2021-10-28   23:30:50
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Resultat för Tensta cup 3, 2021

Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

Document
Resultat
Tensta Cup 3 2021
Plats: Tensta simhall Arrangör: Spårvägen Simförening
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 16 sep 2021 till den 16 sep 2021
Gren 3, 100m Extralopp Damer - Final
Namn Född Förening R.T. FINA Tid Simsätt
Vida Brink 2010 Spårvägen Simförening 1:37.68 100m Ryggsim
50m: 46.80
100m: 1:37.68
(50.88)
Elma Butti 2009 Spårvägen Simförening 1:28.95 100m Frisim
50m: 40.62
100m: 1:28.95
(48.33)
Johanna Claesson 2006 Spårvägen Simförening 1:05.50 100m Frisim
50m: 31.36
100m: 1:05.50
(34.14)
Liv Dahl 2005 Spårvägen Simförening 1:12.65 100m Frisim
50m: 34.41
100m: 1:12.65
(38.24)
Stella  Egmar 2006 Spårvägen Simförening 1:15.88 100m Fjärilsim
50m: 34.63
100m: 1:15.88
(41.25)
Wilma Eld 2005 Spårvägen Simförening 1:24.52 100m Bröstsim
50m: 40.02
100m: 1:24.52
(44.50)
Alina Färm 2005 Spårvägen Simförening 1:13.76 100m Medley
50m: 35.90
100m: 1:13.76
(37.86)
Jennifer Geaney 2005 Spårvägen Simförening 1:20.04 100m Fjärilsim
50m: 36.65
100m: 1:20.04
(43.39)
Emelie Granhällen 2008 Spårvägen Simförening 1:35.51 100m Bröstsim
50m: 46.56
100m: 1:35.51
(48.95)
Agnes Gustafson 2008 Spårvägen Simförening 1:21.59 100m Fjärilsim
50m: 37.70
100m: 1:21.59
(43.89)
Varnika Handa 2009 Spårvägen Simförening 1:30.42 100m Frisim
50m: 40.74
100m: 1:30.42
(49.68)
Astrid Hietala 2009 Spårvägen Simförening 1:33.66 100m Frisim
50m: 42.48
100m: 1:33.66
(51.18)
Alice Holmberg 2008 Spårvägen Simförening 1:39.15 100m Frisim
50m: 45.02
100m: 1:39.15
(54.13)
Delina Kidane 2009 Spårvägen Simförening 1:43.53 100m Frisim
50m: 46.09
100m: 1:43.53
(57.44)
Eira Ljung 2008 Spårvägen Simförening 1:39.29 100m Frisim
50m: 44.90
100m: 1:39.29
(54.39)
Frida Loqvist 2006 Spårvägen Simförening 1:14.29 100m Frisim
50m: 34.55
100m: 1:14.29
(39.74)
Elvira Lönnberg Flores 2006 Spårvägen Simförening 1:09.45 100m Medley
50m: 32.08
100m: 1:09.45
(37.37)
Sophia Malmgren 2010 Spårvägen Simförening DSQ 100m Medley
Louise Olsson 1992 Spårvägen Simförening 2:14.76 100m Bröstsim
50m: 1:04.38
100m: 2:14.76
(1:10.38)
Lea Rosenholm 2006 Spårvägen Simförening 1:28.94 100m Bröstsim
50m: 41.62
100m: 1:28.94
(47.32)
Alexandra Sioti 2010 Spårvägen Simförening DSQ 100m Bröstsim
Astrid Tegel 2010 Spårvägen Simförening 1:43.46 100m Medley
50m: 47.67
100m: 1:43.46
(55.79)
Alma Thunberg 2005 Spårvägen Simförening 1:22.09 100m Bröstsim
50m: 38.47
100m: 1:22.09
(43.62)
Lone Trygg Wik 2009 Spårvägen Simförening 1:30.53 100m Frisim
50m: 41.68
100m: 1:30.53
(48.85)
Klara Uddeholt 2009 Spårvägen Simförening 1:13.17 100m Frisim
50m: 33.20
100m: 1:13.17
(39.97)
Lisa Uddeholt 2005 Spårvägen Simförening 1:26.25 100m Bröstsim
50m: 40.44
100m: 1:26.25
(45.81)
2021-09-16 18:37:04 Resultathantering: WinGrodan 2.8 Licensierad till: Spårvägen Simförening

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner