Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Tikkurila |
Järjestäjä: |
Vanders & SiWa |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
heinä 2, 2021 to heinä 4, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 15, 50m Selkäuinti Naiset 10 vuotiaat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Kajsa Strandberg |
2011 |
Vanders |
+0.95 |
|
42.43 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 54.27 |
(-11.84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Diana Igonen |
2011 |
Uimaseura Helsinki |
+0.87 |
|
44.47 |
+2.04 |
|
|
|
|
|
Entry time: 43.00 |
(+1.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Linda Scheuer |
2011 |
Vanders |
+0.63 |
|
45.80 |
+3.37 |
|
|
|
|
|
Entry time: 48.00 |
(-2.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lotta Äijälä |
2011 |
Nurmijärven Uinti |
+0.67 |
|
47.24 |
+4.81 |
|
|
|
|
|
Entry time: 52.04 |
(-4.80) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Vilhelmiina Vainoniemi |
2011 |
Vanders |
+0.71 |
|
47.38 |
+4.95 |
|
|
|
|
|
Entry time: 48.70 |
(-1.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Emilia Lindroos |
2011 |
Simmis Wanda ry |
+0.70 |
|
49.14 |
+6.71 |
|
|
|
|
|
Entry time: 53.51 |
(-4.37) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Hedda Grönqvist |
2011 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
+1.15 |
|
55.21 |
+12.78 |
|
|
|
|
|
Entry time: 54.34 |
(+0.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ella Kylmämaa |
2011 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
+1.00 |
|
56.19 |
+13.76 |
|
|
|
|
|
Entry time: 56.50 |
(-0.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 3.7.2021 11.02.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 15, 50m Selkäuinti Naiset 11 vuotiaat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Linda Hämäläinen |
2010 |
Uimaseura Helsinki |
+0.76 |
|
38.40 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 44.54 |
(-6.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tara Hallia |
2010 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
+0.68 |
|
39.75 |
+1.35 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.99 |
(-1.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Eva Matrosova |
2010 |
Uimaseura Helsinki |
+0.73 |
|
42.61 |
+4.21 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.59 |
(-3.98) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Venla Tolvanen |
2010 |
Haminan Uimaseura |
+0.76 |
|
43.54 |
+5.14 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.64 |
(-3.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Melania Smirnova |
2010 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
+0.77 |
|
43.67 |
+5.27 |
|
|
|
|
|
Entry time: 45.22 |
(-1.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ilona Antila |
2010 |
Nurmijärven Uinti |
+0.79 |
|
43.78 |
+5.38 |
|
|
|
|
|
Entry time: 44.30 |
(-0.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Jemina Suomela |
2010 |
Simmis Wanda ry |
+0.77 |
|
44.21 |
+5.81 |
|
|
|
|
|
Entry time: 50.98 |
(-6.77) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Emelina Karolina Vento |
2010 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
+0.87 |
|
44.94 |
+6.54 |
|
|
|
|
|
Entry time: 45.58 |
(-0.64) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Iitu Olbert |
2010 |
Nurmijärven Uinti |
+0.94 |
|
45.32 |
+6.92 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.25 |
(-0.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Venla Salminen |
2010 |
Simmis Wanda ry |
+0.80 |
|
46.09 |
+7.69 |
|
|
|
|
|
Entry time: 45.80 |
(+0.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Lila Rantsi |
2010 |
Vanders |
+0.84 |
|
46.32 |
+7.92 |
|
|
|
|
|
Entry time: 51.44 |
(-5.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Elma Haunia |
2010 |
Simmis Wanda ry |
+0.82 |
|
46.45 |
+8.05 |
|
|
|
|
|
Entry time: 55.57 |
(-9.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Mia Conniffe |
2010 |
Vanders |
+0.74 |
|
46.60 |
+8.20 |
|
|
|
|
|
Entry time: 51.88 |
(-5.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Liina Kuoppala |
2010 |
Vanders |
+0.66 |
|
47.11 |
+8.71 |
|
|
|
|
|
Entry time: 47.19 |
(-0.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Natalie Wester |
2010 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
+0.81 |
|
47.22 |
+8.82 |
|
|
|
|
|
Entry time: 52.46 |
(-5.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Ronja Usmi |
2010 |
Simmis Wanda ry |
+0.80 |
|
48.31 |
+9.91 |
|
|
|
|
|
Entry time: 51.22 |
(-2.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Diana Selehov |
2010 |
Nurmijärven Uinti |
+0.95 |
|
49.55 |
+11.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Venla Tuovinen |
2010 |
Simmis Wanda ry |
+0.79 |
|
49.59 |
+11.19 |
|
|
|
|
|
Entry time: 49.11 |
(+0.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Aina-Taika Piminäinen |
2010 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
+0.76 |
|
52.01 |
+13.61 |
|
|
|
|
|
Entry time: 53.29 |
(-1.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Erin Fyhr |
2010 |
Vanders |
+0.80 |
|
55.00 |
+16.60 |
|
|
|
|
|
Entry time: 52.61 |
(+2.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Sara Pynnönen |
2010 |
Simmis Wanda ry |
+0.83 |
|
1:00.62 |
+22.22 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.66 |
(-5.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 3.7.2021 11.02.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 15, 50m Selkäuinti Naiset 12 vuotiaat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jelizaveta Jekimova |
2009 |
Uimaseura Helsinki |
+0.65 |
|
39.09 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 45.14 |
(-6.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Viivi Heikkinen |
2009 |
Nurmijärven Uinti |
+0.76 |
|
40.48 |
+1.39 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.99 |
(-1.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Erin Ahtikari |
2009 |
Simmis Wanda ry |
+0.68 |
|
40.56 |
+1.47 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.02 |
(-5.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Minea Ruusu |
2009 |
Haminan Uimaseura |
+0.83 |
|
41.27 |
+2.18 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.31 |
(-0.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Hanna-Mari Kuisma |
2009 |
Nurmijärven Uinti |
+0.66 |
|
41.67 |
+2.58 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.05 |
(-4.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Noora Kuosmanen |
2009 |
Simmis Wanda ry |
+0.61 |
|
42.43 |
+3.34 |
|
|
|
|
|
Entry time: 44.85 |
(-2.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Lotta Kylmälä |
2009 |
Haminan Uimaseura |
+0.73 |
|
42.74 |
+3.65 |
|
|
|
|
|
Entry time: 42.91 |
(-0.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Krista Kaasinen |
2009 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
+0.62 |
|
46.45 |
+7.36 |
|
|
|
|
|
Entry time: 45.73 |
(+0.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Venni Niemi |
2009 |
Nurmijärven Uinti |
+0.70 |
|
46.61 |
+7.52 |
|
|
|
|
|
Entry time: 49.92 |
(-3.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Silja Kotila |
2009 |
Vanders |
+0.85 |
|
47.19 |
+8.10 |
|
|
|
|
|
Entry time: 47.23 |
(-0.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Saimi Oksanen |
2009 |
Simmis Wanda ry |
+1.04 |
|
47.55 |
+8.46 |
|
|
|
|
|
Entry time: 47.64 |
(-0.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Pipsa Männistö |
2009 |
Vanders |
+1.03 |
|
47.72 |
+8.63 |
|
|
|
|
|
Entry time: 50.17 |
(-2.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Veera Komulainen |
2009 |
Simmis Wanda ry |
+0.85 |
|
48.76 |
+9.67 |
|
|
|
|
|
Entry time: 58.01 |
(-9.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 3.7.2021 11.02.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 15, 50m Selkäuinti Naiset 13 vuotiaat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mona Laiho |
2008 |
Vanders |
+0.75 |
|
34.26 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 35.10 |
(-0.84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Veera Ahvenainen |
2008 |
Vanders |
+0.83 |
|
34.90 |
+0.64 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.01 |
(+0.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Viivi Vainoniemi |
2008 |
Vanders |
+0.70 |
|
35.44 |
+1.18 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.14 |
(+0.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Jonna Kurki |
2008 |
Simmis Wanda ry |
+0.66 |
|
35.67 |
+1.41 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.68 |
(-2.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Emilia Wall |
2008 |
Simmis Wanda ry |
+0.85 |
|
37.60 |
+3.34 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.16 |
(-0.56) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Armi Hakkarainen |
2008 |
Vanders |
+0.76 |
|
38.92 |
+4.66 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.47 |
(+1.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Irina Karvonen |
2008 |
Simmis Wanda ry |
+0.96 |
|
39.41 |
+5.15 |
|
|
|
|
|
Entry time: 43.39 |
(-3.98) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Miisa Eerola |
2008 |
Haminan Uimaseura |
+0.93 |
|
40.16 |
+5.90 |
|
|
|
|
|
Entry time: 43.56 |
(-3.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Siiri Pesonen |
2008 |
HTU Stadi |
+0.63 |
|
42.88 |
+8.62 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.25 |
(-3.37) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Siiri Pynnönen |
2008 |
Simmis Wanda ry |
+0.71 |
|
44.96 |
+10.70 |
|
|
|
|
|
Entry time: 52.35 |
(-7.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 3.7.2021 11.02.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 15, 50m Selkäuinti Naiset 14 vuotiaat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Aura Haunia |
2007 |
Simmis Wanda ry |
+0.95 |
|
40.12 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 43.25 |
(-3.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Viia Tossavainen |
2007 |
Simmis Wanda ry |
+0.72 |
|
41.88 |
+1.76 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.66 |
(+1.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Nea Vilén |
2007 |
Simmis Wanda ry |
+0.78 |
|
DSQ |
|
|
SW 6.3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 3.7.2021 11.02.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 15, 50m Selkäuinti Naiset 15 vuotiaat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Maria Karvonen |
2006 |
Simmis Wanda ry |
+0.73 |
|
33.37 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 31.92 |
(+1.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Hilda Kupila |
2006 |
Vanders |
+0.66 |
|
34.59 |
+1.22 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.28 |
(+1.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Emilia Ruusu |
2006 |
Haminan Uimaseura |
+0.69 |
|
34.86 |
+1.49 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.40 |
(+1.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Noora Glasin |
2006 |
Simmis Wanda ry |
+0.66 |
|
37.81 |
+4.44 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.60 |
(+0.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Elsa Määttä |
2006 |
Nurmijärven Uinti |
+0.75 |
|
38.03 |
+4.66 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.11 |
(+1.92) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Susanna Ryynänen |
2006 |
Simmis Wanda ry |
+0.76 |
|
38.29 |
+4.92 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.05 |
(+1.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Rebekka Ritmala |
2006 |
Vanders |
+0.80 |
|
39.17 |
+5.80 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.92 |
(+1.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Pinja Hoffren |
2006 |
Simmis Wanda ry |
+0.72 |
|
41.63 |
+8.26 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.88 |
(+2.75) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Nea Mäkelä |
2006 |
Nurmijärven Uinti |
+0.73 |
|
46.86 |
+13.49 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.52 |
(+0.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 3.7.2021 11.02.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 15, 50m Selkäuinti Naiset 16 ja vanhemmat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Siiri Välimaa |
2002 |
Tuusulan Uimaseura ry |
+0.76 |
|
35.51 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 34.58 |
(+0.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Emilia Hakala |
2005 |
Simmis Wanda ry |
+0.77 |
|
36.63 |
+1.12 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.82 |
(+1.81) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Henrietta Löfgren |
2003 |
Keravan Uimarit |
+0.70 |
|
39.79 |
+4.28 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.58 |
(+3.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Aino Kallio |
2003 |
Loimaan Uimaseura |
+0.70 |
|
40.57 |
+5.06 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.58 |
(+1.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 3.7.2021 11.02.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
03-07-2021 11.48.47 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 |
Lisensoitu: Vanders |
|
|
|
|
|
|