2021-12-02   04:10:40
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Resultater for GTI Cup 2021

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Fredag

Document
Resultater
GTI Cup 2021
Placering: Arrangør Startfællesskabet GTI
25m Stævne dato: 24. sep  2021 to 26. sep  2021
Løb 2, 50m Freestyle Men - Indledende
Plac Navn Født Klub R.T. FINA Tid Diff
1 Rasmus Nickelsen 2003 Helsingør Svømmeklub +0.66 715 22.63 QA
2 Frederik Møller 2002 GTI - Tune I.F. +0.62 703 22.76 +0.13 QA
3 Oscar Isberg 2004 GTI - Tune I.F. +0.69 857 23.27 +0.64 QA
4 Lucas Bruun Strøbek 2001 Gentofte Svømme Klub +0.69 650 23.36 +0.73 QA
5 Thorvald Bomholt Larsen 2003 Helsingør Svømmeklub +0.58 628 23.63 +1.00 QA
6 Jonas M. Jørgensen 2001 Svømmeklubben Kvik, Kastrup +0.60 622 23.70 +1.07 QA
7 Alexander Tullberg 2003 Helsingør Svømmeklub +0.69 622 23.71 +1.08 QA
8 August Ryom 2002 Køge Svømmeklub +0.66 602 23.96 +1.33 -
9 Magnus Tullberg 2005 Helsingør Svømmeklub +0.66 761 24.21 +1.58 QA
10 Villads Bomholt Larsen 2001 Helsingør Svømmeklub +0.63 580 24.26 +1.63 QB
11 Gustav Jørgensen 2000 Køge Svømmeklub +0.62 578 24.29 +1.66 QB
12 Christopher H. Brown 2002 Holbæk Svømme Klub +0.74 563 24.51 +1.88 QB
13 Matthias Hansen 2001 Køge Svømmeklub +0.65 556 24.61 +1.98 QB
14 Hugo Haakansson 2006 Vest-Brøndby +0.77 716 24.71 +2.08 QB
15 Lucas Møller Larsen 2005 Køge Svømmeklub +0.72 711 24.77 +2.14 QB
16 Casper Mørkhøj Hartington 2002 Solrød Svømmeklub +0.70 544 24.78 +2.15 QB
17 Nicolai D. B. Hansen 2004 GTI - Greve +0.61 708 24.80 +2.17 QB
18 Mikkel Hjelm 2003 Svømmeklubben Triton Ballerup +0.63 540 24.85 +2.22
19 Anton Rytter Bech 2005 Hvidovre Svømmeklub +0.67 697 24.93 +2.30
20 Daniel Bastholm 2005 GTI - Greve +0.61 688 25.04 +2.41
21 Magnus Rasmussen 2006 Vest-Brøndby +0.72 686 25.06 +2.43
22 William Studsgaard 2004 Svømmeklubben Triton Ballerup +0.60 682 25.11 +2.48
23 Linus Heinrichsen 2006 Helsingør Svømmeklub +0.61 675 25.20 +2.57
24 Andreas Bendtsen 2007 Helsingør Svømmeklub +0.69 670 25.26 +2.63
25 Joachim Poulsen 2006 Køge Svømmeklub +0.69 669 25.28 +2.65
26 Ferdinand Wahl 2000 Svømmeklubben Kvik, Kastrup +0.67 510 25.33 +2.70
27 Nicklas Reinstrup 2006 Helsingør Svømmeklub +0.70 648 25.55 +2.92
28 Marius Hedvang Segato 2007 GTI - Tune I.F. +0.69 639 25.66 +3.03
29 Gustav Haugård Hansen 2002 Hvidovre Svømmeklub +0.70 489 25.68 +3.05
30 Asger Johansen 2003 Glostrup Svømmeklub +0.69 483 25.79 +3.16 -
31 Storm Melgaard 2007 Køge Svømmeklub +0.70 627 25.83 +3.20
32 Theodor Møller 2005 Vest-Brøndby +0.81 624 25.87 +3.24
32 Rodi Cetinkaya 2006 Vest-Brøndby +0.73 624 25.87 +3.24
34 Mikkel Gummer 2002 GTI - Greve +0.74 478 25.88 +3.25
35 Rasmus Hatting Petersen 2002 Svømmeklubben MK31 +0.65 477 25.89 +3.26
36 Asger Hvilsom 2007 Helsingør Svømmeklub +0.66 622 25.90 +3.27
37 Magnus Ulrik Larsen 2005 GTI - Tune I.F. +0.72 621 25.91 +3.28
38 Peter Vinge-Maigaard 2003 Svømmeklubben MK31 +0.68 474 25.95 +3.32
39 Silas Waterval 2004 Svømmeklubben Triton Ballerup +0.67 612 26.03 +3.40
40 Lars Thor Sørensen 1999 Vest-Brøndby +0.65 469 26.04 +3.41
41 Benjamin Koch Andersen 2004 Solrød Svømmeklub +0.71 596 26.26 +3.63
42 Mathias Toft Nørskov 2003 Svømmeklubben Triton Ballerup +0.61 457 26.27 +3.64
43 Carl Emil Ljungdahl 2006 Vest-Brøndby +0.60 594 26.30 +3.67
44 Jonas Holm Clausen 2006 Helsingør Svømmeklub +0.70 592 26.33 +3.70
45 Mikkel Retbøll-Bauer 2006 Hørsholm Svømmeforening +0.59 580 26.50 +3.87
45 Mads Mørkhøj Hartington 2006 Solrød Svømmeklub +0.68 580 26.50 +3.87
45 Morten Kilhof 2000 Solrød Svømmeklub +0.74 445 26.50 +3.87
48 Vincent Kay 2006 Holbæk Svømme Klub +0.64 573 26.61 +3.98
49 Marcus Munk 2007 Helsingør Svømmeklub +0.61 538 27.17 +4.54
50 Martin Svendson 2005 Svømmeklubben MK31 +0.75 527 27.36 +4.73
51 Kristoffer Fjeldsted 2008 Køge Svømmeklub +0.71 522 27.45 +4.82
52 Oliver Holst Bøgeskov 2006 GTI - Tune I.F. +0.70 514 27.59 +4.96
53 Oliver Gadegaard 2003 Køge Svømmeklub +0.70 388 27.75 +5.12
54 Nicolai Østergaard Hansen 2007 GTI - Greve +0.72 500 27.85 +5.22
55 Mads Emil Wohlfahrt 2006 Svømmeklubben Triton Ballerup +0.65 496 27.92 +5.29
56 Malte Hjalholt 2003 Solrød Svømmeklub +0.67 380 27.94 +5.31
57 Charlie Bastillini-Noval 2007 Køge Svømmeklub +0.86 484 28.15 +5.52
58 Marius Danielsen 2005 Holbæk Svømme Klub +0.78 483 28.17 +5.54
59 Calvin Christian Axen 2006 Køge Svømmeklub +0.77 482 28.19 +5.56
60 Oscar David Morthorst 2007 Svømmeklubben Triton Ballerup +0.75 453 28.77 +6.14
61 Victor Bjørneborg 2007 GTI - Greve +0.62 452 28.80 +6.17
62 Tobias Sune Andersen 2008 Helsingør Svømmeklub +0.71 437 29.13 +6.50
63 Andreas Frommelt Hertz 2008 Helsingør Svømmeklub +0.68 433 29.22 +6.59
64 Karl-Johan Brandt 2006 Solrød Svømmeklub +0.72 432 29.23 +6.60
65 Emil Arnum Kofoed 2008 Hørsholm Svømmeforening +0.61 430 29.28 +6.65
66 Nick Nielsen 2008 Solrød Svømmeklub +0.63 425 29.40 +6.77
67 Mathias Klint Craven 2008 Holbæk Svømme Klub +0.64 412 29.71 +7.08
68 Carl Gustav Christensen 2007 Køge Svømmeklub +0.72 410 29.76 +7.13
69 Alexander Nielsen 2006 Svømmeklubben Triton Ballerup +0.70 407 29.82 +7.19
70 Tristan Nygaard 2008 Glostrup Svømmeklub +0.69 401 29.96 +7.33
71 Daniel Thilker 2006 Svømmeklubben Triton Ballerup +0.72 389 30.27 +7.64
72 Luca de Masi 2008 Helsingør Svømmeklub +0.65 383 30.43 +7.80
73 Frederik Luca Lamprecht 2006 GTI - Ishøj +0.64 367 30.88 +8.25
74 Anders Jensen 2008 Holbæk Svømme Klub +0.77 345 31.51 +8.88
75 Frederik Nymann 2007 Holbæk Svømme Klub +0.67 336 31.79 +9.16
76 Anders Koch Jensen 2008 Glostrup Svømmeklub +0.70 331 31.96 +9.33
77 William Brigsted Vissing 2008 Hørsholm Svømmeforening +0.80 322 32.24 +9.61
78 Linus Noe 2008 Holbæk Svømme Klub +0.73 307 32.75 +10.12
79 Cornelius K. Andreassen 2008 Vest-Brøndby +0.65 304 32.85 +10.22
80 Johan Fjord Kristensen 2008 Holbæk Svømme Klub +0.64 285 33.56 +10.93
81 Clint Schrøder 2008 GTI - Greve +0.66 271 34.15 +11.52
82 Rasmus Helmark 2008 GTI - Ishøj +0.65 270 34.18 +11.55
83 Pelle Chr. Severinsen 2008 Køge Svømmeklub +0.77 258 34.70 +12.07
84 Emil Slente Türck 2008 Hørsholm Svømmeforening +0.68 257 34.75 +12.12
85 Loui Petersen 2008 Holbæk Svømme Klub +0.79 255 34.83 +12.20
86 Alexander Agerbæk Nielsen 2007 Holbæk Svømme Klub +0.62 252 35.00 +12.37
87 Andreas Lyngfeldt Boholm 2008 Køge Svømmeklub +0.75 202 37.63 +15.00
- Oscar Cleemann 2003 Hvidovre Svømmeklub DNS
- Anton Magnussen 2006 Hørsholm Svømmeforening DNS
- Marco Knudsen 2003 GTI - Greve DNS
- Villads Brasch Jensen 2004 GTI - Greve DNS
Event official at: 24-09-2021 18:04:06
24-09-2021 20:09.43 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licens til: GTI - Greve

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner