2024-07-17   20:48:31
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Resultat för Føroyameistarastevnan & Juniormeistarastevnan 2021 (50m)

Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.

Leygarmorgun

Document
Úrslit
JM - FM á Langgeil
Stað: Páls Høll Fyrireikari Svimjisamband Føroya
Hylur: 50m Stevnudagur: jul 9, 2021 til jul 11, 2021
Kapping 22, 4x100m Blandað Mix Opin Bólkur - Innleiðandi
FAR 4:35.11 Suðuroyar Svimjifelag Vagur (FAR) 13-06-2021
FAR.JR 4:55.43 Ægir 2 2000 Svimjifelagið Ægir (FAR) Páls Høll (FAR) 10-07-2021
Raðf Navn Aldur Felag FINA Tíð Munur
1 Ægir 1 21 Q 4:45.78
Signhild Joensen 2000 32.43 1:07.63 1:07.63
Bjørt A. Sigurðsson 2004 41.77 1:29.01 2:36.64
Martin V. Sivertsen 2002 30.65 1:05.56 3:42.20
Líggjas Joensen 2008 30.74 1:03.58 4:45.78
2 Ægir 2 15 Q 4:55.43 FAR.JR
Heini M. Askham 2006 36.32 1:14.34 1:14.34
Sofía Toftegaard 2006 40.45 1:24.10 2:38.44
Róa Trygvadóttir 2008 33.49 1:11.56 3:50.00
Hanus Lydersen 2006 30.80 1:05.43 4:55.43
3 1 FS 14 Q 5:13.56
Birita Vesturtún 2007 40.46 1:22.69 1:22.69
Fróði Hansen 2008 40.29 1:25.20 2:47.89
Bárður Ólavsson 2008 35.54 1:16.05 4:03.94
Margit Højbro 2007 33.40 1:09.62 5:13.56
4 Hs Mix 1 16 Q 5:16.32
Snorri Fríðheim Mortensen 2005 38.56 1:18.19 1:18.19
Dortea Dam 2007 45.43 1:36.56 2:54.75
Isak Brisenfeldt 2006 30.19 1:05.36 4:00.11
Jóhanna Katrina Jacobsen 2007 36.16 1:16.21 5:16.32
5 Hs Mix 2 16 Q 5:19.98
Villiam Marius Samuelsen 2005 33.81 1:10.22 1:10.22
Oddvá Sedea D. Nattestad 2006 44.34 1:35.65 2:45.87
Áki Eliassen 2006 32.02 1:09.82 3:55.69
Tórun H. Weihe 2009 37.80 1:24.29 5:19.98
6 Susvim Mix 20 Q 5:31.27
Teitur Winther 2005 36.57 1:13.80 1:13.80
Bjarta Í Lágabø 2009 45.82 1:38.64 2:52.44
Rani Jacobsen 2001 35.87 1:19.44 4:11.88
Silja Bech 2008 36.81 1:19.39 5:31.27
- SuSvim Mix2 18 DSQ
SW 10.11 Tjóvstartur í liðsvimjing. _ svimjari3
Elin Christiansen 2004
Rúni Dahl 2004
Hans Jacob Hjelm 2003
Bjørk L Sørensen 2004
Kapping almenn: 10-07-2021 10:37:01
Kapping 22, 4x100m Blandað Mix Jr. Y - Innleiðandi
FAR 4:35.11 Suðuroyar Svimjifelag Vagur (FAR) 13-06-2021
FAR.JR 4:55.43 Ægir 2 2000 Svimjifelagið Ægir (FAR) Páls Høll (FAR) 10-07-2021
Raðf Navn Aldur Felag FINA Tíð Munur
1 Ægir 2 15 Q 4:55.43 FAR.JR
Heini M. Askham 2006 36.32 1:14.34 1:14.34
Sofía Toftegaard 2006 40.45 1:24.10 2:38.44
Róa Trygvadóttir 2008 33.49 1:11.56 3:50.00
Hanus Lydersen 2006 30.80 1:05.43 4:55.43
2 Hs Mix 1 16 Q 5:16.32
Snorri Fríðheim Mortensen 2005 38.56 1:18.19 1:18.19
Dortea Dam 2007 45.43 1:36.56 2:54.75
Isak Brisenfeldt 2006 30.19 1:05.36 4:00.11
Jóhanna Katrina Jacobsen 2007 36.16 1:16.21 5:16.32
3 Hs Mix 2 16 Q 5:19.98
Villiam Marius Samuelsen 2005 33.81 1:10.22 1:10.22
Oddvá Sedea D. Nattestad 2006 44.34 1:35.65 2:45.87
Áki Eliassen 2006 32.02 1:09.82 3:55.69
Tórun H. Weihe 2009 37.80 1:24.29 5:19.98
- 1 FS 14 Q 5:13.56
Birita Vesturtún 2007 40.46 1:22.69 1:22.69
Fróði Hansen 2008 40.29 1:25.20 2:47.89
Bárður Ólavsson 2008 35.54 1:16.05 4:03.94
Margit Højbro 2007 33.40 1:09.62 5:13.56
Kapping almenn: 10-07-2021 10:37:01
Kapping 22, 4x100m Blandað Mix Jr. E - Innleiðandi
FAR 4:35.11 Suðuroyar Svimjifelag Vagur (FAR) 13-06-2021
FAR.JR 4:55.43 Ægir 2 2000 Svimjifelagið Ægir (FAR) Páls Høll (FAR) 10-07-2021
Raðf Navn Aldur Felag FINA Tíð Munur
- Hs Mix 1 16 Q 5:16.32
Snorri Fríðheim Mortensen 2005 38.56 1:18.19 1:18.19
Dortea Dam 2007 45.43 1:36.56 2:54.75
Isak Brisenfeldt 2006 30.19 1:05.36 4:00.11
Jóhanna Katrina Jacobsen 2007 36.16 1:16.21 5:16.32
- Hs Mix 2 16 Q 5:19.98
Villiam Marius Samuelsen 2005 33.81 1:10.22 1:10.22
Oddvá Sedea D. Nattestad 2006 44.34 1:35.65 2:45.87
Áki Eliassen 2006 32.02 1:09.82 3:55.69
Tórun H. Weihe 2009 37.80 1:24.29 5:19.98
- SuSvim Mix2 18 DSQ
SW 10.11 Tjóvstartur í liðsvimjing. _ svimjari3
Elin Christiansen 2004
Rúni Dahl 2004
Hans Jacob Hjelm 2003
Bjørk L Sørensen 2004
Kapping almenn: 10-07-2021 10:37:01
10-07-2021 10:55.15 Dátaviðgerð: WinGrodan 2.8 Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag

Image
Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner