2022-09-25   19:14:52
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Intersport-uinnit 2021

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kilpailu

Document
Tulokset
Intersport-uinnit 2021
Paikka: Järjestäjä: Joensuun uimaseura ry
Allas: 25m touko 29, 2021 to touko 29, 2021
Laji 23, 100m Vapaauinti Naiset 15 ja nuoremmat - Final
Sponsori: Karelia Sähkö
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Eevi Riekki 2007 Joensuun Uimaseura ry 0.76 1:04.20
50m: 30.26
100m: 1:04.20
(33.94)
2 Iiris Uusitalo 2006 Kajaanin Uimaseura 0.75 1:04.44 +0.24
50m: 31.21
100m: 1:04.44
(33.23)
3 Vilja Takalo 2006 Kajaanin Uimaseura 0.67 1:05.03 +0.83
50m: 31.48
100m: 1:05.03
(33.55)
4 Esra Ergüner 2007 Joensuun Uimaseura ry 0.74 1:05.63 +1.43
50m: 31.60
100m: 1:05.63
(34.03)
5 Aino Metsi 2007 Uinti Imatra 0.63 1:07.82 +3.62
50m: 32.07
100m: 1:07.82
(35.75)
6 Senni Piirainen 2007 Joensuun Uimaseura ry 0.82 1:07.98 +3.78
50m: 31.91
100m: 1:07.98
(36.07)
7 Sara Jaatinen 2008 Joensuun Uimaseura ry 0.86 1:08.51 +4.31
50m: 33.03
100m: 1:08.51
(35.48)
8 Aamu Hilma Päivätär Himanen 2009 Mikkelin Uimaseura 0.49 1:19.54 +15.34
50m: 39.17
100m: 1:19.54
(40.37)
9 Noora Vaakanainen 2009 Joensuun Uimaseura ry 0.71 1:20.94 +16.74
50m: 39.87
100m: 1:20.94
(41.07)
10 Ilona Sormunen 2007 Joensuun Uimaseura ry 0.85 1:21.14 +16.94
50m: 37.28
100m: 1:21.14
(43.86)
11 Josefiina Lipsanen 2008 Mikkelin Uimaseura 0.84 1:26.60 +22.40
50m: 41.41
100m: 1:26.60
(45.19)
12 Iida Sidoroff 2008 Mikkelin Uimaseura 0.84 1:32.26 +28.06
50m: 45.68
100m: 1:32.26
(46.58)
13 Aada Karjalainen 2009 Mikkelin Uimaseura 1:35.39 +31.19
50m: 45.78
100m: 1:35.39
(49.61)
14 Ella Kostilainen 2011 Joensuun Uimaseura ry 0.71 1:47.84 +43.64
50m: 1:47.84
Laji virallinen: 29.5.2021 14.58.09
Laji 23, 100m Vapaauinti Naiset 16 ja vanhemmat - Final
Sponsori: Karelia Sähkö
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Iida Heikkinen 2004 Uinti Imatra 0.70 1:02.54
50m: 29.86
100m: 1:02.54
(32.68)
2 Veera Saarelainen 2002 Mikkelin Uimaseura 0.75 1:03.16 +0.62
50m: 29.99
100m: 1:03.16
(33.17)
3 Oona Kokko 2003 Uinti Imatra 0.70 1:05.12 +2.58
50m: 30.90
100m: 1:05.12
(34.22)
4 Senja Staufenbiel 2001 Savonlinnan Uimaseura 0.69 1:08.13 +5.59
50m: 32.16
100m: 1:08.13
(35.97)
5 INKA KORHONEN 2005 Mikkelin Uimaseura 0.93 1:23.70 +21.16
50m: 40.67
100m: 1:23.70
(43.03)
Laji virallinen: 29.5.2021 14.58.09
29-05-2021 14.58.15 Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 Lisensoitu: Suomen Uimaliitto

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner