uimaseura |
-.-- |
|
24.42 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 24.95 |
(-0.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Eero Asikainen |
2004 |
Tuusulan Uimaseura ry |
-.-- |
|
24.42 |
= |
|
|
|
|
|
Entry time: 25.49 |
(-1.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Alexander Malyshkov |
2004 |
Salon Uimarit |
-.-- |
|
24.55 |
+0.13 |
|
|
|
|
|
Entry time: 24.59 |
(-0.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Nooa Matela |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
|
25.73 |
+1.31 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.01 |
(-3.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Joakim Kuhlberg |
2004 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
-.-- |
|
26.52 |
+2.10 |
|
|
|
|
|
Entry time: 28.43 |
(-1.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Aleksi Kauppinen |
2003 |
Tuusulan Uimaseura ry |
-.-- |
|
26.59 |
+2.17 |
|
|
|
|
|
Entry time: 27.32 |
(-0.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jaska Schoenmakers |
2004 |
Tuusulan Uimaseura ry |
-.-- |
|
26.59 |
+2.17 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.95 |
(-3.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Akseli Maaranen |
2004 |
Hyvinkään Uimaseura |
-.-- |
|
26.88 |
+2.46 |
|
|
|
|
|
Entry time: 27.95 |
(-1.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Johannes Kauppinen |
2005 |
Haminan Uimaseura |
-.-- |
|
27.07 |
+2.65 |
|
|
|
|
|
Entry time: 28.94 |
(-1.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Vladislav Shavyrin |
2005 |
Uimaseura Aquila |
-.-- |
|
27.29 |
+2.87 |
|
|
|
|
|
Entry time: 28.33 |
(-1.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Valtteri Muranen |
2005 |
Uimaseura Aquila |
-.-- |
|
27.37 |
+2.95 |
|
|
|
|
|
Entry time: 31.63 |
(-4.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Emil Gaft |
2006 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
|
27.54 |
+3.12 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.00 |
(-1.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Amos Mäkilä |
2007 |
Simmis Grani |
-.-- |
|
27.95 |
+3.53 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.18 |
(-2.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Kendro Bobkov |
2006 |
Uimaseura Aquila |
-.-- |
|
28.26 |
+3.84 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.76 |
(-2.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Onni Rahkonen |
2007 |
Simmis Grani |
-.-- |
|
28.81 |
+4.39 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.96 |
(-1.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Jesse Suikkanen |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
|
29.22 |
+4.80 |
|
|
|
|
|
Entry time: 31.67 |
(-2.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Hugo Haverinen |
2006 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
-.-- |
|
29.42 |
+5.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 31.87 |
(-2.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Eetu Aronen |
2006 |
Uimaseura Aquila |
-.-- |
|
29.51 |
+5.09 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.53 |
(-1.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Eero Hedemäki |
2008 |
Simmis Grani |
-.-- |
|
29.76 |
+5.34 |
|
|
|
|
|
Entry time: 32.85 |
(-3.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Juuso Heikkola |
2006 |
Uimaseura Aquila |
-.-- |
|
29.95 |
+5.53 |
|
|
|
|
|
Entry time: 32.01 |
(-2.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Veikko Seppänen |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
|
29.96 |
+5.54 |
|
|
|
|
|
Entry time: 31.21 |
(-1.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Elias Ukkonen |
2007 |
Kouvolan Uimarit |
-.-- |
|
30.18 |
+5.76 |
|
|
|
|
|
Entry time: 31.71 |
(-1.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Tino Rantamäki |
2006 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
-.-- |
|
30.81 |
+6.39 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.19 |
(-2.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Eero Kähkönen |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
|
30.90 |
+6.48 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.40 |
(-2.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Simo Virtanen |
2004 |
Kouvolan Uimarit |
-.-- |
|
31.34 |
+6.92 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.14 |
(+1.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Elias Luoma |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
|
31.47 |
+7.05 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.75 |
(-3.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Santtu Hiltunen |
2008 |
Kouvolan Uimarit |
-.-- |
|
33.07 |
+8.65 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.44 |
(-2.37) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Jonne Ekman |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
|
33.92 |
+9.50 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.55 |
(-2.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Artur Kavtaskin |
2007 |
Uimaseura Aquila |
-.-- |
|
33.94 |
+9.52 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.54 |
(-2.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Konrad Bäckström |
2009 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
-.-- |
|
34.04 |
+9.62 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.06 |
(-0.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Joona Korte |
2007 |
Simmis Grani |
-.-- |
|
34.30 |
+9.88 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.45 |
(-1.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Joona Väätämöinen |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
|
34.42 |
+10.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.43 |
(-1.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Konsta Järvinen |
2008 |
Uimaseura Aquila |
-.-- |
|
36.38 |
+11.96 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.56 |
(-2.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Rasmus Myller |
2009 |
Tuusulan Uimaseura ry |
-.-- |
|
36.49 |
+12.07 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.64 |
(-1.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Viljami Kälviäinen |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
|
38.61 |
+14.19 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.37 |
(-1.76) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Joel Kauppila |
2009 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
|
39.26 |
+14.84 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.38 |
(-1.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Eelis Scharin |
2009 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
|
39.99 |
+15.57 |
|
|
|
|
|
Entry time: 44.05 |
(-4.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Saku Nyman |
2008 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
-.-- |
|
45.13 |
+20.71 |
|
|
|
|
|
Entry time: 45.43 |
(-0.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Linus Löytäinen |
2009 |
Nurmijärven Uinti |
-.-- |
|
49.45 |
+25.03 |
|
|
|
|
|
Entry time: 59.46 |
(-10.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Oskari Holopainen |
2009 |
Uimaseura Aquila |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
David Kopomem |
2008 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Alexander Nyman |
2004 |
Race Club Sveitsi |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Julius Länsivuori |
2009 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 29.5.2021 18:43:02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29-05-2021 18:47:46 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 |
Lisensoitu: Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
|