2021-11-28   21:52:29
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Results for Tensta cup 3, 2021

Below are all results from the competition shown by session.

Document
Resultat
Tensta Cup 3 2021
Plats: Tensta simhall Arrangör: Spårvägen Simförening
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 16 sep 2021 till den 16 sep 2021
Gren 1, 50m Extralopp Damer - Final
Namn Född Förening R.T. FINA Tid Simsätt
Greta Adamsson 2011 Spårvägen Simförening DSQ 50m Bröstsim
Alexandra Alkas Alias 2006 Spårvägen Simförening 32.78 50m Fjärilsim
Moa Arvehed 2003 Spårvägen Simförening 34.89 50m Bröstsim
Märta Bengter 2010 Spårvägen Simförening 48.30 50m Frisim
Alice Bergek 2011 Spårvägen Simförening DSQ 50m Bröstsim
Iris Bonamy 2009 Solna Sundbyberg SS 04 40.59 50m Frisim
Amelie Eld 2011 Spårvägen Simförening 58.81 50m Ryggsim
Clara Eld 2011 Spårvägen Simförening DSQ 50m Ryggsim
Alexandra Eriksson 2002 Spårvägen Simförening 35.60 50m Frisim
Johanna Granhällen 2002 Spårvägen Simförening 32.60 50m Frisim
Sanna Grimsvik 2010 Spårvägen Simförening 51.22 50m Frisim
Ella Jarting 2010 Spårvägen Simförening 51.58 50m Ryggsim
Aya Kramti 2011 Spårvägen Simförening 46.56 50m Frisim
Ylva Lund 2010 Spårvägen Simförening 54.08 50m Frisim
Alice Lundén 2009 Spårvägen Simförening DSQ 50m Frisim
Ingrid Löfling 2011 Spårvägen Simförening 53.36 50m Ryggsim
Ester Mesch 2010 Spårvägen Simförening 48.77 50m Frisim
Mumtaz Mohamed 2011 Spårvägen Simförening 49.73 50m Frisim
Agnes Munters 1996 Spårvägen Simförening 50.89 50m Frisim
Klara Musovic 2011 Spårvägen Simförening 48.97 50m Frisim
Emma Palmer 2009 Spårvägen Simförening 43.17 50m Frisim
Anna Quas 2011 Spårvägen Simförening 42.58 50m Fjärilsim
Josefine Skoog 1995 Spårvägen Simförening 1:07.86 50m Frisim
Agnes Thunberg 2007 Spårvägen Simförening 32.66 50m Frisim
Nora Tornberg 2010 Spårvägen Simförening 59.70 50m Bröstsim
Iris Wik 2006 Spårvägen Simförening 41.56 50m Bröstsim
Michelle Wissinger 2004 Väsby Simsällskap 29.11 50m Frisim
Emilia Wullrich 2003 Spårvägen Simförening 29.79 50m Frisim
Signe Wååg 2008 Spårvägen Simförening 42.37 50m Bröstsim
Sigrid Wååg 2010 Spårvägen Simförening 49.13 50m Bröstsim
Frida Yavuz 2010 Spårvägen Simförening 56.02 50m Bröstsim
2021-09-16 18:22:03 Resultathantering: WinGrodan 2.8 Licensierad till: Spårvägen Simförening
Document
Resultat
Tensta Cup 3 2021
Plats: Tensta simhall Arrangör: Spårvägen Simförening
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 16 sep 2021 till den 16 sep 2021
Gren 2, 50m Extralopp Herrar - Final
Namn Född Förening R.T. FINA Tid Simsätt
Elliot Erneholm 2012 Spårvägen Simförening DSQ 50m Ryggsim
Nicolaos Georgiadis 2009 Spårvägen Simförening 35.04 50m Frisim
Philip Kindgren 2011 Spårvägen Simförening 49.18 50m Frisim
Ruslan Kutasevych 2010 Spårvägen Simförening 38.90 50m Frisim
Gustaf Lundgren 2010 Spårvägen Simförening 37.33 50m Frisim
Jakub Majta 2003 Spårvägen Simförening 28.46 50m Fjärilsim
Rastin Mortezaei Semnani 2010 Spårvägen Simförening 35.42 50m Frisim
Vincent Olsson 2009 Spårvägen Simförening 56.14 50m Frisim
Mateo Pena 2011 Spårvägen Simförening 53.83 50m Frisim
Linus Salminen 2010 Spårvägen Simförening 49.75 50m Bröstsim
Viktor Salminen 2013 Spårvägen Simförening 1:02.38 50m Bröstsim
Rudolfs Stupans 1999 Spårvägen Simförening 29.31 50m Fjärilsim
Arvid Styrman 2002 Spårvägen Simförening 27.28 50m Frisim
Viking Söderström 2011 Spårvägen Simförening DSQ 50m Ryggsim
Gabriel Thor 2011 Spårvägen Simförening 53.09 50m Ryggsim
Folke Wik 2014 Spårvägen Simförening DSQ 50m Ryggsim
2021-09-16 18:22:23 Resultathantering: WinGrodan 2.8 Licensierad till: Spårvägen Simförening
Document
Resultat
Tensta Cup 3 2021
Plats: Tensta simhall Arrangör: Spårvägen Simförening
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 16 sep 2021 till den 16 sep 2021
Gren 3, 100m Extralopp Damer - Final
Namn Född Förening R.T. FINA Tid Simsätt
Vida Brink 2010 Spårvägen Simförening 1:37.68 100m Ryggsim
50m: 46.80
100m: 1:37.68
(50.88)
Elma Butti 2009 Spårvägen Simförening 1:28.95 100m Frisim
50m: 40.62
100m: 1:28.95
(48.33)
Johanna Claesson 2006 Spårvägen Simförening 1:05.50 100m Frisim
50m: 31.36
100m: 1:05.50
(34.14)
Liv Dahl 2005 Spårvägen Simförening 1:12.65 100m Frisim
50m: 34.41
100m: 1:12.65
(38.24)
Stella  Egmar 2006 Spårvägen Simförening 1:15.88 100m Fjärilsim
50m: 34.63
100m: 1:15.88
(41.25)
Wilma Eld 2005 Spårvägen Simförening 1:24.52 100m Bröstsim
50m: 40.02
100m: 1:24.52
(44.50)
Alina Färm 2005 Spårvägen Simförening 1:13.76 100m Medley
50m: 35.90
100m: 1:13.76
(37.86)
Jennifer Geaney 2005 Spårvägen Simförening 1:20.04 100m Fjärilsim
50m: 36.65
100m: 1:20.04
(43.39)
Emelie Granhällen 2008 Spårvägen Simförening 1:35.51 100m Bröstsim
50m: 46.56
100m: 1:35.51
(48.95)
Agnes Gustafson 2008 Spårvägen Simförening 1:21.59 100m Fjärilsim
50m: 37.70
100m: 1:21.59
(43.89)
Varnika Handa 2009 Spårvägen Simförening 1:30.42 100m Frisim
50m: 40.74
100m: 1:30.42
(49.68)
Astrid Hietala 2009 Spårvägen Simförening 1:33.66 100m Frisim
50m: 42.48
100m: 1:33.66
(51.18)
Alice Holmberg 2008 Spårvägen Simförening 1:39.15 100m Frisim
50m: 45.02
100m: 1:39.15
(54.13)
Delina Kidane 2009 Spårvägen Simförening 1:43.53 100m Frisim
50m: 46.09
100m: 1:43.53
(57.44)
Eira Ljung 2008 Spårvägen Simförening 1:39.29 100m Frisim
50m: 44.90
100m: 1:39.29
(54.39)
Frida Loqvist 2006 Spårvägen Simförening 1:14.29 100m Frisim
50m: 34.55
100m: 1:14.29
(39.74)
Elvira Lönnberg Flores 2006 Spårvägen Simförening 1:09.45 100m Medley
50m: 32.08
100m: 1:09.45
(37.37)
Sophia Malmgren 2010 Spårvägen Simförening DSQ 100m Medley
Louise Olsson 1992 Spårvägen Simförening 2:14.76 100m Bröstsim
50m: 1:04.38
100m: 2:14.76
(1:10.38)
Lea Rosenholm 2006 Spårvägen Simförening 1:28.94 100m Bröstsim
50m: 41.62
100m: 1:28.94
(47.32)
Alexandra Sioti 2010 Spårvägen Simförening DSQ 100m Bröstsim
Astrid Tegel 2010 Spårvägen Simförening 1:43.46 100m Medley
50m: 47.67
100m: 1:43.46
(55.79)
Alma Thunberg 2005 Spårvägen Simförening 1:22.09 100m Bröstsim
50m: 38.47
100m: 1:22.09
(43.62)
Lone Trygg Wik 2009 Spårvägen Simförening 1:30.53 100m Frisim
50m: 41.68
100m: 1:30.53
(48.85)
Klara Uddeholt 2009 Spårvägen Simförening 1:13.17 100m Frisim
50m: 33.20
100m: 1:13.17
(39.97)
Lisa Uddeholt 2005 Spårvägen Simförening 1:26.25 100m Bröstsim
50m: 40.44
100m: 1:26.25
(45.81)
2021-09-16 18:37:04 Resultathantering: WinGrodan 2.8 Licensierad till: Spårvägen Simförening
Document
Resultat
Tensta Cup 3 2021
Plats: Tensta simhall Arrangör: Spårvägen Simförening
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 16 sep 2021 till den 16 sep 2021
Gren 4, 100m Extralopp Herrar - Final
Namn Född Förening R.T. FINA Tid Simsätt
Oscar Adamsson 2009 Spårvägen Simförening 1:35.28 100m Frisim
50m: 42.73
100m: 1:35.28
(52.55)
Markus Annas 2004 Spårvägen Simförening 1:11.09 100m Fjärilsim
50m: 30.57
100m: 1:11.09
(40.52)
Victor Behring 2011 Spårvägen Simförening 1:37.23 100m Frisim
50m: 44.96
100m: 1:37.23
(52.27)
Gustav Bernhardsson 2009 Spårvägen Simförening 1:28.95 100m Frisim
50m: 41.42
100m: 1:28.95
(47.53)
Georg Blomgren 2008 Spårvägen Simförening 1:30.97 100m Frisim
50m: 41.18
100m: 1:30.97
(49.79)
Hugo Brolin 2011 Spårvägen Simförening 1:33.91 100m Frisim
50m: 42.24
100m: 1:33.91
(51.67)
Gustav Dahlberg 2006 Nacka Handikappidrottsförening 2:00.12 100m Frisim
50m: 55.97
100m: 2:00.12
(1:04.15)
Brian Eriksson 2007 Spårvägen Simförening 1:02.12 100m Frisim
50m: 28.60
100m: 1:02.12
(33.52)
Anton Jöngren 2006 Spårvägen Simförening 1:07.89 100m Fjärilsim
50m: 31.27
100m: 1:07.89
(36.62)
Gabriel Lundgren 2011 Spårvägen Simförening 1:41.23 100m Medley
50m: 44.82
100m: 1:41.23
(56.41)
Gustaf Lundgren 2010 Spårvägen Simförening 1:40.23 100m Medley
50m: 46.88
100m: 1:40.23
(53.35)
Eric Malmgren 2012 Spårvägen Simförening DSQ 100m Bröstsim
Sven Quas 2009 Spårvägen Simförening 1:34.76 100m Frisim
50m: 42.75
100m: 1:34.76
(52.01)
Teodor Ström 2007 Spårvägen Simförening 1:37.87 100m Bröstsim
50m: 45.80
100m: 1:37.87
(52.07)
Alexander Thor 2008 Spårvägen Simförening 1:34.51 100m Bröstsim
50m: 43.80
100m: 1:34.51
(50.71)
Aleksi Törnquist 2009 Spårvägen Simförening 1:15.22 100m Frisim
50m: 36.37
100m: 1:15.22
(38.85)
Felix von Arronet 2012 Spårvägen Simförening 1:37.62 100m Frisim
50m: 42.76
100m: 1:37.62
(54.86)
Otto von Arronet 2009 Spårvägen Simförening 1:14.29 100m Frisim
50m: 34.47
100m: 1:14.29
(39.82)
Andreas Wallén 2002 Spårvägen Simförening 1:11.13 100m Bröstsim
50m: 34.44
100m: 1:11.13
(36.69)
Hugo Östling 2007 Spårvägen Simförening 1:08.17 100m Fjärilsim
50m: 31.96
100m: 1:08.17
(36.21)
2021-09-16 18:59:58 Resultathantering: WinGrodan 2.8 Licensierad till: Spårvägen Simförening
Document
Resultat
Tensta Cup 3 2021
Plats: Tensta simhall Arrangör: Spårvägen Simförening
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 16 sep 2021 till den 16 sep 2021
Gren 6, 200m Extralopp Herrar - Final
Namn Född Förening R.T. FINA Tid Simsätt
Nathanael Alexanderson 2006 Spårvägen Simförening 2:47.95 200m Frisim
50m: 37.97
100m: 1:20.00
(42.03)
150m: 2:05.36
(45.36)
200m: 2:47.95
(42.59)
Vidar Bekkewold Karlström 2007 Spårvägen Simförening 2:54.77 200m Medley
50m: 39.42
100m: 1:24.11
(44.69)
150m: 2:16.40
(52.29)
200m: 2:54.77
(38.37)
Vilgot Blanck 2007 Spårvägen Simförening DSQ 200m Ryggsim
Viktor Dahlberg 2005 Spårvägen Simförening 2:21.39 200m Ryggsim
50m: 33.37
100m: 1:09.15
(35.78)
150m: 1:45.46
(36.31)
200m: 2:21.39
(35.93)
Melvin Schjölberg Flink 2005 Nacka Handikappidrottsförening DSQ 200m Frisim
2021-09-16 18:59:06 Resultathantering: WinGrodan 2.8 Licensierad till: Spårvägen Simförening
Document
Resultat
Tensta Cup 3 2021
Plats: Tensta simhall Arrangör: Spårvägen Simförening
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 16 sep 2021 till den 16 sep 2021
Gren 8, 400m Extralopp Herrar - Final
Namn Född Förening R.T. FINA Tid Simsätt
Oliver Erneholm 2003 Spårvägen Simförening 4:36.90 400m Medley
50m: 28.32
100m: 1:01.10
(32.78)
150m: 1:37.80
(36.70)
200m: 2:13.25
(35.45)
250m: 2:52.72
(39.47)
300m: 3:32.07
(39.35)
350m: 4:05.25
(33.18)
400m: 4:36.90
(31.65)
2021-09-16 18:59:01 Resultathantering: WinGrodan 2.8 Licensierad till: Spårvägen Simförening
Document
Resultat
Tensta Cup 3 2021
Plats: Tensta simhall Arrangör: Spårvägen Simförening
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 16 sep 2021 till den 16 sep 2021
Gren 9, 50m Extralopp Damer - Final
Namn Född Förening R.T. FINA Tid Simsätt
Greta Adamsson 2011 Spårvägen Simförening 44.97 50m Frisim
Moa Arvehed 2003 Spårvägen Simförening 32.90 50m Fjärilsim
Märta Bengter 2010 Spårvägen Simförening DSQ 50m Ryggsim
Alice Bergek 2011 Spårvägen Simförening 51.48 50m Frisim
Iris Bonamy 2009 Solna Sundbyberg SS 04 DSQ 50m Bröstsim
Vida Brink 2010 Spårvägen Simförening 38.23 50m Frisim
Elma Butti 2009 Spårvägen Simförening 46.75 50m Ryggsim
Johanna Claesson 2006 Spårvägen Simförening 30.59 50m Frisim
Liv Dahl 2005 Spårvägen Simförening 34.35 50m Frisim
Amelie Eld 2011 Spårvägen Simförening 59.24 50m Frisim
Clara Eld 2011 Spårvägen Simförening 1:06.29 50m Bröstsim
Wilma Eld 2005 Spårvägen Simförening 33.19 50m Fjärilsim
Alina Färm 2005 Spårvägen Simförening 29.68 50m Frisim
Jennifer Geaney 2005 Spårvägen Simförening 35.91 50m Fjärilsim
Emelie Granhällen 2008 Spårvägen Simförening 45.25 50m Bröstsim
Sanna Grimsvik 2010 Spårvägen Simförening DSQ 50m Ryggsim
Varnika Handa 2009 Spårvägen Simförening 44.09 50m Ryggsim
Astrid Hietala 2009 Spårvägen Simförening DSQ 50m Ryggsim
Alice Holmberg 2008 Spårvägen Simförening 49.41 50m Ryggsim
Ella Jarting 2010 Spårvägen Simförening 55.81 50m Bröstsim
Delina Kidane 2009 Spårvägen Simförening 56.60 50m Ryggsim
Eira Ljung 2008 Spårvägen Simförening 48.44 50m Frisim
Frida Loqvist 2006 Spårvägen Simförening 38.83 50m Bröstsim
Ylva Lund 2010 Spårvägen Simförening DSQ 50m Ryggsim
Alice Lundén 2009 Spårvägen Simförening 1:00.57 50m Ryggsim
Ingrid Löfling 2011 Spårvägen Simförening 51.24 50m Frisim
Elvira Lönnberg Flores 2006 Spårvägen Simförening 37.18 50m Bröstsim
Sophia Malmgren 2010 Spårvägen Simförening 40.48 50m Frisim
Mumtaz Mohamed 2011 Spårvägen Simförening 57.64 50m Ryggsim
Agnes Munters 1996 Spårvägen Simförening 1:04.85 50m Bröstsim
Klara Musovic 2011 Spårvägen Simförening DSQ 50m Ryggsim
Louise Olsson 1992 Spårvägen Simförening 1:03.34 50m Bröstsim
Emma Palmer 2009 Spårvägen Simförening 49.91 50m Ryggsim
Anna Quas 2011 Spårvägen Simförening DSQ 50m Bröstsim
Lea Rosenholm 2006 Spårvägen Simförening 34.43 50m Frisim
Alexandra Sioti 2010 Spårvägen Simförening 47.05 50m Frisim
Alma Thunberg 2005 Spårvägen Simförening 30.73 50m Fjärilsim
Nora Tornberg 2010 Spårvägen Simförening 1:02.20 50m Frisim
Lone Trygg Wik 2009 Spårvägen Simförening 44.02 50m Ryggsim
Michelle Wissinger 2004 Väsby Simsällskap 35.25 50m Bröstsim
Emilia Wullrich 2003 Spårvägen Simförening 32.26 50m Fjärilsim
Sigrid Wååg 2010 Spårvägen Simförening 42.10 50m Frisim
2021-09-16 19:15:42 Resultathantering: WinGrodan 2.8 Licensierad till: Spårvägen Simförening
Document
Resultat
Tensta Cup 3 2021
Plats: Tensta simhall Arrangör: Spårvägen Simförening
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 16 sep 2021 till den 16 sep 2021
Gren 10, 50m Extralopp Herrar - Final
Namn Född Förening R.T. FINA Tid Simsätt
Oscar Adamsson 2009 Spårvägen Simförening 51.24 50m Bröstsim
Markus Annas 2004 Spårvägen Simförening 27.84 50m Frisim
Victor Behring 2011 Spårvägen Simförening 50.37 50m Ryggsim
Gustav Bernhardsson 2009 Spårvägen Simförening 45.95 50m Ryggsim
Hugo Brolin 2011 Spårvägen Simförening 48.63 50m Ryggsim
Gustav Dahlberg 2006 Nacka Handikappidrottsförening 1:03.96 50m Ryggsim
Elliot Erneholm 2012 Spårvägen Simförening 1:05.23 50m Frisim
Nicolaos Georgiadis 2009 Spårvägen Simförening 45.44 50m Ryggsim
Philip Kindgren 2011 Spårvägen Simförening 54.95 50m Ryggsim
Ruslan Kutasevych 2010 Spårvägen Simförening DSQ 50m Fjärilsim
Gabriel Lundgren 2011 Spårvägen Simförening 38.23 50m Frisim
Gustaf Lundgren 2010 Spårvägen Simförening 44.52 50m Ryggsim
Eric Malmgren 2012 Spårvägen Simförening 45.82 50m Frisim
Vincent Olsson 2009 Spårvägen Simförening 1:18.61 50m Ryggsim
Sven Quas 2009 Spårvägen Simförening 46.48 50m Ryggsim
Rudolfs Stupans 1999 Spårvägen Simförening 25.86 50m Frisim
Arvid Styrman 2002 Spårvägen Simförening 27.45 50m Frisim
Viking Söderström 2011 Spårvägen Simförening 42.28 50m Frisim
Alexander Thor 2008 Spårvägen Simförening 34.35 50m Frisim
Gabriel Thor 2011 Spårvägen Simförening 42.19 50m Frisim
Aleksi Törnquist 2009 Spårvägen Simförening 39.71 50m Ryggsim
Felix von Arronet 2012 Spårvägen Simförening DSQ 50m Ryggsim
Folke Wik 2014 Spårvägen Simförening 1:10.34 50m Frisim
2021-09-16 19:27:29 Resultathantering: WinGrodan 2.8 Licensierad till: Spårvägen Simförening
Document
Resultat
Tensta Cup 3 2021
Plats: Tensta simhall Arrangör: Spårvägen Simförening
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 16 sep 2021 till den 16 sep 2021
Gren 11, 100m Extralopp Damer - Final
Namn Född Förening R.T. FINA Tid Simsätt
Alexandra Alkas Alias 2006 Spårvägen Simförening 1:15.71 100m Ryggsim
50m: 36.66
100m: 1:15.71
(39.05)
Johanna Granhällen 2002 Spårvägen Simförening 1:18.76 100m Medley
50m: 37.34
100m: 1:18.76
(41.42)
Agnes Gustafson 2008 Spårvägen Simförening 1:34.07 100m Bröstsim
50m: 45.06
100m: 1:34.07
(49.01)
Aya Kramti 2011 Spårvägen Simförening 1:55.82 100m Bröstsim
50m: 54.09
100m: 1:55.82
(1:01.73)
Ester Mesch 2010 Spårvägen Simförening 1:48.31 100m Frisim
50m: 49.97
100m: 1:48.31
(58.34)
Josefine Skoog 1995 Spårvägen Simförening 3:07.70 100m Bröstsim
50m: 1:24.81
100m: 3:07.70
(1:42.89)
Astrid Tegel 2010 Spårvägen Simförening 1:31.29 100m Frisim
50m: 42.71
100m: 1:31.29
(48.58)
Agnes Thunberg 2007 Spårvägen Simförening 1:25.33 100m Medley
50m: 38.38
100m: 1:25.33
(46.95)
Klara Uddeholt 2009 Spårvägen Simförening 1:24.56 100m Ryggsim
50m: 41.08
100m: 1:24.56
(43.48)
Lisa Uddeholt 2005 Spårvägen Simförening 1:14.34 100m Medley
50m: 33.99
100m: 1:14.34
(40.35)
Iris Wik 2006 Spårvägen Simförening 1:27.00 100m Medley
50m: 41.43
100m: 1:27.00
(45.57)
Signe Wååg 2008 Spårvägen Simförening 1:32.20 100m Ryggsim
50m: 44.84
100m: 1:32.20
(47.36)
Frida Yavuz 2010 Spårvägen Simförening 1:43.54 100m Frisim
50m: 47.97
100m: 1:43.54
(55.57)
2021-09-16 19:35:47 Resultathantering: WinGrodan 2.8 Licensierad till: Spårvägen Simförening
Document
Resultat
Tensta Cup 3 2021
Plats: Tensta simhall Arrangör: Spårvägen Simförening
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 16 sep 2021 till den 16 sep 2021
Gren 12, 100m Extralopp Herrar - Final
Namn Född Förening R.T. FINA Tid Simsätt
Nathanael Alexanderson 2006 Spårvägen Simförening 1:23.39 100m Fjärilsim
50m: 37.70
100m: 1:23.39
(45.69)
Vidar Bekkewold Karlström 2007 Spårvägen Simförening 1:19.86 100m Ryggsim
50m: 38.48
100m: 1:19.86
(41.38)
Vilgot Blanck 2007 Spårvägen Simförening 1:35.84 100m Bröstsim
50m: 45.18
100m: 1:35.84
(50.66)
Viktor Dahlberg 2005 Spårvägen Simförening 1:14.89 100m Bröstsim
50m: 35.64
100m: 1:14.89
(39.25)
Brian Eriksson 2007 Spårvägen Simförening DSQ 100m Bröstsim
Anton Jöngren 2006 Spårvägen Simförening 1:00.51 100m Frisim
50m: 28.90
100m: 1:00.51
(31.61)
Rastin Mortezaei Semnani 2010 Spårvägen Simförening 1:38.86 100m Medley
50m: 43.00
100m: 1:38.86
(55.86)
Linus Salminen 2010 Spårvägen Simförening 1:47.07 100m Medley
50m: 51.37
100m: 1:47.07
(55.70)
Melvin Schjölberg Flink 2005 Nacka Handikappidrottsförening 2:09.84 100m Frisim
50m: 1:02.19
100m: 2:09.84
(1:07.65)
Teodor Ström 2007 Spårvägen Simförening 1:29.93 100m Fjärilsim
50m: 39.65
100m: 1:29.93
(50.28)
Otto von Arronet 2009 Spårvägen Simförening 1:20.25 100m Ryggsim
50m: 38.80
100m: 1:20.25
(41.45)
Andreas Wallén 2002 Spårvägen Simförening 1:08.99 100m Bröstsim
50m: 32.30
100m: 1:08.99
(36.69)
2021-09-16 19:43:02 Resultathantering: WinGrodan 2.8 Licensierad till: Spårvägen Simförening

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner